Seren Stokes Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Robiv1

Újonc
2023. 08. 22.
5
0
V4 karakter
Seren Stokes
LV karakter
Sem Jackson
V2 karakter
Rob Steiger

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg 15 éves vagyok, októberbe leszek 16.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 3 éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Nem változtattam még a V4-en a nevemet. Azóta is ugyanaz a név, mint a regisztrációkor: Seren Stokes.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 13 606.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 245736


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem volt még ilyen.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szenvedélyesen érdekel a bűnügyi rejtélyek megoldása, és szeretném karakterem fejlődését ezen keresztül építeni.
A Nemzeti Nyomozó Iroda hírneve és presztízse vonzó számomra, és inspiráló lenne egy magas színvonalú nyomozói környezetben tevékenykedni.
Kihívást jelentene karakteremnek a törvény és igazságosság melletti álláspontjának képviselete, és fontosnak tartom a bűnözés elleni küzdelmet.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Naponta 4-5 óra maximum.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Más SGS szerveren nem játszok csak sima V4-en.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Jelen pillanatban még nincs karaktertörténetem.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Seren Stokes.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, Ocean Flats 456, San Fierro - Telefonszám, +38-76-227-7053 - serenstokes@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Még nem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- A Nemzeti Nyomozó Iroda a kihívást jelentő és presztízséges munkakörnyezet miatt vonz. Az igazság keresése és a bűnözés elleni küzdelem céljából csatlakoznék hozzájuk. Valamint szeretném fejleszteni nyomozói képességeimet és szolgálni a közösséget..
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozók bűnügyeket vizsgálnak, bizonyítékokat gyűjtenek és az elkövetőket azonosítják. Emellett tanúkat hallgatnak meg és jelentéseket írnak a nyomozási folyamatról. Szorosan együttműködnek más jogi szervekkel és ápolják a közösségi kapcsolatokat a hatékony munkavégzés érdekében..
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitívumok: Rugalmasság és kreativitás, Empátia és hatékony kommunikáció, Problémamegoldó képesség.
Negatívumok: Perfekcionizmus és magas elvárások, időnkénti döntésképtelenség, Határok megtartásának nehézségei.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Hívjuk az illetékes hatóságokat és informáljuk őket. Folytassunk titkos megfigyelést és használjunk technikai eszközöket a gyanúsítottak nyomon követésére. Tartsunk kapcsolatot az elrablókkal tárgyalás céljából, és együttműködjünk szövetségeseinkkel a helyzet megoldásában. Fontos a gondos tervezés és koordináció az elrablás leleplezése érdekében.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Válasz helye.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.