SeeCity Taxi Ráncfelvarrás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Thommas Creed >

Ötleted:
< 1. Egy v3-hoz hasonló SCKK-s rendszer behozatala. (SCKK-SeeCity Közlekedési Központ) Ez úgy működne hogy a frakció egyben vontatna és személyt szállítana. A vontatás úgy működne, hogy ha az SCKK-n belül egy adott rangon van a személy akkor neki is kijelenjen a vontatást kérő személy hívása(csak 1 vontatási számot lehene hívni pl:222-222 és nincs 444-444), illetve hogy tudják a vontatósok követni azt hogy ki is fogadja a hívást(nyilván kiirná, hogy pistike elfogadta az xy on hívást, de itt arra gondolok, hogy rádiózva legyen) arra gondoltam, hogy ha a fix-en, sccs-en és sckk-n belűl egy adott rangon van egy játékos akkor legyen neki egy külön rádió(PL:/VR hasonlóan megoldva mint a /KR nél), de akár egyszerübben is meglehetne ezt oldani egy /r3 behozatalával. A személyszállítást pedig a következő pontban kifejtem. 2. Diszpécser Ez úgy lenne, hogy az SCKK HQ-n belül lenne egy interior ahol a fix helyen lévő telefonok vannak. Lenne az SCKK-n belül egy külön Diszpécser rang aki külön arra lenne, hogy a hívásokat fogadja(akár lehetne olyan, hogy a diszpécser rakhatna sofőr vizsgát, és HA nincs fent sofőr akkor akár ő is sofőrködhetne, vagy a sofőr rakhatna diszpécseri vizsgát és HA nincs fent diszpécser akkor ő is csinálhatná azt.) Ha hív valaki egy taxit akkor az a telefon megcsörren(telefonnal lenne megoldva a taxi hívása nem pedig /call 333-333 al), és ha valaki felveszi a telefont akkor a v3 nyílvános telefonhoz hasonló dolog jönne ki, és elkezdenek beszélni, hogy hova is kellene menni, a hívás befejezése után megjelenne a szokásos /accepttaxi xy a chaten, melyet már fogadni is tud a sofőr.>


Megjegyzés:
< A megyarázási készségem nincs az egekben, úgyhogy remélem érthető amit leírtam Várok hideget meleget >
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Úgy gondolom, hogy a szerveren megtalálható 2 szerelőtelep közül mindkettőben (most már fixben is megindult az érdemi munkavégzés) aktívan dolgoznak a tagok. Megvannak a szükséges eszközeink, taglétszámunk a vontatások kezeléséhez - ez által tök jól, ésszerű határidők között kiérünk a vontatást kérő emberhez. Nem gondolom, hogy a taxinak ilyen módon bele kéne szállnia a dologba. Aki meg vontatni szeretne, jelentkezzen az egyik szerelőtelep csapatába.

Szerintem úgy a korrekt, ha mindenki marad a saját munkaterén, és azt végzi el tökéletesen.
Mi sem megyünk ki szerelőként ATM rablásokra, stb.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szia, teljesen felesleges szerintem ez az ötlet, egy kezdő számára több bonyodalmat igényel, telefont is kell vennie. A jelenlegi rendszer jól működik.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Én megértem a ti oldalatokat is viszont ha a taxi rendszere így marad ahogy jelen pillanatban van, akkor a frakcióban nem lesz tag aki akár azt a néhány hívást elfogadná, vagy ha van is tag akkor is az van, hogy bejönnek és 1hét után kilépnek mert nincs mit csinálnijuk, én ezzel magát a frakció jelenlétét szeretném feldobni.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
A taxit nem azzal kell feldobni, hogy a többi frakciótól veszitek el a munkát. A vontatási rendszer jelenleg is jól működik, felesleges belenyúlni.
A diszpécser rendszert be tudjátok hozni ti is, nem kell hozzá ötleteket írni. Előbb említetted, hogy kevés a hívás, így azt is teljesen feleslegesnek gondolom.
 
