SeeMTA V4 LV - Zálogház árak:

csankesz

Zöldfülű
2021. 03. 29.
216
173
LV karakter
Valdet Lushi
Szevasztok.
Mivel láttam, hogy eddig a V4-es verzióban még az új árakkal senki sem hozott el egy új árlistát, ezért gondoltam hogy elősegítsem a keresősök munkáját, így elhoztam én.

ApplicationFrameHost_VzvtBxlTX1.png


Ha már itt tartunk, akkor megemlíteném segítségképpen azt is, hogy hol tudsz ásót, fémdetektort vásárolni ahhoz, hogy egyáltalán ezt a fémdetektorozási műveletet elkezdhesd. Természetesen ezeket a tárgyakat nem csak ebben a boltban bírod megvásárolni, hanem minden más, a szerveren megtalálható boltban is megkaphatod, akár drágábban, akár olcsóbban is, ez már csak rajtad múlik, de jelenesetben bolt amit elhoztam az a Taxi telephely utcájában található meg, a SeeDyno alatt.
ApplicationFrameHost_lyigWN4srx.png


Ha esetleg kifogtál a földből pár értékes tárgyat és el szeretnéd őket adni (ebben több lehetőség van, később kifejtem ezt jobban), akkor a zálogházat kell megkeresd, de természetesen ebben is segítek. Mint az imént említettem, a tárgyakat személyeknek, játékosoknak is elbírod adni ha megegyeztek egy számotokra megfelelő árban, de ha mégis a zacis urat választanád, akkor itt találod őt.
ApplicationFrameHost_QekJ7OQQ4f.png


Ha megszeretnéd tudni, hogy ez az egész dolog hogyan is működik, akkor ajánlom figyelmedben Thommas-nak a videóját, hisz ő tökéletesen elmagyarázza az egészet, és bemutatja az egész folyamatot, plusz mindent elmond amit a detektorozásról csak tudnod kell.
Remélem tudtam segíteni neked ezzel a topiccal, és sok sikert kívánok a detektorozáshoz.​
 
Utoljára szerkesztve:

csankesz

Zöldfülű
2021. 03. 29.
216
173
LV karakter
Valdet Lushi
Írok privátban ezzel kapcsolatban és kibővítem kérésedre.