See City Car Service Wu Shang jelentkezési lap!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rokonod

Újonc
2019. 01. 14.
27
4
LV karakter
Springheel Jack
V2 karakter
Fillipo La Scarlatti

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
Wu Shang

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
Körülbelül 2016 óta játszok v2-n sok nagy kihagyással , 34000 játszott percel rendelkezem.

Hányas szintű vagy?
26

Hány éves vagy?
15

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Piru Bloods 2 hónap ,Crips 1 hónap,See City önkörmányzat 1 hónap,Los Zetas 1 hónap, Triad Maffia 3 hét, szeretnék minél több helyet kipróbálni.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Pénzre van szükségem.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen.

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
2-3 óra rendszeresen.

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

https://imgur.com/a/2bU1ysE

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

https://imgur.com/a/2bU1ysE

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
Pest megyei vagyok Kolos-nak hívnak 15 éves vagyok. Szeretek szabadidőmben játszani illetve vízilabdázni ezen kívül kedvenc hobbim a horgászat de ez sajnos télnek köszönhetően most nem lehetséges.Szerintem könnyen és jól befogok tudni illeszkedni barátságos vagyok. Vendéglátó ipari ágat tanulok jelenleg (Pincér,Szakács) illetve ez emelt idegen nyelven (Angol) informatikában nincs nagy jártasságom esetleg ECDL feladat vizsgát leszeretnék tenni.A gépem nem a legújabb és nem is túl gyors azért a v2-t viszi csak lassú.Remélem egy jó közösség tagja lehetek és tartozhatok egy adott közösségbe. :)

 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Hát nem tudom.. Nagyon sok a "kihagyás", nem tűnsz valami aktívnak, itt pedig annak kell lenned.
 

Rokonod

Újonc
2019. 01. 14.
27
4
LV karakter
Springheel Jack
V2 karakter
Fillipo La Scarlatti
Hát nem tudom.. Nagyon sok a "kihagyás", nem tűnsz valami aktívnak, itt pedig annak kell lenned.
Nos Igen régen voltak sok kihagyások de régen voltak. És úgy nem is hagytam ki hogy nem jeleztem volna a 2-3 óra rendszeresen az csak minimum általában 4 óra is megvan. Az elvárást is átolvastam és 2-3 óra van bele írva ami nekem becsületesen bőven megvan.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.