Secret Ts3 moderátor jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Secreet

Újonc
2023. 11. 16.
60
63
23
Budapest
V4 karakter
Nicholas Berlusconi

teamspeak3.png

Moderátor jelentkezési lap


In-Game neved (Jelenlegi, korábbiak)
Jelenlegi: Nicholas Berlusconi
Előtte: Serena Berlusconi, Salvatore Berlusconi

Mióta használod a TeamSpeaket?
Magát a klienst több, mint tíz éve, még Call of Duty 2 és 4-hez kezdtem el használni. A see szerverén 2023. Decembere óta.​



Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?
Hetente 1000-1500 percet biztosan, de akár 2000 percet is.​

Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
Hétköznap átlagosan 6 órát, hétvégén nem ritka a tizen- vagy akár huszonóra is.​

Miért pont téged válasszunk a csapatba?
Szeretek másokon segíteni, nekem is See szervere és TS szervere is sokat segített a kezdetekben, átérzem a helyzetét a kezdőbbeknek. Emellett úgy gondolom, hogy rengeteg időt töltök el a szerveren, így ezt az időt tudnám hasznosan is formálni. A mostani munkakörömben is foglalkozok emberekkel (ügyfelekkel) emellett folyamatleírásokat is készítek, így tudom, hogy kell bánni az emberekkel és a szabályok miértjét is értem.​

Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?
Sokszor előfordul akár ismerősi körben is, hogy lemaradnak csatlakozási engedélyek stb. én pedig mindig aktívan fent vagyok így tudnék azonnal segíteni. Alapvetően, mint előző pontban említettem, sokszor felkarolom a kezdőket minden téren és szeretnék nekik segíteni, illetve ezzel segíteném a frakcióleaderek feladatát is gördülékeny jelvény adással, a többi moderátorról kis terhet levennék a kezdők kikérdezésével. Mivel sokat aktív vagyok, így amennyiben valaki nem tudna valamit azonnal tudnám segíteni a szabályzat ismertetésével vagy a segítségemmel.​

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?
Elsősorban a szabályzat egy-két főbb pontját, mely a mindennapi használatban aktuális, ismertetném a kezdő felhasználóval.
Amennyiben még nem használta a klienset, pár alapvető tudnivalót elmondanék, mi-hogy működik. Ezután a konkrét szerverrel és rendszerekkel kapcsolatban elmagyaráznám a teendőket, kitől tud jogosultságokat kérni majd, szobák elrendezése stb. Természetesen a végén, ha bármilyen kérdése adódna arra legjobb tudásom szerint válaszolnék.​

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Tilos a szerveren a felvétel készítése Főadmin és/vagy SModerátor engedélye nélkül.
Tilos mások zaklatása, szidása, erkölcstelenül viselkedni mással.
Tilos más emberek személyes adatainak közzététele.​

Ismeretség a csapaton belül, referenciáid.
Nem ismerek senkit a moderátor csapatból. Nem voltam még moderátor sem.​

Szerinted miért fontos a moderátorok jelenléte a TeamSpeak szerveren?
Szerintem a gördülékenyebb és hibamentes szerver működéséért. A konfliktusokban segítségként tudnak jelen lenni, rendezni azokat. A szabályok betartatása, illetve a problémamentes működés biztosítása gondolok itt a szobák kezelése, karbantartása, rendezése, frakciójelek, jogosultságok adása.​

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
Dávidnak hívnak, többen csak Secretnek ismernek. Budapesten élek, főállásban dolgozom de rugalmas munkaidőben illetve homeoffice lehetőséggel, így elég sokat tudok otthon lenni. Ha éppen nem mentősként látok el szolgálatot a szerveren, akkor nagy eséllyel lolozok. Szeretem a kezdőbbeket segíteni, hiszen a játékos-karrierem során én is sokszor bénáztam mert kezdő voltam és tudom milyen rossz érzés tud lenni, egyfajta kötelességemnek érzem, hogy a kezdőket segítsem. Legfőbb hobbim az utazás, igyekszem azért pár havonta egy-két hétre elutazni, természetesen amikor időm adódik rá. Jelenlegi munkahelyemen is sokat foglalkozok emberekkel és szabályok, eljárások megírásával.​
 

Kodeein.

Barangoló
2023. 10. 25.
110
264
18
Radiator Springs🏎️
V4 karakter
Ermanno Scire🇮🇹
LV karakter
💀
V2 karakter
💀
Közel egy éve ismerlek, szinte mióta játszok. Elhivatott, normális srác vagy. Amit eltökélsz, azt meg is valósítod. Szurkolok neked, hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Secreet

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
165
61
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Pár hónapja ismerlek,jófej,laza és elszánt srác vagy. Sok sikert kívánok,puszilózlak.
 
  • Imádom
Reactions: Secreet

WC

Nevet és titulust szeretnék
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
584
1 110
Budapest
V4 karakter
William F Brasco
LV karakter
William F Brasco
Szia!

A jelentkezési lapod SIKERES.
Keress fel egy operátort a TS-3 szerveren a meghallgatással kapcsolatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.