Sergej Romanow panasza Max-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KeZ

Újonc
Támogató
2020. 01. 17.
18
12
V2 karakter
Sergej Romanow
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sergej Romanow >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan,és egy oldalú bírálat.Másik fél semmibe vétele. Nem adminhoz való hozzá állás az ügyhöz. >

Bizonyítékok:
<
[AdminJail]: Max bebörtönözte Sergej Romanow-t 300 percre.
[AdminJail]: Indok: DM
>


Megjegyzés:
< Egész ügy alatt indokokat kért tőlem miért lőttem le őket, én hiába válaszoltam a kérdésére mintha nem is érdekelte volna
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : ==============[Terrorelhárítási Központ felhívás]==============
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : >>> Tisztelt lakosság Ganton teljes területe lezárva! tűzparancs van érvényben
Terület le volt zárva tehát civilek be se jöhettek volna, tehát jogosan feltételezhetem azt hogy nem várost nézni jönnek ide. Illetve a helyszínen jelen lévő frakció leaderek hozzá szólhatnak a pk-hoz.(Brazil, Orosz, Peaky, Piru, PD, NNI, TEK, NAV)
>

Angelo válasza:
Helyezem a megfelelő helyre.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
260
344
24
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Stan Konrov
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! Büntetés: 50 büntetőpont.
Mint Brazil FőLeader hozzászolnék azmiatt,hogy a TEK még szó nélkül is kilő embert a kocsibol,mivel arra jár full civilbe,adminnak meg az a válasza rá,hogy kivolt GOV-olva.Akkor ez most hogy is van?
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Sziasztok remélem, hogy nem nagy gond az, ha ideírok, mivel úgy gondolom jogom van, mert én hívtam maxet, és engem lőttek le.
Először is nézzetek egy killogot, Max-nek biztos megvan ha esetleg nincs meg lentebb csatolok egy videót nézzétek meg benne az időt, hogy azután govolták miután megölt az Oroszos. Véleményem szerint ez amúgy is a rendvédelmiseknek szól, hogy ezután rámlőhetnek, ha abba az adott körzetbe vagyok illegálost ez nem mentesít a DM alól.
Ha még ez sem elég indok a jail-re akkor itt a videó amiben tisztán látszik, hogy én semmit sem csináltam, még a kocsiból se száltam ki, majd semmi figyelmeztetés, csak egy fejest kaptam
.
 

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Látod, hogy lövöldözés van, akkor miért kell megállni nézelődni? ha továbbhajtotok nem pedig egy lövöldözés közepén megálltok nézelődni nem lennénk itt. Elhiszem hogy nagyon izgalmas nézni a lövöldözéseket, de akkor vállald a következményeket is. Véleményem szerint teljesen jogosan lettetek kilőve. A GOV nektek, civileknek szól, a rendvédelemnek ott C0 sürgősségibe.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.​
Kezdésnek nem értem, hogy az általad jogtalannak vélt panaszhoz miért szólhatna minden rendvédelmis, azért ezt túlzásnak érzem.

Másrészt, nemrég volt egy hasonló ügyem banknál, amikor fegyvertelen civileket lőtt szét a rendvédelem(Edunak válaszolva), aminél szintúgy jaileztem, mivel a felszólítás is elmaradt, és azt a választ kaptam Bencétől, hogy ilyen esetbe(gov), el lehet tekinteni.
[2020.04.10 21:03:06] Sergej Romanow megölte Armandi Richard-t. [M4] (Headshot)
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : ==============[Terrorelhárítási Központ felhívás]==============
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : >>> TIsztelt lakosság Ganton teljes területe lezárva! tűzparancs van érvényben

Folytatván:
[2020-04-10 21:16:16] [Output] : Sergej Romanow: (( itt már mindekit lőtek 200 miértől nem láttám ki ))
Ahogy a helyszínen, itt is csak magamat tudom ismételni, nem DM szerver, hogy mindenkit szitává lőjünk csak, mert lövöldözés van.

• DM: DeathMatch - Ok nélküli ölés.
Most újra átolvastam az egész beszélgetést, amit ugye csatoltál, végig kifogásokat kerestél, és különféle dolgokra próbáltad fogni azt, hogy miért is ölted meg Richardot, de konkrét indoklást nem kaptam, pontosan ezért is kaptad az adminjailt. (nem arra kell fogni, hogy rosszkor volt(ak) rossz helyen. :confused:)
Egyoldalú bírálatnak személyszerint nem érzem, hiszen meghallgatalak téged is, őt is, mindketten elmondtátok a véleményetek, ez lett a döntésem.

