Sender Griffin jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mondika

Újonc
2020. 05. 18.
16
5
V4 karakter
Griffin Tective
LV karakter
Sender Elizabett
V2 karakter
Sender Griffin
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Sender Griffin
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 5431
IC SZINT: 10

KOROD: 15 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/rNWzGDo

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK, Honvédelem
TÁVOZÁSAID OKA: Minden esetben az inaktivitásom volt a probléma.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: A nyári szünetig 2-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Itt változó. 4 óra valószínűleg.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Zsigmond vagyok, 15 éves.
Kicsi korom óta szeretek beszélni,mindig a kommunikálás lehetőségét kerestem.
Kb 10 évesen,ahogy megkaptam az engedélyt hogy facebook accountom legyen,nem csináltam mást,mint hogy minden ismerősemre ráírtam azzal a szöveggel hogy "szia, mi újság?"
Hobbim az informatika. Jelenleg a HTML,CSS,JS,Python alapjait karcolom. Szeretek sportolni,egy ideje már a Judot űzöm.Továbbá napi rendszerességgel vagyok lent a pinyóban gyúrni, azt is nagyon élvezem. De még szoktam hétvéngenként kimenni a grundra focizni a barátaimmal.
Embercentrikus vagyok,viszont haragtartó. Már 3 éve RP-zek, és egyszerűen nem tudom megunni.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Mindig is érdekeltek a kocsik, élvezem ezt az RP-t. Nagyon jó elfoglaltságnak tartom ezt a frakciót. IRL is szeretek bügykölni, és az IC karakteremnek is az egyik elfolgaltsága az ez. Szeretnék olyan emberekkel megismerkedni akikkel tarthatom a kapcsolatot TS-en, sajnos egyedül játszok és úgy nem olyan jó.. sokkal jobb ha együtt élvezhetjük ezt az egészet. Szóval részben a közösség miatt csatlakoznék és hát a pénz se kivétel amit IC keresnék. ^^

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Nincs.​
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.