Sentinel jelentkezési lapja az SCCS postaládájában

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SentinelV2

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 07. 12.
388
103
"Világ vége" tábla után jobbra
V4 karakter
Mauro D Kenneth
LV karakter
-
V2 karakter
Dimitri R Levis
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Sentinel De La Son
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2019.06.22.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 46460 perc
IC SZINT: 30-as szintű vagyok

KOROD: 15 éves vagyok
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Horváth Kornél-nak hívnak, 15 éves vagyok. Győrújbaráton élek, Csornára járok iskolába a csornai Csukás Zoltán Mezőgazdasági gépész technikumba. Jelenleg szabadidőmben biciklizek, játszok, és a versenyszezonra készülök fel.

UCP BAN KÉP*:
< https://imgur.com/a/BOchTUe Nekem minden jailom törlődött ezért a multkori linket küldöm be.>

UCP JAIL KÉP*:
< https://imgur.com/a/BOchTUe Nekem minden jailom törlődött ezért a multkori linket küldöm be. >

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
< https://imgur.com/a/saUjr4P >

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 2020.07.11. és 2020.08.10. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Imserősöm frakciójába mentem át, amit nagyon megbántam, mivel maradtam volna de elcsábított.
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: Dimitri R Levis

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Országos Fendőr Főkapitányság, Nemzeti Nyomozó Iroda, Fix&Drive, Országos Mentőszolgálat, See-CityTaxitársaság, See-City Car Service, Irish Covenant, Honvédség
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
Általában 2-3 hónapig, de pl taxiban is fél évet voltam, és most sccs-be is hosszútávra tervezek, mivel nem kell menni iskolába.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Általában frakció váltás volt az indok.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: See City Taxi
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2021.01.01.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Mivel újra vissza szeretnék térni az SCCS köreibe, mivel itt éreztem a legjobban magam, és a szerelői közösség áll hozzám a legközelebb, mivel ez a hobbim, és ezt imádom csinálni. Nagyon jó volt a vezetőség, és a csapat akkor is. Hiányzik már. Volt most egy 2 hónapos kihagyásom a szerveren, de hamar visszafogok rázódni, és minél előbb szeretnék egy ilyen közösséget erősíteni.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 5-6 óra minimum
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 5-6 óra minimum

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
Reggeli órákban is aktív tudok lenni (reggel 8 tól) Mivel nálunk nem olyan határozott az online oktatás, de este is tudok lenni csúcsidőben.

EDIT: Kettő nap alatt 1300+ percet szedtem össze, de nem módosítottam a játszott percet.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.