[2020-04-10 21:20:46] [Output] : Sergej Romanow: (( nem tudtam hogy ő ))
[2020-04-10 21:20:51] [Output] : Sergej Romanow: (( mindekit lőt mindekire ))
[2020-04-10 21:20:09] [Output] : Sergej Romanow: (( a rendvédelem elkedzett darálni mi meg védtuk magunkat és nem láttam mesziről hogy rendvédemis vagy sem ))
Tehát bárkit látunk egy lövöldözés során, azonnal szét kell túrni, ez a megoldás, én továbbra is ezt szűröm le az esetből.
Illetve, ha ül egy autóban
(ha kiszáll még megértem[mellesleg a lövés után a többi Armandi RPzte is a lebukást az ablak alól], de így kétlem, hogy indokod lenne esetleg félni tőle.
 

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
a videóból jól szűrtem le azt, hogy lövöldözés közben megálltak nézelődni? sok mást nem találtam a videón. Kérdéseim: Miért kell egy lövöldözést civilként nézegetni?
Miért lenne DM, ha csak magát védte?
Ha esetleg Sergej az RP alól képes lett volna megmenekülni, Armandiék tudták volna azonosítani.
Ha nekik nincs jobb elfoglaltságuk, mint hogy ilyen szituációkat nézegessenek, vállalják érte a következményeket. bankrablás során sem megy be senki bankba pénzt felvenni.
Az előző kérdésemre pedig még mindig nem kaptam választ, ne tereljük el róla a szót.
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Kezdjük ott, hogy egyszer leírtad te is a véleményed mostantól nem hiszem, hogy túlzottan közöd lenne az ügyhöz, hacsak nem vagy Admin vagy Főadmin. (Te csak ott voltál a lövöldözésen az adminügyhöz közöd nem volt) Erre a hszedre válaszolok Aiden és szerintem ezután egyik FA se örülne ha itt kezdenénk vitázni.
Nos ha a videóból csak ennyit szűrtél le akkor kicsit lehet jobban kellene megnézned, és figyelmesen nézegetned a részleteket is.
Ha pedig a jobb felső sarkot is jó figyelmesen nézed akkor látod, hogy 10-15 másodpercnél nem álltam ott többet.. Ennyi idő alatt akár félreállhattam, megnézni, hogy merre tudok a leggyorsabban távozni a helyszínről, úgy hogy véletlen se fussak bele egy nagyobb ic konfliktusba, de erre időm se volt.
Az a mondatod, hogy miért lenne DM ha csak magát védte már ott megbukik, hogy miért védené magát valakitől aki egy kocsiban ül, nem mellesleg, hogy volt ott elég rendvédelmis akiket kedvére lőhetett volna nem hiszem, hogy egy kocsiban ülő okozza számára a legnagyobb fenyegetést.
"Ha nekik nincs jobb elfoglaltságuk, mint hogy ilyen szituációkat nézegessenek, vállalják érte a következményeket. "
Hidd el, van jobb elfoglaltságom, de csak ne te szabd már meg nekem, hogy mikor mit csináljak. :D ?

Az, hogy bankrablás során nem megy be senkise a bankba kicsit túlzott hasonlat nem mentem be a lövöldözés közepére egy utcával arrébb álltam meg 10 másodpercre
A GOV nektek, civileknek szól, a rendvédelemnek ott C0 sürgősségibe.
Elnézést. Lehet tudni milyen gov? látom nem nagyon nézted az időt a logokban. Engem azelött lőttek le mielött bármi féle log, vagy figyelmeztetés elhangzott volna.
Látod, hogy lövöldözés van, akkor miért kell megállni nézelődni?
Nézelődni? 10 másodperces nézelődés. Azért ne túlozzuk el.??
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Ugyanazt tudom ismételni, nem kifogásokat kell keresni(ráhúzni az ügyre, hogy rosszkor volt rossz helyen. Szabályzat van, tartsuk azt be.), hanem normálisan megindokolni.
Magát védte? Ült Richard az autóban, nem csinált semmit.
Ha esetleg Sergej az RP alól képes lett volna megmenekülni, Armandiék tudták volna azonosítani. 25 lövöldöző ember közül pont azt az egyet fogják azonosítani, pontos személyleírással együtt <= kétlem(mellesleg az autóból Richard után érdekes módon senki nem halt meg).

