SeeNion visszahozatala

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Don Alexander Salvatore >

Ötleted:
< Az ötletem az lenne ,hogy a SeeNiont elérhetővé kéne tenni a nem frakciótagok számára is.Meghalt az illegális kereskedés mióta csak a frakciótagok hirdethetnek.Én ezt egy kivételezésnek érzem a frakciótagok javára,hiszen azért vannak olyan nem scriptelt családok,maffiák akik számára érdemes lenne ezt elérhetővé tenni.Beindulna a kereskedés ismét az illegál oldalon,könnyebb lenne az illegális szervezeteknek is eladni a dolgaikat,hiszen a nem frakciós tag könnyebben fog venni valami illegálisat,ha el is tudja azt adni. >

Megjegyzés:
< Talán a kivétele oka az lehetett ,hogy a kevesebb RP tapasztalattal rendelkező játékosok a fegyvereket nem RP-sen használták,viszont erre lehetne jó pár megoldás.Illetve IRL is van DarkWeb ,amire akárki fel tud csatlakozni,tehát ez szerintem RP-s is lenne.Véleményem szerint nem kéne elvenni a sima mezei játékosoktól az illegális kereskedés élményét,hiszen ha illegális RP-t akar tolni akkor az illegális kereskedés hozzá tartozik. >
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Nem véletlen csak FK tagok hirdethetnek, szerintem jó ez így ahogy most van. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Csgerii és dr3X
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Nem véletlen csak FK tagok hirdethetnek, szerintem jó ez így ahogy most van. Nem támogatom.

Kifejtenéd kérlek? Szerintem ugyan annyi joga kell ,hogy legyen egy sima játékosnak mint egy frakciótagnak hirdetés terén. A nem scriptelt frakciók miért lennének kevesebbek ,mint egy scriptelt frakció? Az egész illegális kereskedést fellendítené ,ha elérhető lenne mindenki számára. És egyáltalán nem jó ahogy most van,ki van zárva a szerver nagy része az illegális kereskedelemből,ha nevezhetjük a mostanit illegális kereskedelemnek.
Az hogy nem véletlenül van úgy ,ahogyan most van nem valami erős érv,ennyi erővel a szerver tökéletes és nem kell rajta semmit változtatni,mert "nem véletlenül van így"....
 
  • Imádom
Reactions: Csgerii

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Eleve rengeteg fegyver van a szerveren, illetve már a kezdőknél is elég gyakran megfordul a fegyver. Szerintem azért nem olyan nagy dolog jelen pillanatba venni/eladni.
 
  • Dühítő
Reactions: Csgerii
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Igen,sok fegyver van a szerveren,de ha bejönne a SeeNion a fegyverek el lennének osztva.Illetve nem lenne még több fegyver ha bejönne a SeeNion,szóval ezzel,hogy sok fegyver van a szerveren ,nincs olyan nagy probléma.A kezdők,ha akarnak most is tudnak venni fegyvert kb 5 perc alatt,illetve ha jól használják Rp-sen akkor semmi probléma nincs vele,ha pedig nem RP-sen akkor meg kapják az AdminJail-t és megtanulják használni.
És az hogy neked nem nagy dolog jelen pillanatban eladni vagy venni fegyvert,én megértem,de nekem meg nagy dolog lenne.Régebben mikor bent volt elég sokat használtam a SeeNion felületet és most sem lenne másképp.Illetve a szerveren biztos ,hogy elég sokan akik nem akarnak frakcióba menni mégis szeretnének illegálost Rp-zni azoknak ez egy jó hely lenne.
 
  • Imádom
Reactions: Csgerii

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én is támogatom az ötletet , mert ez nem fair a nem sciptes frakciókkal szemben.
Aki szeretne illegállal kereskedni annak elérhetővé kellene tenni , hogy tudjon foglalkozni ilyennel ha az RP szerepe ezt tölti be.
Civilként elég nehéz eladni/venni stb
Kellene rá megoldás , hogy mindenkinek jó legyen és nem rákötelezni a civileket , hogy lépjenek be illegál fk ba.
 

