SeeEcu

chochoch

Zöldfülű
2021. 12. 04.
216
228
LV karakter
Rocco Lennard
DEVv4.png

Neved:
< Rocco Lennard >

Az észrevétel időpontja:
< 2023. 06. 18. >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Próbálkoztam állítgatni a SeeEcuval és úgy vettem észre hogy elég random és utána megpróbáltam ugyan azt a beállítást lefuttatni újra egymás után többször és folyton teljesen más végsebességet és gyorsulást kaptam úgy hogy nem állítottam semmit a beállításon. Először azt hittem hogy a törött rádió befolyásolja írtam egy reportot Andor megjavította de azután is ugyan az volt akkor írtam megint reportot hogy elmondjam neki mi az észrevétel amit már föntebb írtam és mondta hogy akkor teljes fixet csinál az autón de ezután is ugyan ezt produkálja az autó. >

Egyéb megjegyzés:
< - >
 

Gergelycapi

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 05.
336
394
Tatabánya
V4 karakter
Henrik Buckland
LV karakter
Eijaz Emir
Velem is volt, próbálgattam, egyszer fasza volt de kipróbáltam egy másik értékkel, még screenshot-ot is csináltam, pixelre pontosan beállítottam és még csak hasonló sem volt az eredmény.
 
  • Tetszik
Reactions: Manfri és Harvey

granatveto

Zöldfülű
2019. 09. 16.
187
367
V4 karakter
Chester Sears
Én is észrevettem ugyanezt a hibát. A saját kocsimban beállítottam az egyedi ECU-t, más kocsijában (ugyanaz a típus) pixelre pontosan beállítottam, és teljesen más eredményt kaptam.

Ez a része nem bug, hiába ugyanaz a típus, minden autóban teljesen másak a tökéletes beállítások.
 

chochoch

Zöldfülű
2021. 12. 04.
216
228
LV karakter
Rocco Lennard
Úgy vettem észre hogy fps-től is függ a végeredménye ha folyamatosan ugrál az fps-ed akkor különböző végeredmény lesz elég nagy eltérésekkel viszont ha már fixebb az fps-ed (azaz teljesen le butítottad a játékot le vettél minden látótávolságot 0-ra illetve nem fut semmi a háttérbe) akkor fixebb eredmények jönnek ki.
 

TheKiD

Zöldfülű
2020. 06. 02.
176
40
22
LV karakter
Maxim Floyd
V2 karakter
Joe Carolton.
Ez a része nem bug, hiába ugyanaz a típus, minden autóban teljesen másak a tökéletes beállítások.
Szerintem jó nagy hülyeség. De igen ugyan ez és marhára zavaró főleg mikor egy egy programozásba bele ugrik akár 100.000$-od.
 
  • Tetszik
Reactions: Krajcar

tomeek

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 29.
153
46
V4 karakter
Jace Grant
LV karakter
Zakhar Maslov
A SeeDynoval van valószínűleg a gond, tegnap teszteltünk párszor szuperautókat és a sebbeségük illetve gyorsulásuk eleve fura volt, de mérésenként más eredményt adott ki. Illetve autópályán sokkal gyorsabban mentek. 250 km/h környéke után a seedyno nem mért tovább. A pályán meg 320 km/h+-al mentünk.
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 744
LV karakter
tomo vomo
Szerintem jó nagy hülyeség. De igen ugyan ez és marhára zavaró főleg mikor egy egy programozásba bele ugrik akár 100.000$-od.
Szerintem ez ennek a varázsa, hogy majdnem minden autóba más program jó. IRL is egy normális chipesnél nincs két egyforma program.

Viszont a SeeDynoval mi sem vagyunk kibékülve.
Jópárszor teljesen más számokat mutat ugyanazzal a configgal.
 
  • Tetszik
Reactions: Daymond

KeszPeter

Zöldfülű
2023. 04. 28.
153
95
LV karakter
🥶John Blackburg🥶
Na, a SEEDyno nekem is szarakszik. A végesebességet 212-re rakja, az E34-emben, miközben nem is állítható az ECU, és 240-et simán viszi az autó. A gyorsulást ezután már nem merem elhinni. Az is ilyen 5 mp lehet...
 

tomeek

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 29.
153
46
V4 karakter
Jace Grant
LV karakter
Zakhar Maslov
Na, a SEEDyno nekem is szarakszik. A végesebességet 212-re rakja, az E34-emben, miközben nem is állítható az ECU, és 240-et simán viszi az autó. A gyorsulást ezután már nem merem elhinni. Az is ilyen 5 mp lehet...
Bugatti, McLaren és egyebek gyorsulása is 5-6 közé esik. Mikor a régi Dodge Demonom ami nem volt beállítva 2.8 alatt 0-ról 100-ra gyorsult.
 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
392
248
20
LV karakter
Howard McKenzie
a Próbléma nálam is fent áll ugyanazzal a beálittással egyszer 2.375 és 2.4 között ugrál a 0-100 de van amkor 2.43......
 
  • Fájdalmas
Reactions: szdavid

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
812
2 162
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Nem csak a SeeDynoval van a probléma. Minden fellépés után más végsebességet tud az autóm... 289 és 302 km/h között mozgott idáig, úgy, hogy az egyedi ecuhoz egyszer nem nyúltam, de másnak 305-öt is ment ugyanaz a típusú autója.. Szomorú, hogy még mindig nem lett kijavítva ez a hiba, hiszen rengeteg lehetőséget vesz el a játékosoktól. Nem véletlen nem látni ECU beállítására szakosodott embert, mint ahogy azt Thommas remélte a bemutató videójában. Egyszerűen bugos a rendszer v4 óta és nem is foglalkoznak vele.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
647
998
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
Egyszer állítottam be jól az autóm, ma már közel sem éri el azt a sebességet. Örülnék ha megoldásra kerülne a probléma.
 