Miért kell egy lövöldözést civilként nézegetni?
Ezt az egy felvetést érzem jogosnak, viszont ezt nem nekem kell megválaszolni.(közben erre érkezett is válasz[-edited])@Parker
 

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Ha pedig a jobb felső sarkot is jó figyelmesen nézed akkor látod, hogy 10-15 másodpercnél nem álltam ott többet.. Ennyi idő alatt akár félreállhattam, megnézni, hogy merre tudok a leggyorsabban távozni a helyszínről, úgy hogy véletlen se fussak bele egy nagyobb ic konfliktusba, de erre időm se volt.
Na ne szédíts. látszik a videón is hogy a lövöldözést nézted, nem kell kifogásokat keresni, max is megmondta :)
Hidd el, van jobb elfoglaltságom, de csak ne te szabd már meg nekem, hogy mikor mit csináljak. :D ?
Óh isten ments, vannak jobb dolgaim is mint téged igazgatni ?

• PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni.
valóságban is így cselekdtél volna? félre állsz előkapod a GPS-t? (megkeresed a megfelelő útvonalat hogy ne keveredj ic konfliktusba)
Az, hogy bankrablás során nem megy be senkise a bankba kicsit túlzott hasonlat nem mentem be a lövöldözés közepére egy utcával arrébb álltam meg 10 másodpercre

 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
"látszik a videón is hogy a lövöldözést nézted, nem kell kifogásokat keresni, max is megmondta"
Jól mondod a lövöldözést néztem, 10 másodpercig most ezen akarsz vitázni? ha 2 percig ott állok megértem, de 10 másodpercet se álltam meg.. A sebességmérőm még a nullára sem ért, de már lőtt, ez azt jelenti, hogy én még csak meg sem álltam nézelődni. Vagyis kiszállni se tudtam volna, így semmilyen veszélyforrást nem láthattak bennem mindaddig ott volt sokkal közelebb hozzá a szolgálatban levő tekesek.
"Óh isten ments, vannak jobb dolgaim is mint téged igazgatni"
Ahozképest mégis leálltál itt vitázni egy olyan dolgon amihez közöd sincs.

• PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni.
valóságban is így cselekdtél volna? félre állsz előkapod a GPS-t? (megkeresed a megfelelő útvonalat hogy ne keveredj ic konfliktusba)

Először is nem vagy tisztában a pg fogalmával. Másrészt milyen gps-ről beszélsz? nem azt mondtam, hogy begépelem merre megyek, hanem csak körülnézek egyáltalán amerre megyek vannak-e fegyveresek. Még mindig hangsúlyoznám 10 másodpercet se voltam ott, akkor miről beszélünk?
A képről meg annyit, hogy azok is minimum 20 méterre voltak tőlem, az számodra a közepe?

Mindegy több hszem nem lesz amennyiben nem látom azt fontosabbnak mint a veled való vitatkozás.
 

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
12.) A fórum semmilyen területén nem használhatsz egy postban 3-nál több hangulatjelet! (Szöveg hossza felülírhatja ezt!) Büntetés: 25 büntetőpont + iromány szerkesztése.
Mint TEK főleader szólok hozzá. ha ki van govolva minek megy oda bárki? szerinted @Parker azt nézegeti bárki, lövöldözés közbe hogy 300 méterre lévő autóban ki van? lehet fegyveres is. a GOV az FELSZÓLÍTÁS az egész város részére. Aki odajön az számoljon a következményekkel. Nyilván egy waltonban ülő kőleadós nem lesz kilőve :).

Elég valótlan az hogy egy civil csak megáll, előhozza a GPS.-t egy olyan területen ahol lövöldözés van, és keres egy kiutat onnan ahova SAJÁT MAGA ELHATÁROZÁSÁBÓL DIREKT bement ?.

Nyilván nem kellett volna kilőnie, de most akkor mérlegelje ő is azt, hogy 300 méterre valaki megáll kocsival? Lehet NNI-s is.. honnan tudhatná.