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Én is támogatom! Szerintem ez egy nagyon jó ötlet, régebben én is rendkívűl sokat használtam a SeeNion-t és nagyon örülnék, ha visszajönne. Nagy mértékben felpörgetné az illegál kereskedelmet.
 
Utoljára szerkesztve:

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Civil maffia 2.0.
Nem véletlen lett ez így megcsinálva !!
Nem támogatom !!
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: AttilaYT és Nxrby
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Tehát,ha valaki nem akar menni frakcióba azt lehetetlenítsük el ,ha ő illegális RP-t akar tolni....Értem.Legalább ha már odaírunk egy ilyen ötlet alá,támasszuk már alá érvekkel,hiszen egy érvet sem láttam a hozzászólásodban. Ezzel a "nem véletlenül lett megcsinálva" hozzászólásoddal körülbelül azt mondod ,hogy a szerveren nem kell semmit sem javítani ,mert tökéletes,de ez nem így van,mivel ha így lenne akkor nem lenne "ötletek" topic. Ha már hozzászólást írunk legyen már benne egy kevés indformáció is,hogy miért gondolod úgy és támaszd alá érvekkel,tényekkel.
 
  • Tetszik
Reactions: Csgerii

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Maffiózó illegálozzon, civil civilkedjen. Ha illegál RPt akarsz tolni menj maffiába/bandába. Az érvem az hogy úgy hogy korlátozva van a seenion hirdetések, így is minden civilhez eljutnak a fegyverek (a kezdőbbknek, aki már nem kezdő valszeg rakeszbe vannak stócolva már) és az alacsony árak még lejjebb mennének emrt a civil maffiások elárasztanák a piacot velük, és fabatkát sem érne semmi.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Aki nincs olyan frakcióban az igyekezzen rp-sebben eladni a fegyvereit, illetve ha az illegál frakciónak szüksége van valamire azok tudnak hirdetni, hogy érdekli őket valami, nem csak eladás lehetséges ott.
Egyik félnek az a problémája, hogy bent van a SeeNion a másiknak pedig az, hogy korlátozva van, ha az adott játékos nem szeretne seeniont használni ne használja és próbálja azon kívül eladni fegyvereit , aki pedig szeretné az vállalja el a frakció tagságot vagy oldja meg anélkül a fegyverei eladását.
Szerintem sokkal fontosabb fejlesztendő dolgokra kellene koncentrálni, nem ilyesmire. Nem támogatom!
 
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Maffiózó illegálozzon, civil civilkedjen. Ha illegál RPt akarsz tolni menj maffiába/bandába. Az érvem az hogy úgy hogy korlátozva van a seenion hirdetések, így is minden civilhez eljutnak a fegyverek (a kezdőbbknek, aki már nem kezdő valszeg rakeszbe vannak stócolva már) és az alacsony árak még lejjebb mennének emrt a civil maffiások elárasztanák a piacot velük, és fabatkát sem érne semmi.
És mi van akkor,ha nekem egyik maffia vagy bandának a tevékenysége sem tetszik?Személy szerint nem szeretnék kötve lenni játékidőhöz,vagy valaki másnak az alárendeltje lenni.És ha nincs kedvem belépni frakcióba akkor ne is lehessen nekem illegál RPt RPzni? Mivel most picit el vannak lehetetlenítve a nem scriptelt frakciók,családok.A fegyver ára régen mikor bent volt a SeeNion mindenki számára akkor még csak drágábbak voltak,nem hogy leesnének.Azért menne feljebb az áruk mivel lenne kereslet,és ha valaki felvásárolná a szerver 20%át mondjuk Glockból akkor ő irányitaná az árakat és fel is vihetné elég rendesen,mint ahogyan annó én is csináltam.A rendőr miért ne érne semmit azt sem értem.A rendvédelmi frakciók jóval többen vannak mint egy-egy család vagy nem scriptelt frakciók.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Csgerii és Vajda

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Megoldható a civilek számára is, hogy tudjanak kereskedni fegyverekkel. Csak RP szituációkat generál, megvan a veszélye is. Viszont ha valaki kreatív akkor megtudja oldani a dolgot. És így is gyenge az illegális dolgokkal való kereskedés, úgy még nehezebb lenne.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, tavaly havonta volt kivéve / berakva. Így marad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.