See Pont ötlet/Shelby GT 500 Update.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
188
159
28
-
V4 karakter
Leliana Morton
LV karakter
-
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amy Simons >

Ötleted:
< Tudomásom szerint nem lehet semmire költeni jelenleg a SEE Pontokat (Quest NPC ad küldetést aminek a végén See pontot kapsz) Nos az ötletem az lenne, hogy mi lenne ha, a see pontokat egy NPC-nél belehetne váltani See FT-re. Teszem azt 1 see pont 250ezer forint és mondjuk napi szinten csak 10 see pontot lehetne eladni a NPC-nek aki pénzt adna cserébe. Szerintem ez elég hasznos kis ötlet lenne, mivel nem lehet semmire elkölteni a SEE pontot.

A Shelby GT 500-nál csak annyi update-ra gondoltam, hogy kéne rá egy Handling javítás, hogy ne boruljon olyan könnyen. Mivel egy Mustangról van szó így lehetne egy kicsit tapadósabb is az aszfalton és ne boruljon mint a kerge marha nyáron a nagy melegbe.
>


Megjegyzés:
< Jelenleg csak ennyi.! >
 
  • Tetszik
Reactions: Benitoo

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Teljes mértékben támogatom a SeePontos ötletet mivel jelenlegi állapotban valóban nincs semmi haszna a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Igen. A Quest rendszer ad pontot a sikeresen végigvitt feladatokat követően de az abból szerzett pontot semmire nem tudod hasznosítani ez itt a lényeg. Illetve senki nem említette hogy a Quest rendszernek ne lenne haszna. Ha jobban megfigyeled a SeePontokra utalva írtam hogy nincs hasznuk a szerveren. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amy Simons >

Ötleted:
< Tudomásom szerint nem lehet semmire költeni jelenleg a SEE Pontokat (Quest NPC ad küldetést aminek a végén See pontot kapsz) Nos az ötletem az lenne, hogy mi lenne ha, a see pontokat egy NPC-nél belehetne váltani See FT-re. Teszem azt 1 see pont 250ezer forint és mondjuk napi szinten csak 10 see pontot lehetne eladni a NPC-nek aki pénzt adna cserébe. Szerintem ez elég hasznos kis ötlet lenne, mivel nem lehet semmire elkölteni a SEE pontot.

A Shelby GT 500-nál csak annyi update-ra gondoltam, hogy kéne rá egy Handling javítás, hogy ne boruljon olyan könnyen. Mivel egy Mustangról van szó így lehetne egy kicsit tapadósabb is az aszfalton és ne boruljon mint a kerge marha nyáron a nagy melegbe. >


Megjegyzés:
< Jelenleg csak ennyi.! >
Vannak igények. Autók mod cseréje folyamatban, seepontokra van más terv
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.