SeeMTA Voice ?

Szerintetek jó ötlet ? te szeretnél egy SeeMTA Voice rp szerveren játszani ?


  • Összes szavazat
    165
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
498
5 484
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Én esküszöm tökre adnám, amikor egy tizen x éves szidna le a sárga földig és átkozná el még a családfámat is, amikor neki koccantam szinkronból, ami nálam meg sem történt, vagy egy tizen x éves kissrác oktatna ki a kresz szabályoktól, aki alig szálhatott ki a gyerekülésből.

Jajj, de jó lenne, nem is értem hogy nem vágyhat erre mindenki.

(Nem, gondolom megannyi ember meglepetésére.)
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
180
367
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Én esküszöm tökre adnám, amikor egy tizen x éves szidna le a sárga földig és átkozná el még a családfámat is, amikor neki koccantam szinkronból, ami nálam meg sem történt, vagy egy tizen x éves kissrác oktatna ki a kresz szabályoktól, aki alig szálhatott ki a gyerekülésből.

Jajj, de jó lenne, nem is értem hogy nem vágyhat erre mindenki.

(Nem, gondolom megannyi ember meglepetésére.)

Igazadvan, csak is ennyi a jó oldala volna viccesebb lenne a see az biztos
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
253
454
otthon
V4 karakter
ernest meeks
Én esküszöm tökre adnám, amikor egy tizen x éves szidna le a sárga földig és átkozná el még a családfámat is, amikor neki koccantam szinkronból, ami nálam meg sem történt, vagy egy tizen x éves kissrác oktatna ki a kresz szabályoktól, aki alig szálhatott ki a gyerekülésből.

Jajj, de jó lenne, nem is értem hogy nem vágyhat erre mindenki.

(Nem, gondolom megannyi ember meglepetésére.)
"Ööö fentről lefele átmotozom az urat a pénztárcátját keresve"


Röviden: nem.
A hosszú választ inkább nem írom le.
 

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
124
470
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
Szerintem lenne potenciál egy Voice Rp SeeMTA-ban . Nyilván ugyan ugy lenne forum a Voice rp szeronak meg minden , remélem át gondoljátok a szerver ötletet , köszönöm ha elolvastad.
Nem támogatom, csak funolás lenne belőle. Aki voice-t akar, annak ott a FiveM meg a többi GTA V-ös szerver.
 

Diabloo

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
297
234
V4 karakter
Albert Diaz
Egy határozott Nem. A seemta maradjon seemta ne pedig Gta5 rp...... Megvan a varázsa úgy gondolom mint veterán játékos, és nincs szükség erre, és sok régi játékos nevében is merem állítani.
 

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
401
645
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff
Kb. egy hete volt ugyanez a téma megnyitva, akkor is elutasításra került, nem sok értelmét látom se a témának se annak, hogy ez újra meg lett nyitva. Illetve többször is megmondásra került, hogy nem lesz ilyen soha
 
Utoljára szerkesztve:

Fate

Újonc
2024. 03. 11.
14
49
V4 karakter
Jaronte Porter
LV karakter
Tiontay Winston
Menő lenne ha egy tíz éves kissrác bitto duo-t bömböltetve küldene el melegebb éghajlatra egy banda tagot, szerintem ez egy jó ötlet, van benne ráció.

Viccet félretéve egyáltalán nem kéne ezt a voice-ot eröltetni, most is elég fun van a szerveren. Képzeljük el ha még ellepne minket a sok tökmag a Zsozeatya utánzásával.
 

Cortex

Újonc
Támogató
2020. 10. 15.
33
15
Békéscsaba
V4 karakter
⭐ Zack Morgan
LV karakter
⭐ Zack Morgan
V2 karakter
⭐ Emily Cortez
Szerintem tökéletes a textrp, sok szerveren van voicerp, de mta-ban nem az igazi ez. Sok ember kihasználja, rengeteg kiskorú vékony hangal. Plusz nem kell mégjobban szétosztani a playerszámot.
 
Utoljára szerkesztve:

BeBeNeBeB

Újonc
2021. 10. 04.
3
25
V4 karakter
Joe Birti
Menő lenne ha egy tíz éves kissrác bitto duo-t bömböltetve küldene el melegebb éghajlatra egy banda tagot, szerintem ez egy jó ötlet, van benne ráció.

Viccet félretéve egyáltalán nem kéne ezt a voice-ot eröltetni, most is elég fun van a szerveren. Képzeljük el ha még ellepne minket a sok tökmag a Zsozeatya utánzásával.
A Voice Dolgot nem a meglévő szerverre értem hanem teljesen uj szerver lenne .
 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
152
175
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Annak még annyi élete se lenne. Ha már csak a jelenlegi véleményeket nézed, kb senkinek nem hiányzik a voice egy See MTA-ra.
 

Fate

Újonc
2024. 03. 11.
14
49
V4 karakter
Jaronte Porter
LV karakter
Tiontay Winston
Mondjuk én azért ennyire nem példálóztam volna a kiskorúakkal de a lényeget megfogalmazta előttem mindenki.
Igazad van, nem ők tehetnek róla. Ha ez jött le abból amit írtam akkor sajnálom, viszont azt meg kell hagyni, hogy egy 40 éves láncdohányos karakter Mickey egért megszégyenítő hanggal eléggé illúzió romboló tud lenni.
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
161
244
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
A szerver mindig is text rp-t képviselt. Maradjon is így.
 
  • Tetszik
Reactions: Cortex

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
152
175
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Teljes mértékben értem amit mondasz @Fate, és persze jogos hogy a százados ne álljon elém fenyegetve vékony hanggal, csak na. Te is voltál fiatalabb, neked is volt olyan hangod, neked se esne jól azokat olvasni hogy hogy le vannak nézve.
 
  • Tetszik
Reactions: Fate
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.