SeeCity Taxi Frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2logo.png


Neved:
< Thommas Creed >

Frakciód neve:
< SeeCity Taxi (F3-SCT)>

Map kérelem:
Letöltési link

< Képek: https://imgur.com/a/ubYdftQ

Néhány dolgot változtattunk a jelenlegi mappolásunkon.
Ezen felül elhelyeztünk pár buszmegállót a mapon.
Ezek a helyek:
Déli határ
Kaszinó
SCCS
Északi benzinkút
Déli benzinkút
Dokkok
>

Skin kérelem:
< - >

Jármű kérelem:
< Szeretnénk kérni további 3bus-t
Rendszámuk:SCKK-B1 , SCKK-B2 , SCKK-B3
OK: Beszeretnénk vezetni egy buszos rendszert. >

Megjegyzés:
<
1.
Szeretnénk kérni a frakció nevének megváltozatását "See City Közlekedési Központ" -ra.
2.
Szeretnénk kérelmezni a bérlési lehetőség visszakerülhetőségét.
3.
Szeretnénk kérvényezni egy dutyhely lehetőségét. Az alap skinjét tegye rá dutyzáskor.
Pozició: 61.5556640625, 2044.490234375, 51.0859375
Interior: 1
Dimenzió: 12896
Kapott tárgyak: Taxilámpa
(ok:Folyamatos taxilámpák elbugolása(tagok feléről))
4.
Szeretnénk kérni egy liftet.
Lenti Pozíció:
Pozició:
1752.8037109375, -1894.1708984375, 13.557328224182
Interior: 0
Dimenzió: 0

Fenti pozíció:
Pozició:
1748.517578125, -1901.9384765625, 29.667001724243
Interior: 0
Dimenzió: 0
5.
Szeretnénk kérni az összes frakciós kocsiba GPS-t illetve a még nem sárga kocsik lefestését
Szinkód:
RGB:
255 215 0
HTML: #ffd700
6.
Ha lehetséges szeretnénk a gatekaput használatát frakcióhoz kötni.
ID: 2076
7.
Szeretnénk kérni, hogy valamilyen úton módon tudjunk lerakni Buszmegállós táblákat. Én speciál utility re gondoltam.
Tábla ID-je: 1229
Tábla neve: bussign1
8.
Szeretnénk kérvényezni, hogy a nem le mondott Taxi hivásokra valamilyen szankciot/büntetést kiosztani (Ha már kiért a taxis)
9.
Szeretnénk kérni 3 darab barancsot.
1.parancs: /buszjarat
Ez a parancs kiírja az összes buszjáratot illetve annak időpontjait. Ez a parancs minden játékosnak elérhető lenne.
Kinézet:
1-es járat
1.Megálló-16:00
2.Megálló-16:05
3.Megálló-16:10

2.parancs: /add_jarat [buszjárat neve] [buszmegállók száma] [buszmegállók időpontjai]
Ezzel létretudnánk hozni 1 buszjáratot. Ehhez a parancshoz csak Taxi frakcióban lévő Leader joggal rendelkező személy(eknek) lenne joga.

3.parancs: /del_jarat [buszjárat neve]
Ezzel a parancsal egy buszjáratot tudunk törölni. Ehhez a parancshoz csak Taxi frakcióban lévő Leader joggal rendelkező személy(eknek) lenne joga.
10.
Szeretnénk kérvényezni, hogy a Subaru Imprenzára ráhelyezhető legyen a taxilámpa.
11.
Szeretnénk kérni, hogy a /paytaxival kifizetett fuvaroknál 1x ét kapja meg a sofőr illetve további 1.5x-e kerüljön a frakció számlájára.(jelenleg "csak" 2.5x-ét kapja a számla a sofőr nem kap semmit)
12.
Szeretnénk kérni, hogy a taxiórát ha feltesszük abban az esetben a kis panelon lehessen kapcsolgatni, hogy hány x sát számolja
PL:Alapjáraton mész elinditott taxiórával 1Métert az 1ft, de ha átkapcsolod 2x ra akkor 1méter az 2ft
0.5x 1x és 2x es gomb legyen.
Ezt a sofőr oldalon ülő tudja kapcsolgatni és csakis leállított óra esetén.
oka:Duplaár(nyitvatartáson kívül) illetve akciók esetén félár

