SeeNionnal, illetve a húsvéti tojásos eventtel kapcsolatos ötletek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dominik01

Barangoló
2020. 11. 25.
127
29
22
Bács-Kiskun
V2 karakter
Diaz Norton
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Diaz Norton >

Ötleted:
< SeeNionnal kapcsolatos ötlet: Szerintem lehetne civil emberként is hírdetést feltölteni SeeNionnal, hisz ha látja is egy civil az illegális hirdetést, akkor hirdethetne is vele, ezzel megkönnyítve a kereskedelmet. Egy példa: (ez már kapcsolódik az eventhez is) Most van az event, telis-teli vannak a tojások különféle alkatrészekkel, nagy örömet szerez az, ha kapunk tojást, de nem tudunk velük mit kezdeni civilként, hisz nem tudjuk eladni az alkatrészeket, mert szinte csak azt rejt, legtöbb esetben. Húsvéti tojásos eventtel kapcsolatos ötlet: Vagy dobáljon legálisabb dolgokat is a tojás, vagy valami, de így egy civil hiába nyitogatja szerencsétlen tojásokat, hiszen nincs értelme és pénz sem belőle, hisz nem tudja egy civil eladni (ez viszont visszacsatolódik a seenion ráncfelvarrásába) szóval ezt igy értelmetlennek látom ezt az eventet, legalábbis azt a részét, hogy nem tud egy civil kezdeni semmit a tojással, mert nem mindenki akarja eladni, ahogy én sem mert kinyitogattam, mert ez volt a nagyobb feeling, de rájöttem hogy értelme nem volt, mert most van egy raklapnyi alkatrészem, de nem tudom eladni. >


Megjegyzés:
< Válaszod >
 
Utoljára szerkesztve:

Pitee

Újonc
Támogató
2020. 02. 01.
30
22
V2 karakter
Livio Bianchi
A SeeNion maradjon csak az illegálnak. Nem hiányzik, hogy mindenki hírdetgetsen minden illegált. Hidd el van rá alkalom, hogy valamilyen illegállos fegyver alkatrészt keres.
Továbbá egy civil is tud az illegál dolgokkal kereskedni. Persze ehhez szükséges a kapcsolatok kiépítése ami egy plusz RP.
Ezeket az ötleteket NEM TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: L3viii

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 029
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
Igaza van @Pitee -nek, maradjon csak az illegálnak a seenion, kezdőként sem olyan nehéz kapcsolatokat kiépíteni kereskedéshez. Ezt az ötletet NEM TÁMOGATOM.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​


Maximus P Pawlowski

Dillimore Szeretetszolgálat!!

Adakozó típus

Eddigi frakciók:

El Monte Flores 13

See City Car Service ⚙️

Országos Mentőszolgálat
?

See City Taxi ?

1702021_03_24_22h04_36.png

 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
SeeNion illegálnak van, meg van az előnye és a hátrány annak ha a karaktereddel illegális életet élsz. Legyél egy kicsit élelmes. Építs ki kapcsolatokat hogy valaki neked jó pénzért össze rakja az alkatrészeket. Nem kell se az eventet varriálni sem azt hogy civilként tudjatok alkatrészeket össze rakni.
 

Drouser

Újonc
2020. 05. 21.
30
29
Bácskiskun
V2 karakter
Leo_Drouser
Én szerintem jó lenne hogyha lehetne a seenionon civilnek hirdetnie.És szerintem craftolásal se lenne baj mivel ha megszerzi a blueprintet akkor had használja a civil is. Támogatom
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
302
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
SeeNion nem civileknek van. Nem támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: Bessenyei
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.