  • Tetszik
Reactions: EricHUN és Balage.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
A taxit nem azzal kell feldobni, hogy a többi frakciótól veszitek el a munkát. A vontatási rendszer jelenleg is jól működik, felesleges belenyúlni.
Lehet van benne valami

A diszpécser rendszert be tudjátok hozni ti is, nem kell hozzá ötleteket írni. Előbb említetted, hogy kevés a hívás, így azt is teljesen feleslegesnek gondolom.
Magát a diszpécser részét megtudnánk mi is csinálni viszont így, elég szarul müködne és nem lenne semmi értelme. Ezért írtam, hogy fixen elhelyezkedő telefonok és és beszélni kell az adott hívóval.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Megértem a problémát amin szeretnétek változtatni, de több vontatós frakció nem kell a szerverre. Nem először merült már ez fel, de mindig az lett megállapítva, hogy felesleges 3. vontatós frakció. Annak idején a PF is üzemelt így, de ott is le lett ez állítva, mert egyszerűen nincs rá igény és csak az SCCS/FIX-től viszi el a hívásokat.

A másik problémám az egésszel amit én is régóta mondok, hogy nem kellene folyton V3 ötleteket honosítani ide. Ha szeretnétek valamit változtatni senki sem akadályozza meg, de legyen új és legyen kreatív.

Ami a taxi frakciót illeti, szerintem ezek a problémák sem tegnap nőttek ki a földből, így ti is tisztában voltatok vele mikor elvállaltátok a frakciót. Itt igazából az a kérdés, hogy tudtok e újat felmutatni, kreatívat, arra hidd el mindenki vevő lesz.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
igazából az a kérdés, hogy tudtok e újat felmutatni, kreatívat, arra hidd el mindenki vevő lesz.
Hát ha az sckk s dolog nem is egyedi a diszpécseres rendszert egy szerveren sem láttam még, szerintem az valóban jó koncepció lenne, de az a baj, hogy hívás sincs rendszeresen, van hogy a tagok ott állnak a sorba 30-60perceket 1 hívásra jobb esetben elmennek furikázni.

Köszi a véleményed.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szerintem semmit nem tenne hozzá a dolgokhoz az, hogy egy másik emberrel kell beszélnie a hívónak. Egyébként amit el tudnék képzelni, az a rendszeresített buszjáratok. Mondjuk hetente kiírjátok a menetrendet, hogy mondjuk LS -> Angel Pine stb, és olcsó pénzért elvinnétek a kezdőket, az jó lenne.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Szerintem semmit nem tenne hozzá a dolgokhoz az, hogy egy másik emberről kell beszélnie a hívónak. Egyébként amit el tudnék képzelni, az a rendszeresített buszjáratok. Mondjuk hetente kiírjátok a menetrendet, hogy mondjuk LS -> Angel Pine stb, és olcsó pénzért elvinnétek a kezdőket, az jó lenne.
Még anno az én vezetésem alatt megcsináltuk, volt sikere de nem szabad túl gyakran csinálni mert ráun a nép.
Jó ötletnek tartom, de semmiképpen ne megadott időpontba mert akkor 70% hogy pont akkor nem fog senki se felszállni.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ez jogos. Még annyit lehetne, hogy hasonlóképp, mint IRL a kormánnyal köttök egy szerződést, melynek értelmében ők fizetnek azért, hogy a cég állandó tömegközlekedést biztosítson. Így a menetjegy lehetne fillérekért (pár száz forintra gondolok), hogy valóban felszálljanak rá a kezdők pl.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szerintem semmit nem tenne hozzá a dolgokhoz az, hogy egy másik emberrel kell beszélnie a hívónak. Egyébként amit el tudnék képzelni, az a rendszeresített buszjáratok. Mondjuk hetente kiírjátok a menetrendet, hogy mondjuk LS -> Angel Pine stb, és olcsó pénzért elvinnétek a kezdőket, az jó lenne.
Jó ötlet viszont kétlem, hogy jelenlegi playerszámmal lenne bármiféle sikere. De egy próbát megér.
Még anno az én vezetésem alatt megcsináltuk, volt sikere de nem szabad túl gyakran csinálni mert ráun a nép.
Akkoriban még több player volt tudtommal.
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
Sziasztok!

Nem szeretnénk más frakciók munkáját átadni, így ez kizárt. tervezünk egy ráncfelvarrást maga a taxiban is, de ez idő hisz jelenleg a bányán dolgozuk. Viszont azt azért jegyezzük meg, nem feltétlen a frakció fejlettlenségének köszönhető hogy kevesebb a hívás.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.