  • Tetszik
Reactions: KwEiN

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
65
40
V4 karakter
Theodore McDonald
LV karakter
Sentair Escobar
Szerintem nem bugos a rendszer. Tény, hogy nagyon érzékeny, tehát egy pixelnyi változtatás után már KICSIT (<1%) más eredményt fogsz kapni. Az egy tény, hogy az ECU hatása az adott kocsira függ a vezető játékos FPS-étől, egy FPS drop miatt könnyen lehet tök más eredmény, mint az előtte való körben/méréskor. Pont @doms -al próbáltuk egyszer ki azt, hogy két 100%-osan beállított Sciroccóval mennyi különbség van a gyorsulás között. 10 FPS különbség kb. 2 másodpercet jelentett, ha megcseréltük a két kocsit, akkor is. Az pedig, hogy ingadozik a végsebesség/gyorsulás, attól függ hogy mekkora %-ban van prémium üzemanyag a kocsidban (tapasztalatom szerint!) Például: Az én Sciroccóm azzal a beállítással amit még januárban csináltam meg rajta, 247-et megy úgy, hogy 90-100%-ban Racing Plus benzin van benne, ha csak nagyjából 30-40% a Racing Plus üzemanyag a tankban, a többi pedig sima benzin, akkor már csak 243-at megy körülbelül, és itt szeretném megemlíteni azt, hogy hiába tankolom tele mindig Racing Plussal, velem is történt már meg az, hogy a sima benzines eredményt tudtam csak elérni, mert úgymond átalakult sima benzinre a kocsiban lévő üzemanyag. Szerintem könnyen meglehet az, hogy amit az ECU hibájánok gondoltak, az inkább a tankolással lesz kapcsolatos.
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
127
148
20
LV karakter
Shane Booker
Irl sincs két egyformán mért pontos érték , vannak némi eltérések.Az is közre jatszik,hogy milyen alkatreszek talalhatoak a kocsiban, profi cucokkal jobbat fog menni.Nem csak az fps de a ping is kozre jatszik az eredmenyekben.Sőt úgy tudom az sem mindegy milyen allapotban vannak a futóművek.Szoval sok minden kozre jatszik 😂 De én elfogadnék tőllük szivesen egy tutorialt hogyan is kell a legjobban beállítani.Ha már kifizet az ember annyi ppt az egyedi ecura akkor ne toltse azzal az idot ,hogy keressen egy embert aki beállítja. Illetve az is jo lenne ha lehetoseg lenne rá legalább 2-3 programot elmenteni és kedv szerint kapcsolgatni mint pl. az airridenál ahogy m1m2re elmenti a beallitasokat.
 

Fótsirk

Pötyögtető
2019. 08. 10.
406
1 336
LV karakter
Sarbjeet Farswell
Frissen kartyazott kocsi, racing fuel, ugyan az az ECU az en kijelzomon 2.783, ismerosnel pedig 2.3 szoval nem ertem
Ha en ulok anyosra nekem is mas, jo gepunk van dynoba 75fps jo pinggel
 

tomeek

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 29.
153
46
V4 karakter
Jace Grant
LV karakter
Zakhar Maslov
azt halottam még régebben, hogy ha ül valaki anyóson néha ront a méréseken, meg ilyesmi. elég kiszámíthatatlan..
 

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
290
359
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
profi ECU író mondta ,hogy ha szarul van megírva akkor ugrál nagyokat. Tehát írásnál fontos elérni ,hogy a gyorsulás minél jobb legyen viszont stabilabb is. Ahogy kezdek rájönni a módszertanra nálam egyre-egyre javul.
 

Ieszto

Aktív fórumozó
2019. 03. 11.
229
208
V4 karakter
Tycen Grey
LV karakter
Jumbino Luigi
V2 karakter
Dimitry Medvenyev
Alapvetően egy rettentő jól kitalált dolog ez a seedyno és maga az ECU beállítás a szerveren. Azzal meg abszolút nincs probléma, hogy minden kocsi más és más, túl könnyű lenne,ha több kocsin is ugyan az a beállítás működne. De számtalanszor tapasztaltam én is hibákat benne, mint egykori ECU beállító. Ugyan azon beállításoknál előfordul, hogy egyszer ilyen, egyszer olyan eredményt mutat,de ha ráindít még egyet az ember akkor a legit eredmény látszódik. Számomra az a furcsa, hogy ha frissen tesz az ember egy állítható ecut a kocsiba, még nem megy be a mérőbe,meg semmi, csak elhúzza pl a végsebességre a csúszkát akkor a kocsi olyan végsebességet megy , mint ha be lenne állítva. Kicsit ez így egy scam , mert elhiszi az ember, hogy uh , de jót fog lépni a kocsi. Bemegy egy dyno-ba, vagy újralép a szerverre és lám a kocsit mint ha kiherélték volna. Az is mostanában egy anomália, hogy egyszer a kocsi megy mondjuk 305-öt, majd újralépés után csak 301-et, úgy ,hogy semmi nem történt a kocsival közben. Update behozatala elötti 1 hónapban nekem nem is engedett ECU-t állítani a játék. Csak az első oszlopban tudtam bármi pozitív változást elérni, a többiben a gyárinál minden csak rosszabb volt, emiatt is hagytam abba ezt az egészet, mert nonszensz volt, hogy egyik pillanatról a másikra haszontalan lett a cégem . Valamilyen kis vérfrissítés ráférne erre a rendszerre, mert alapvetően ez egy hasznos dolog lenne.
~JumboJet's
 
Utoljára szerkesztve: