Sergej Shaw-> Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Sergej Shaw

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálás. Nem jár utánna a tényezőknek.

Bizonyítékok:
https://pastebin.com/aPAGErBs

Megjegyzés:
Örültem volna, hogy ha odajött volna, esetleg utánna kérdez. Valamint nem történt buggoltatás, csak az a pár lépés amit a script tesz meg, miután sétára váltana. Nem volt sem sétastílus, sem ugrás, sem ALT-ozgatás, szimplán csak a CP-be való futás, és az az 5-6 lépés amit megtesz vele.. Nem a fele távolság.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia!
Mint ahogy ts en is írtam neked itt is le írom. Szerver szabályzatba benne van , A Szerveren TILOS: • Kővel futni / Ugrani / ALT-ozgatni (A sétastílus is annak minősül)
Barátoddal 2 en voltatok majd bele futottatok a CP be és az RBS Korlátig el futottatok. Utána mivel már nem engede tovább így sétáltatok.
Jailedre meg annyi a hozzáfűzni valóm ,hogy leirtam neked TS en. Admin dönti el ,hogy jailt, kicket, figyelmeztetést , netalán bant oszt ki az adott dolog ellen.
LVL 40+osok vagyok mind a 2 en a barátoddal. 40 es szintel már tudni kellene a szerver szabályzatot. [ LINK: https://forum.see-game.com/pages/v2szabalyzat/ ]
Mivel mind a 2 en 40+osak vagytok így nem fogok szólni ,hogy ejnye bejnye legközelebb jail. 120 perces adminjailt kaptatok mind a 2 en rá.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Hmm, hát nem tudom hogy te gondolatolvasó vagy, vagy mi egyéb de nem igazán állt szándékában senkinek sem tovább futni. Valamint igen script engedte. Ha annyira szerette volna akár ki is, ALT+ egyéb más lehetőség rendelkezésre állt. Szerintem az az 5 lépés nem a világ, és nem hiszem hogy buggoltatás lenne. Nem a fele távot, nem az egész távot tettük meg így. Nem igazán fordult elő előtte, hogy bármi fajta futás lett volna. Számtalan játékos teszi meg ennek a távnak a dupláját/tripláját ilyes módon. Nem hinném hogy ez "buggoltatásnak" minősült volna.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szerinted akkor minek? Direkt bele futsz a CP be ,hogy engedje még azt a srcipt ,hogy fuss pár lépést. Magyarul ki buggoltatod a srciptet ,hogy fuss egy pár métert.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
5 lépés az a nagy futás "buggoltatás". Szerinted mégis hány ember van aki megáll egyhelyben a marker előtt, majd rászámol->belesétál-> úgy viszi a követ? Egy ember sem. Ennél mondok jobbat 70% a lépcsősorig elfut vele. De érdekes, azért nem szól senki gondolom az nem az. Csak az 5 lépés mert hát az halálos táv lehet. Ha bárki is szerette volna, vagy akár mi akkor legalább a lépcsősorig el kellett volna menni. De neem, mert az 5-6 lépés után ennyi.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Leirtam már mindent. Nem fogok veszekedni veled. Hogyha addig el fut valaki ugyan úgy kapja a jailt mi ti.
Várom a bírálást!
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Jason jogosan járt el,jogos a felvetése.
Legközelebb jobban nézd meg ezt és a második vagy harmadik után szanckionálj.
Jogtalan zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.