Sebességmérő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JackiV2

Újonc
2019. 05. 04.
70
48
Esztergom
V2 karakter
Jack O Dawidson
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Smith Dawidson >

Ötleted:
< A Rendvédelmi Autókba egy sebességmerő-t Berakni. >

Megjegyzés:
< Én úgy képzeltem el ha ketten mennek egy Járőr autóba, akkor lenne egy parancs amit beír az egyik autóban ülö Rendvédelmis és kiadja ugyanazt mint a Traffipax-nál. Csak hogy ezzel nem büntetni lehet hanem megnézni hogy ki mennyi vel megy így megkönnyebbítené a Rendvédelem-nek Munkáját. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Teljesen egyet értek az előttem lévő hozzászóló gondolatával .Viszont az is igaz , hogy jobb lenne a kocsiba a trafi és úgy mondanák meg , hogy gyorsan megyek nem pedig úgy hogy igazoltat aztán kitalálja , hogy megbüntet mert 150 km/h-val mentem és semmi nélkül tudja , hogy mennyivel megyek.
 

Lawiet

Újonc
Támogató
2019. 12. 27.
70
66
V2 karakter
Lawiet Jukazi
Támogatom legalább nem fogank rámdobni egy jó birságot hogy gyorsan mentem amikor nem is
 
  • Tetszik
Reactions: JackiV2

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Persze mégtöbbet büntessenek csak úgy, de egyébként már most is csinálják ezt jó páran kis ésszel csak beáll az emberünk mögé beállítja a tempomatot a megengedett sebességre és ha az emberünk lehagyja akkor értelemszerűen többel megy mint a megengedett. Csak ez is hülyeség sokszor volt már olyan hogy tényleg 50el megy valaki és mégis azt mondják rá hogy 150 el ment, nem beszélve arról, hogy mimdenki álszentkedik hogy akkor tartassuk be a sebességkorlátozást közben meg nem sok olyan rendvédelmist látok aki tényleg 30-al menne végig a déli benzinkút utcájában kivéve persze azokat akik lelassítanak, hogy nehogy megdobja a fekvőrendőr majd mennek tovább a piros lámpát figyelmenkívülhagyva.
Ezért lenne hülyeség mert mégjobban megállítanák a civileket, hogy gyorsan mennek közben meg ők se tartják be.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Hali!
A Traffipax úgy működik ,hogy egy fix pontott választ ki magának és utána tudja a közlekedők sebességét mérni. Nem lenne hülyeség ezt be hozni, de szerintem eléggé inreális lenne a dolog. Ez miatt én Nem Támogatom
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Budonya

The world is yours
Támogató
2019. 01. 10.
280
429
V4 karakter
Alejandro Javier
LV karakter
Anthony Montana
Hali!
A Traffipax úgy működik ,hogy egy fix pontott választ ki magának és utána tudja a közlekedők sebességét mérni. Nem lenne hülyeség ezt be hozni, de szerintem eléggé inreális lenne a dolog. Ez miatt én Nem Támogatom
Erre gondolok én is
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem ez egy jó elképzelés, megvalósítani is meglehetne szerintem. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: JackiV2

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Támogatom! De akkor ez azokba az autókba is működjön ami a FK nevén van de civil. Illetve szerintem az NNI nek is hasznos és jó rp lenne
 
  • Imádom
Reactions: JackiV2

Matthew_Koch

Újonc
2020. 04. 18.
22
16
V2 karakter
Matthew_Koch
Hali!
A Traffipax úgy működik ,hogy egy fix pontott választ ki magának és utána tudja a közlekedők sebességét mérni. Nem lenne hülyeség ezt be hozni, de szerintem eléggé inreális lenne a dolog. Ez miatt én Nem Támogatom
Van mozgó trafi IRL-ben
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Így van, van mozgó trafi. Szóval nem értem mi ebben az inreális. Teljesen jó ötlet. Támogatom!
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, egész jó, viszont amit fent említettek, haználják a traffit.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.