SeeMTA v4 Karácsony Paintjob Szépségverseny EREDMÉNYHIRDETÉS!

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 049
5 756
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
425345871_903377555128838_7794143169393492328_n.jpg
Sziasztok!
👋
👋
👋


A🎄Karácsony időszaka alatt meghirdettünk egy Paintjob készítő versenyt, ahol a top 3 legszebb járművet, az eddigi legnagyobb Prémium Pont nyereményével díjaztuk!
😍


A verseny célja az volt, hogy a See Customs tuning műhelybe található Egyedi Paintjob szerkesztőben, a lehető legszebb járművet készítsük el 🎄 Karácsony tematikájában!


Rengeteg pályázat érkezett, amik között nagyon sok szuper alkotás is volt, épp ezért a zsűrizés se volt egyszerű, de persze nekünk is élmény volt megnézni és pontozni a sok-sok pályázatot.
😊


Ha már pontozás, a korábbihoz hasonlóan 6 tagú zsűrizés volt, mindenki - minden alkotást 0-10-ig tartó pontszámmal tudott értékelni, ahol értelemszerűen a 0 a legkevesebb és a 10 a legmagasabb adható pontszám. Ezen pontszámok összesítéséből került ki az első három helyezett, azaz a Karácsony Paintjob készítő Event díjazottjai.
🥇
🥈
🥉


Az
🥇
első helyezett: Sakeem Pows!

Nyereménye az Event fődíja, azaz 60.000 Prémium Pont!
A zsűri egységes, maximális pontázásával, összesen 60 ponttal nyerte ezt a versenyt!
👏

👉
Pályázat linkje: https://forum.see-game.com/threads/sakeem-pows-bmw-m8-competition-coca-cola.412148/


A
🥈
második helyezett: Brad Crusader!

Nyereménye: 30.000 Prémium Pont!
Szuper alkotás lett ez is és épp, hogy csak lemaradt az első helyről összesen 59 pontot szerzett!👏
👏

👉
Pályázat linkje: https://forum.see-game.com/threads/brad-crusader-jelentkezese-a-versenyre.412413/

A
🥉
harmadik helyezett: Mogu Pocong!

Nyereménye: 20.000 Prémium Pont!
Szintén nagyon erős alkotás lett mindent összevetve, összesen 56 pontot szerzett.👏
👏

👉
Pályázat linkje: https://forum.see-game.com/threads/mogu-pocong-jelentkezese-a-versenyre.415201/

A díjak, azaz a helyezésért járó Prémium Pont mennyiségek, a nyerteseink által megadott felhasználókon már el is érhető - jóváírásra került, gratulálunk nekik és jó szórakozást kívánunk hozzá!
🤩
👏

Minden résztvevőnek szeretnénk gratulálni
👏
, reméljük mindenkinek egy élmény volt, aki részt vett rajta és aki esetleg most nem nyert ne csüggedjen, a jövőben több alkalommal is tervezünk ilyen jellegű Paintjob készítő versenyt rendezni, természetesen akkor is hasonlóan nagy díjazással.
😍


Mindenkinek csodaszép hétvégét és jó szórakozást kívánunk!
❤️


~SeeMTA | by: @Borisz
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Köszönöm szépen mindenkinek reakciókat és a kommenteket illetve a zsűrinek a maximális pontozást✌🏻
Őszintén gratulálok! Írtam is a posztod alá, most megerősítést nyert az, hogy milyen csodálatos autót hoztál ki ebből! ❤️

Természetesen a többi résztvevő játékosnak is gratulálok, hiszen nagyon sok kreatív alkotást láthattam. És bár én is részt vettem ebbe, legalább tanulhattam egy kis kreativitást is tőletek!❤️

A játékosoknak is, és a vezetőségnek is köszönöm ezt a kreatív élményt!:)