Amúgy ha ilyen eset van @Edu akkor a TEK is kapja DM jailt ne izgulj ?‍♂️ volt már 1-2 tag akinek repült a 300 perc DM miatt, köztük ha jól emlékszem te is ott voltál ! ☺
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hamár haverok, leaderek, "jelen lévők", hozzászólnak, akkor én is, hisz ott ültem, ez teljes mértékben látszik.
[2020-04-10 21:12:24] [Output] : *** Armandi Petra lebukik az ülés mögé

Ilyen és hasonló fenyegető mozdulatsorok után megértem, hogy lőttetek ránk és kiszedtétek Parkert. ?
Ha ki van govolva minek megy oda bárki? szerinted @Parker azt nézegeti bárki, lövöldözés közbe hogy 300 méterre lévő autóban ki van? lehet fegyveres is. a GOV az FELSZÓLÍTÁS az egész város részére. Aki odajön az számoljon a következményekkel. Nyilván egy waltonban ülő kőleadós nem lesz kilőve :).

Elnézést uram, maga Ön?

[2020.04.10 21:03:06] Sergej Romanow megölte Armandi Richard-t. [M4] (Headshot)
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : ==============[Terrorelhárítási Központ felhívás]==============
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : >>> TIsztelt lakosság Ganton teljes területe lezárva! tűzparancs van érvényben

Elég nevetséges, hogy itt vitatkoztok egy ADMIN PK alatt, ha szerinted ez PG volt :cry:, akkor nézd át a szabályzatot és tegyél PKt ránk.
Puszi.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
@Joci
[2020.04.10 21:03:06] Sergej Romanow megölte Armandi Richard-t. [M4] (Headshot)
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : ==============[Terrorelhárítási Központ felhívás]==============
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : >>> TIsztelt lakosság Ganton teljes területe lezárva! tűzparancs van érvényben
A GOV 9 perccel később került ki, Richard halálához képest.

Nyilván nem kellett volna kilőnie
:sneaky:
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Mint TEK főleader szólok hozzá. ha ki van govolva minek megy oda bárki? szerinted @Parker azt nézegeti bárki, lövöldözés közbe hogy 300 méterre lévő autóban ki van? lehet fegyveres is. a GOV az FELSZÓLÍTÁS az egész város részére. Aki odajön az számoljon a következményekkel. Nyilván egy waltonban ülő kőleadós nem lesz kilőve :).
Hidd el voltam eleget olyan helyzetbe, hogy a rendvérelmet lőttük ki és nem nehéz mérlegelni hogy 300 méterre a kocsiban kikelle lőni vagy sem. Azzal is tisztában vagyok hogy ilyenkor darálni akar az ember, de ugyanakkor ha ő darálni akár akkor gondolja át kit lő. Nem DM szerver hogy azt lődd akit látsz, ha kiszállok a kocsiból vagy ott állok 2 percig akkor lőhet de addig ez DM.
Elég valótlan az hogy egy civil csak megáll, előhozza a GPS.-t egy olyan területen ahol lövöldözés van, és keres egy kiutat onnan ahova SAJÁT MAGA ELHATÁROZÁSÁBÓL DIREKT bement ?.
Nem tudom honnan szedted te is ezt a gps badarságot, de olyanra hivatkozni amit én meg se csináltam eléggé furcsa. Egyébként ha bemegyek oda mert nincs govolva akkor arra se hivatkozhatsz hogy nem mehetek be oda hisz én honnan tudjam mi történik ott, és nem a közepén voltam, hogy annyira de annyira a golyók útvonalába álltam volna? ?‍♀️
Nyilván nem kellett volna kilőnie, de most akkor mérlegelje ő is azt, hogy 300 méterre valaki megáll kocsival? Lehet NNI-s is.. honnan tudhatná.
Nem tudni kell, hogy nnis vagyok-e szimplán nem kell ide osa darálni mert ez lesz belőle. Egyébként itt az első mondatod amivel bevallod hogy jogosan kapta a jailt.
Amúgy ha ilyen eset van @Edu akkor a TEK is kapja DM jailt ne izgulj ?‍♂️ volt már 1-2 tag akinek repült a 300 perc DM miatt, köztük ha jól emlékszem te is ott voltál ! ☺
Itt a következők bekezdésed amivel bevallod, hogy jogosan kapta a jailt, hisz ha leírod hogy ilyen esetben a rendvédelmisek is kapják vagyis ő neki is kapnia kell.
Erről ennyit ?‍♀️?
Ahogy Norbi mondta ha gondod van azzal, hogy betévedtünk egy ilyen terepre akkor várom a pk-t ??
 
Utoljára szerkesztve:

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
De ahogy írtam, ha figyeltél volna azt is olvashatod, hogy mi is szoktunk kapni ezért. Azt akarom kihozni, hogy mind a ketten hibásak vagytok.Ő azért mert kilőtt téged.

