Secreet - Horry [Kian]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Secreet

Újonc
2023. 11. 16.
57
54
Budapest
V4 karakter
Nicholas Berlusconi
report-final.gif


Panasztevő felhasználó neve:
Secreet

Panaszra tett felhasználó neve:
Horry

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Egy BMW F11 volt kint, pontosan nem emlékszem most hogy liciten vagy csak eladni, 18 milliós ajánlatom volt, amint a mellékelt fotón látszik, írta is, hogy vihető mai nap annyiban ha nem jön rá nagyobb ajánlat. Próbáltam volna a hirdetésből a telefonszámot megtudni, de a hirdetés már nem elérhető. Igazából csak választ szeretnék kapni mi történt, mivel ha archiválva lett volna, megnézném, nem emlékszem "Városban való eladás jogát fenntartom."-ra, mivel a hirdető többi posztjánál sincs ez odaírva. A hirdetés egyszer csak törölve lett.

Bizonyíték (pl.: log, kép, videó, link):


Megjegyzés:
Nem a szankcionálás érdekel, csak nem értem hova lett a poszt és nem teljesen emlékszem, hogy máshol is hirdette-e a hirdető, feltételezem a városban el lett adva. Eredeti poszt linkje: LINK
 
  • Vicces
Reactions: Cody97 és Glower

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
370
839
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
Hali. Várom @Horry válaszát a panaszkönyv alá. Miért lett törölve a hirdetés, ha már megadták a számodra megfelelő árat az autóért?
 

Horry

Újonc
2019. 03. 03.
14
46
V4 karakter
Asher Weidenseld
LV karakter
Antonio Mottea
Helló, a hírdetés törölve lett, mivel habár valóban nem volt a hírdetésben feltüntetve, hogy városban való eladás jogát fenntartom, a többi autóval együtt mind felvolt rakva telefonos hírdetésre is, ahol megadták a villámárat, így fölöslegesnek tartottam bejelenteni. Valóban megadtad a számomra megfelelő árat, viszont említettem, ha mai nap nem érkezik nagyobb ajánlat, vihető ennyibe, viszont kevés időre rá megjött a villámár.
Hanyatlásomért azonban elnézést kérek, az eladó dolgaimat mindig, mindkét lehetséges helyen meghírdetem, így kimaradt az erre vonatkozó feltüntetés.
Mentségemre és ellenemre ennyit tudok felhozni, köszi.
 

Secreet

Újonc
2023. 11. 16.
57
54
Budapest
V4 karakter
Nicholas Berlusconi
Köszi a választ!
Részemről semmi gond nincs, csak nem értettem hova lett, de feltételeztem elvitték.
Részemről zárható.
 
  • Vicces
Reactions: Cody97

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
370
839
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
*1.7) Amennyiben a városban ((szerveren)) kapsz egy ajánlatot az adott tárgyra amelyet hirdetsz, és az nagyobb mint a weboldalon megtalálható ajánlatok, úgy kötelességed informálni a legnagyobb ajánlatot kínáló személyt 3 órán belül!
Büntetés: 10 büntetőpont.

Ez a szabálypont alapján figyelmeztetést kapsz Horry, kérlek a későbbiekben a hirdetési szabályzat alapján cselekedj.
Jó hétvégét, sziasztok!
 
  • Tetszik
Reactions: Alan és Secreet
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.