Sergeant Jerry jelentkezése See Game Helpdesk tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RossiV4

Barangoló
Támogató
2019. 12. 11.
113
85
V4 karakter
naia.avia👑
V2 karakter
lesly.sienna👑
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[
Dénesnek hívnak 21 éves vagyok, Budapesten lakom, biztonsági őrként dolgozom.
Segítőkész elhatározott vagyok,terhelhető és megbízható vagyok.
Szabadidőmben MTA-zok, illetve LOL-ozok.
Van egy Yorkshire Terrier kutyám, vele is rengeteget szoktam foglalkozni.
Illetve a haverjaimmal és a barátnőmmel is szoktam szabadidőmben mászkálni a városban vagy itt-ott.
]

Mióta játszol a szerveren?

[
Regisztrációm ideje: 2019-12-10 20:36:22. Voltak kihagyásaim, de újra elkezdtem aktívan játszani.
Közel 36.000 játszott percem van a szerveren.
]

Eddigi elért dolgok:

[
Sok új barátot ismerhettem meg, és remélem még többet megfogok.
Az RP tapasztalatom nagy részét itt szereztem
Eddig 3 darab frakcióban voltam amióta játszom, az egyik a Fix&Drive a másik pedig a Nemzeti Adó és Vámhivatal, és az NNI ahol jelenleg is tartózkodom.
]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Amiért leginkább szeretnék SGH tag lenni, az még pedig a kezdő játékosok segítsége. Sokszor látok kezdő játékosokat akik kérnek segítséget más playerektől, csak sajnos nem kapnak. Szeretném a szerveren megszerzett tudásomat átadni kezdő játékosoknak ezzel is generálva nekik bökkenőmentes, nyugodt szerveren töltött időt.]

Miért téged válasszunk?

[
Igazából egyáltalán nem tartom magam jobbnak, mint más jelentkező.

De saját véleményem szerint érett vagyok, hogy ellássam ezt a feladatot, illetve az alap/elvárt készségeim is megvannak hozzá.

Úgy érzem, hogy szeretnék egy fontosabb szerepkört kapni a szerveren, hogy bizonyítani is tudjak.

Pár kiemelkedő tulajdonságommal megmutathatom, hogy hasznos tagja lehetnék az admin csapatnak.

Törekszek mindig magamból a lehető legtöbbet kiadni, és motiválni erre mást is.

Elszánt és odaadó személyiség vagyok, senkit sem ítélek el azért, mert "ő" más.

Ha valamibe belekezdek azt sosem hagyom félkészen mindig a saját képességeimhez mérve fejezem be az adott feladatot.

Emellett az aktivitásommal nem lenne semmi probléma, tudnám teljesíteni az elvártat, vagy afölött.
]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Hétköznap 4-5 órát, hétvégén akár 6-8 órát.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 órát tudnék naponta fent lenni a szerveren.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[[Ugye mivel egy S.G.H. nem tud fixelni, így szépen megfogalmazva leírom neki, hogy abban az esetben ha van rá bizonyítéka akkor keressen fel egy adminisztrátort. Ha pedig nincs rá bizonyíték akkor megmondom neki, hogy ne írjon adminnak, mivel sok munkájuk van így is, és felesleges PM-et ne írjon nekik ezzel kapcsolatban, mert ha nincs bizonyíték akkor nem fixelik meg.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki, hogy 2 szerelőtelep van, egyik Los Santosban (SCCS), másik San Fierroban (Fix&Drive). 2 sáv van a szerelőtelepeken. Az egyik sáv a gyorssáv, a másik sáv a sima sáv. A gyorssávon 700.000Ft-ért tud bemenni, akkor őt engedik be elsőnek, és akármennyire törött a járműve annyiért fogják megszerelni, vagy bemegy a sima sávon, ahol az autó állapotától és az autótól függ mennyiért szerelik meg. Elmondanám neki azt, hogy úgy tudnak szerelni, hogy megnyomják az m betűt ezzel egy panelt hozva elő, ami megmutatja melyik elem törött. Egy külön weboldallal tudják kiszámolni mennyibe kerül a szerelés, ezt csak ők látják. Itt lehet forgalmi engedélyt is készíteni, amit később városházán lehet kiváltani.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[
Városháza:
Itt tudja kiváltani a játékos a fontos iratokat, enélkül teljesen játékképtelen lenne mivel személyi igazolvány nélkül nem tudna dolgozni.

Például, ha kapsz egy műszaki adatlapot azt is a városházán tudod kiváltani, ez úgyszint létfontosságú, mivel a rendőrök megbüntetnek és nem mehetsz tovább a gépjárművel ennek hiányában.

Emellett itt tudsz felvenni munkákat amivel a pénzed keresheted.
-
Kórház:
Ha meghal karakterünk ezen a helyen fogsz újraéledni. Amennyiben karaktered megsérül és szeretnéd meggyógyítani ezen a helyen tudod megtenni, ebben a mentősök tudnak neked segíteni, ha esetleg nincs fent mentős akkor a kórház előtt van egy gyógyító CP amibe ha belemegy akkor egy bizonyos összegért meggyógyítja az adott játékost. A mentősöket a /call 104 parancsal hívhatod, fontos, hogy ne interiorba hívd ki őket.
-
Autósiskola:
A térképen egy 'T' betű jelzi az autósiskolát. ha bemegyünk lesz NPC amire a rá kattintunk előjön egy panel. Amint befizettük a kellő pénzt már el is kezdődik egy teszt. Ha ezt legalább 80%-osan teljesítettük akkor mehetünk tovább a gyakorlati teszthez. Kint fog várni minket egy kék CP amibe ha belemegyünk kapunk egy Audi RS7-et. Ebbe beleülve a térképen látni fogjuk az útvonalat. Ha ez is sikeresen megvan akkor megkapjuk a jogosítványunkat.
]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben a kérdését PM üzenet formájában meg tudom válaszolni abban az esetben tudok időt szakítani rá, az RP folytatása mellett, amennyiben nagyobb segítség kell neki engedélyt kérek egy nagyobb rangú admintól, hogy elhagyhatom-e a helyszínt annak érdekében, hogy segítsek a kezdő játékosnak. Minden esetben mérlegelnem kell, hogy egy adott RP-s szituációt otthagyhatok-e vagy sem.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelzem egy adminisztrátornak LOG vagy Kép formájában hogy mi történt.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam sajnos + https://imgur.com/mYMGMRI]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még, és nem is szeretnék + https://imgur.com/mYMGMRI]
 
  • Tetszik
Reactions: krts és BeLike

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia. Érett vagy a feladatra, a fogalmazásod alapján tapasztalva. Viszont ez az utolsó jail a napokban történt, ami sokat ront az értékelési szemponton. Minden esetre én sok sikert kívánok neked!
 
  • Imádom
Reactions: RossiV4

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.