TE pedig azért vagy hibás Parker, mert ott gurul előtted a nagykaliberes, ahogy a videóban is látszik, ahelyett hogy elhuznád a csíkot ott nézegelődsz, holott semmi keresnivalód nincs. Még is szerinted mit fog hinni? Odamész a lövöldözők hátába, továbbá 4 en vagytok kocsiban. Azt fogja hinni hogy fagyit osztogattok? Szerintem ezt te se gondoltad komolyan, hogy egy "Dara" közepén ott lehet teng-lengeni.

Én nem fogok Pk-t rakni, nem az én stílusom az Parker. Csak megint egy olyan sztoriért kap admin Pk-t, ami miatt fölösleges volt hogy kapjon.

Hiszen... az egész meg se történik ha te nem állsz neki nézegelődni Úgy hogy tele van nagykaliberessel a hely, és össze vissza repkednek a lövedékek közbe. Ezt saját kútfőből kellett volna tudnod, hogy nem állsz meg ilyen helyzetben, én sem szoktam mikor Offdutyba vagyok, ha meg kapom a kupot illetve a fejest akkor tudomásul veszem hogy így jártam és kiafkolok 15 percre , nem pedig admint hívok mindjárt, hiszen saját hibádból lőttek ki. ha nem állsz meg értelemszerüen nem vagy halott, és nem is vagy egy FEKETE BMW-vel (amiben 4 en ülnek) ellenségnek nézve.

 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Valóban a FEKETE BMW-sek roppant veszélyesek!
Ugyan azon vitatkoztok már vagy 5 hsz-el ezelőtt óta, holott még mindig elég sok embernek köze nem volt ez itteni ügyhöz... ??

Egyébként a videón látszik, hogy komoly 5mp-et voltunk a nagy veszélyzónában és Parker potétó piszije megint cserben hagyva őt droppolgatott, de a kifogások keresése megy ezerrel, lehet, hogy van, amit be kéne látni és nem másra kenni, ha hibázol? :unsure:

Erre a hszedre válaszolok Aiden és szerintem ezután egyik FA se örülne ha itt kezdenénk vitázni.
Valaki megértette, valaki nem, ez van :(

Szerintem egy GMOD zárja le az egész topicot bírálásig, mert feleslegesen megy a feszültségkeltés úgy kb. mindenki részéről és semmi értelme és köze a HSZ-eknek a PKhoz.
Puszcsi
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.


1.Mint ahogy kiderült a logokból hamarabb ölted meg az illetőt mielőtt a gov megtörtént volna.

[2020.04.10 21:03:06] Sergej Romanow megölte Armandi Richard-t. [M4] (Headshot)
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : ==============[Terrorelhárítási Központ felhívás]==============
[2020-04-10 21:12:15] [Output] : >>> TIsztelt lakosság Ganton teljes területe lezárva! tűzparancs van érvényben

2.Mint ahogy láttam a videóban a kocsival meg se álltak + egy utcával arrébb voltak és nem voltak ott a lövöldözésben és ezáltal semmi okod sem volt megölni őt.Feltételezni sok mindent lehet,csak úgy nem fogsz össze-vissza lövöldözni és megölni játékosokat.
Jogosan kaptad a szankciót.

3.Téged is ugyan úgy meghallgatott Max ez a logoból is kiderül:
pl:
[2020-04-10 21:15:57] [Output] : Admin[5] Max: (( Miért ölted meg Richardot? ))
[2020-04-10 21:16:01] [Output] : HIRDETÉS: 5 tojás eladó. ((Antonio Saveruci))
[2020-04-10 21:16:01] [Output] : Kapcsolat: 136095.
[2020-04-10 21:16:16] [Output] : Sergej Romanow: (( itt már mindekit lőtek 200 miértől nem láttám ki ))
[2020-04-10 21:16:22] [Output] : Sergej Romanow: (( amugy is hatalmos ügy van ))


pl:
[2020-04-10 21:18:44] [Output] : Sergej Romanow: (( MAx ))
[2020-04-10 21:18:47] [Output] : Admin[5] Max: (( Figyelek ))
[2020-04-10 21:18:55] [Output] : Sergej Romanow: (( néz be Peaky szobába mennyien vagyunk ))
[2020-04-10 21:19:00] [Output] : Sergej Romanow: (( elég nagy ügy van ))


stb...

Max jogosan járt el az ügysorán.
PK jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.