Sergeant Jerry jelentkezési lapja a See City Car Servicehez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RossiV4

Barangoló
Támogató
2019. 12. 11.
113
85
V4 karakter
naia.avia👑
V2 karakter
lesly.sienna👑
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Sergeant Jerry
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 42.697
IC SZINT: 29

KOROD: 24
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam.
TÁVOZÁSAID OKA: válaszod
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: válaszod
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: válaszod
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: válaszod

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra fixen megvan.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén többet tudok lenni mint hétköznap

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Gábornak hívnak 24 éves vagyok. Pesten élek a szüleimmel. Van egy kutyám, és 1 macskám. Általában hogyha gépezek akkor SeeMTA-zni szoktam ,illetve hétvégén a barátnőmmel/haverjaimmal szoktam lenni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Igazából tetszik a szerelés, és ki akarom próbálni magam benne. Szerintem tudnám csinálni, és megállnám a helyemet.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Az úr hatalmas áldása legyen mindenkin rajta🙏


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.

antoon válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.[v2] Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia! Keress fel egy vezetőségi tagot a szerveren, és egyeztess időpontot a felvételre. A jelentkezésedet elfogadom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.