Seemta v2 Farm rendszer.

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Sziasztok! Itt megtalálhattok minden információt a farmokról.
Mi is a farm?
A farm egy olyan hely, ahol saját magadnak ültethetsz növényeket.

Miért vegyek farmot?
Farmot azért érdemes venni, mivel saját magadnak ültetsz, termelsz ezáltal ezt el tudod adni, amiért pénzt kapsz.

Mi az ára egy farmnak?
A kaució 3.000.000Ft és a kibérlési díj 1.500.000Ft, a kauciót persze csak az első héten kell kifizetni, második héten már csak 1.500.000Ft-t, mivel egy hetente kell hosszabbítani a bérlést.

Hogy ültethetek?
Ültetés egyszerű, viszont egy kevés időbe telik. Megfogjuk a kapát amikor kibéreljük a farmot (Bal klikk a kapára.) amit a bal oldalon találsz. Odamegyünk egy kis kockához, mivel a farm kocka darabokra van felosztva és jobb klikk ameddig fel nem kapáljuk teljesen. Ezután ha kész vagyunk az összes kis kockával lerakjuk a kapát és elővesszük ugyanígy az ásót majd kiássuk az összes kis kockát. Ezután ahhoz, hogy ültetni tudj, szükséged lesz egy kannára amit Santa Maria Beach dokkoknál tudsz vásárolni, illetve innen tudsz magot is vásárolni. Amikor ezzel megvagyunk és van kannánk, a farmok végén található csapnál megtöltjük a kannát, visszamegyünk a farmunkra, majd megöntözzük. Innentől már csak az ültetés hiányzik és készen is vagyunk.

Mennyi idő kell mire megnőnek a termések? Honnan tudom mikor értek meg?
Az érési idő nagyjából 2 nap, és onnan lehet tudni, hogy a termés megért, hogy amikor a kurzort ráhúzzuk az egyik kockára a zöld csíkot figyelembe véve tudjuk, hogy mikor ért meg a termés.

Mennyi időközönként kell locsolnom?
Nos, ajánlatos a 12 óránkénti locsolás a rothadás elkerülése végett.

Mennyi pénzt tudok vele keresni egy héten?
Ha sikeresen az eladónál zöld kategóriában eladni első héten nagyjából 2-3 millió Ft-t tudsz kihozni. De összesen 14-15 milliót lehet belőle kihozni, persze ha zöld kategóriában tudod eladni.

Hogy tudom felmondani?
Simán a farmod zöld CP-jébe állsz és /unrentfarm.


Hogyan tudom hosszabbítani a bérlést?
A szerver jelezni fog neked az utolsó 10 órában, hogy le fog járni és hosszabbítanod kell, ekkor újra /rentfarm de akkor csak 4.000.000Ft kell legyen nálad.

Ha lejár a bérlés eltünik az ültetvény?
Igen, illetve ha lejár és ki szeretnéd bérelni újra, a kauciót is le kell fizetned.

Tudok több farmot is kibérelni egyszerre?
Nem, csak is kizárólag PP-ből.


Remélem, hogy tudtam segíteni neked, és hasznos volt ez a leírás.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Egyedül egy dolog nem tiszta.. Az első hét után azt a 8 milla kaukciót visszakapod kpba?
 

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
A locsolás 16 óra, valamint nem az utolsó 10 órában, hanem az utolsó 24 órában 25-30 percenként kapsz üzenetet, hogy hamarosan lejár a farm bérlésed. Hátra lévő idő kb 21. óra vagy kevesebb attól függ.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

Eberhardt

Barangoló
2019. 01. 14.
121
26
V4 karakter
Zahar K Sergey
V2 karakter
Rasmus W Wordsworth
Egyébként nem muszáj a 12 óránkénti locsolás,sokaknak ez nem is lehetséges.. én sem tudom ennyi időközönként, és 18-20 óra után is simán rendben van, nem rohad még, illetve nem száradt még ki.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Hali szerintem írd át az árakat, mert azóta frissítve lettek. A Kaució 2 milla a bérlés pedig 1,5 milla(Ha jól tudom..)
 
  • Tetszik
Reactions: bale

klmarci

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
19
5
LV karakter
James Darell
V2 karakter
Ryan M Davis
Pacek leírás lett. Lehetne egy-két dolgot rajta formázni, képeket hozzáadni. Szép lett szerintem!
 

geeri

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
383
134
V4 karakter
Rahill Burnett
LV karakter
Lonnie Wey
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogyha a növény állapota leromlik akkor a növény még nő tovább?
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Nemfog tovább nőni, és amikor leszeded rohadt növényt fogsz kapni.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Azt még hozzá kéne tenned, hogyha PP-ből veszünk +farmot azt csak PP-ből lehet hetente meghosszabítani.
 

Öregember

Az öreg
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
206
304
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard Claymore
Tehát akkor ha én bérlek egy farmot PP-ert akkor amikor hosszabbítom meg akkor mennyit kell fizetni és PP-t vagy pénzért is lehet hosszabbítani?