Bővítés alatt
>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: tommenxd

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem tudom miért raktad ki amíg kb. 2 sor az ami tartalmas, de azokra is reagálnék. A közlekedési központtal kapcsolatban az ötletek részben megírt témádnál reagáltak, ugyan azon a véleményen vagyok. Tamási is reagált ezzel kapcsolatban már nektek.
Bérlős rendszert a legutóbbi probléma miatt nem tudom támogatni. Casco-val kapcsolatban pedig, azt nem lehet kivitelezni úgy, hogy ne legyen kijátszható, emellett ha kiadtok egy frakciós járművet és az illető utána menekül vele, üldözteti magát, akkor lehet a rendvédelmi tagok a rendszámból ítélve admint hívnak, hogy ez szereptévesztés. Ebből kifolyólag egy-egy szituáció során kapásból kezdődhet egy felesleg admin ügy, amely félreértésen alapszik.
Buszos ötletet nem tartom rossznak, viszont először azzal az egy-kettő busszal alakítsatok ki ilyet, hogy mennyien használják ezt. Mert jelenleg ha egy busszal sem csináljátok pedig van rá lehetőségetek, akkor addig kár kérni +3 buszt.

Hogy ne csak lehúzásnak vedd a hozzászólásom:
Régebben az admin halál után getelhetett a meghalt játékosoknak saját járművet. Nem tudom milyen jogon, de lehetett sajnos, ezzel sokaknak nem kellett taxi, akinek pedig totálkáros volt az oda geteltette szintén a járművén és kevesebb vontatási összegért bevitette és megcsináltatta.
Ha ez még jelenleg is működik, akkor ezt kellene beszüntetni, illetve szerintem a taxisaitoknak megadni 3-4 helyet ahol várakozhatnak a hívásra. Elsőként kórház, ebből az okból, hiszen akkor látják, hogy van fent taxis akkor nem hívom a haveromat, hogy jöjjön értem. Taxi telepre pedig nem látnak be, hogy van-e taxis vagy nincs. Kórház mellett lehetne engedni, városházát, szerelőtelepeket, bányát, egyéb sűrűbben látogatott helyeket.
Az elmúlt taxis helyzet alapján sok játékos úgy van, hogy nem hív taxit mert úgy sincs, vagy csak sok idő mire kiér. Ha ott lennének az ilyen helyeknél helybe akkor lehet nem fogja az az újra éledt hívni a haverját/frakció társát hanem beül a taxiba és indul az ic szituáció. Illetve akkor a közeli bázisokra nem futnának vissza a játékosok (TEK, ORFK) hanem ha látják a taxist aki ott várakozik akkor lehet segítenek neki annyival, hogy kérnek tőle egy fuvart amely lehet 2 perc de azzal segítik minimálisan anyagilag illetve a heti elvárásai teljesítéséhez is nagy segítség lehet.
Ha a szerveren láthatóbbak lennének ezáltal a taxisok, akkor látná minden játékos, hogy a taxi frakció aktívan működik és érdemes őket hívni.

Én a véleményem írtam le, ne vegyétek minősítésnek, próbálkozzatok a jelenlegi helyzetből valamit kihozni kreatívan. És lehet anyagiakban nem hoz hasznot a frakciónak, viszont jobban elterjed a frakcióról egy olyan kép, hogy aktívan működik, ezáltal lehet előbb jelentkeznek majd hozzátok civilek. Nem kell mindenben a régi dolgokra hagyatkozni, hiszen a szerveren is folyamatosan változnak dolgok, közösség, igény és hasonlók.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Hali! Szerintem egész ésszerű kéréseket írtatok össze. Ha befut a most bevezetett buszos rendszer (amire tervezek bérletet venni, hogy megtámogassam), akkor mindenképpen szükséges lesz egyre bővíteni a járműparkotokat ilyen téren.

Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Darko.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Mivel jelenleg nem az ő kezébe van a taxi és jelenleg pályázható a frakció ezért zárom és elhelyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.