Senzatetto(hajléktalan) család

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balazs8899

Újonc
2020. 11. 26.
4
1
V2 karakter
Lorenzo Lopez
Lopez család és rokonsága réges rég nagy vagyonra tett szert és akár övék lehetett volna egész See city, de a családfő Lorenzo egy rossz üzletbe csöppent. Alfred vagyis Lorenzo fia születése után a családfő őrült nagy kaszinó lázban égett és megduplázta vagyonát, de megtudták, hogy csalt vagyis számolta a lapokat. Ezután lecsukták, majd 10 évig börtönben ült és közben elvesztette minden vagyonát. Fia ezzel a cselekedetével nagyon megutálta apját és ezért 18 éves korában meg is változtatta vezetéknevét Medak-ra, de Lorenzo bízik benne, hogy fia egyszer megbocsájt. Felesége miután beintett neki elhagyta, majd ráhagyta egyetlen fiát Alfredot. Szerencsére a testvére Dominik kisegítette amég csaknem neki is elfogyott a pénze. Ezután a Lopez family már ami maradt belőle és a rokonság egy része hajléktalan sorab kényszeredett. Lorenzo ezután kezdő bűnözőként folytatta életét de az egyik kisebb mértékű lopásnál elkapták. Fél év szabadságvesztésre itélték bűnözésbe való visszaesés vádjával. Az egészet egy orosz látta aki segített Lorenzón és kifizette az óvadékot érte. Bjorn egy ismeretlen ember volt az egész család számára, de Lorenzo megbízott benne az óvadék letétele miatt. Bjorn megtanította a rablásra és a lopásra Lorenzót és évek múlva már rablással élik mindennapjaikat és keresik a kenyérre valót. Bjorn mint kiderült régóta ebben a bizniszben mozog és miután egy rablás után csapattársai otthagyták belátta, hogy új bandát kell keresnie. Úgy érezte mintha egy Jel lett volna, hogy megismerte Lopezékat.
 
  • Vicces
Reactions: hurkaa

balazs8899

Újonc
2020. 11. 26.
4
1
V2 karakter
Lorenzo Lopez
Először én is csak viccnek akartam, de mostmár teljessen komolyan gondoljuk és beleéljük magunkat az RP-be
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
A témára 14 napja nem érkezett hozzászólás, ezért elavultnak tekintem.
Zárom/helyezem, ha szeretnétek még folytatni, keressetek fel egy GMOD-ot.
 
  • Imádom
Reactions: milcsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.