SeeMTA v2 Telefonkonyb

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

XEA MrShadow

Újonc
2021. 05. 26.
6
3
LV karakter
Taylor Dawe
V2 karakter
Taylor Dawe
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Jeremy Maximus >

Ötleted:
< Legyen telefonkonyv. >


Megjegyzés:
< Szóval, ennek az otletnek a lényege az lenne, hogy lenne telefonkonyv item.. Amit benzinkutakon vagy bárhol meglehetne venni és egy parancsal a playereket telefonszámait lehívni. >

Jelenlegi V2 fórum karaktered neve elavult, 12 órád van frissíteni.
@fatmarco
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
637
1 001
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Aha aztán ha pistike unatkozik majd nekiáll hívogatni nem? más szerveren tapasztaltam nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Iwan

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 284
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Üdv üdv. Sokak még ismerhetik, bár jobbára a fiatalok kevésbé a jó öreg Matáv-ot (akit érdekel az majd utána kérdez a szülőknél, vagy a neten..) amihez jártak telefonkönyvek. Ebben tényleg minden benne volt, nem véletlenül mondták rá, hogy "embert is lehetne vele ölni", vagy például a Taxi című film sorozat egyik részében a nagy telefonkönyv segítségével hallgatnak ki. A mai digitális telekommunikációs eszközök (ugyanis a Matáv esetében még vezetékes hálózatról beszélhetünk) már nincsenek egységesen dokumentálva. Nem is lenne rá kapacitás, lásd például az eldobhatós feltöltős SIM kártyák. Szóval abszolút nem lenne reális, hogy mindenki száma egy könyvben szerepelne.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ne akard az egész szerver közösségét lenyomozni egy telefonkönyvvel…
Egyrészről NNI részéről a /lenyomoz-nál rettenetesen nagy előny lenne (MG forrás a javából), másrészről nem értem, mire lenne ez jó, miben lendítené előre a szervert.
Arról nem is beszélve, hogy (ahogy Alax is említette,) eldobhatós SIM kártyák, vagy az, hogy egy playernél több SIM van, vagy esetleg cserélget a telefonjában, hogy lenne megvalósítható? Plusz mitől számítaná a rendszer, hogy ki van benne? Éppen online? Előny, kihasználás. Volt már valaha telefonja benne SIM-mel? Mióta bejött, nagyon sokan használtak, ez sem lenne megoldás.

Szerintem felesleges, értelmetlen az egész.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.