Sebastiano Castellano jelentkezése a Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PepsiCola

Újonc
Támogató
2019. 04. 28.
11
0
Bonyhád
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
Dylan La Conte
FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Isti ~


Életkorod:
~15 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ 26 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/VI0jzvI ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~Igen rendelkezek TS3-al, és fel szoktam járni haverokkal beszélgetni vagy akármi. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Istvánnak hívnak, Tolna megyében élek. 15 éves vagyok, és középiskolába járok a Szekszárdi SZC Perczel Mór Szakképző Iskolába, gazdasági informatikusként töltöm itt az első évemet. Hobbym a horgászat. Ezek mellet sportolok is heti szinten ami azt illeti Kyokushin Karatézok már 5 éve. Pozitívumot annyit tudok mondani, hogy könnyen barátkozok, szívesen ismerek meg más embereket. Negatívumként pedig annyit, hogy könnyen feltudom idegesíteni magam minden kis dolgon, de ezt igyekszem kontrollálni. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Sebastiano Castellano. ~


Anyja, apja neve:
~ Carl Castellano az édesapám, és Sophia Calar az édesanyám.~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ sebastianocastellano71@seemail.com Tel.: 744458~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/m7t6tzM ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen van, voltam már itt szerelő, de kaptam egy jobb álláslehetőséget, és inkább oda mentem, de így utólag megbántam. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra fontos, hiszen napi 8-9 órát ott egymás mellet dolgozunk és ha feszült a hangulat, akkor nem is érzi jól magát az alkalmazott, és nem is tud annyira odafigyelni a munkájára. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Persze, mindig ide jövök, hogyha valami elromlik az autómon. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Nevem: Sebastiano Castellano, 1999 08.20-án születtem a Los Santosi korházban.Édesanyám: Ő a Los Santosi Kórházban volt takarítónő. Sajnos felfedeztek nála egy daganatot a kisagyában, amin sajnos már nem lehetett segíteni. 5 hónap után sajnos el is vesztettük az apámmal őt. Édesapám: Autószerelő volt. Sokszor jártam vele, a műhelybe amikór csak időm engedte. Mindig akartam neki segíteni, de ő nem engedte, mert annyira féltett. Nem adtam fel és jártam tovább vele szerelni, és mindíg figyeltem azt, hogy milyen csavart, tömlőt, vagy gyertyát hova tesz. Ez idő alatt kijártam az álltalános iskolát. Továbbtanultam szintén autószerelőnek, amit sikeresen el is végeztem. Aztán amikorra már végeztem a középiskolával, addigra apám sem féltett már annyira és szerelhettük együtt az autókat. Ez így ment egészen 2évig, aztán utána sajnos csődbe ment a cég. Ezután rám kerűlt a sor, hiszen édesapám már, nyugdíjba ment, így ő tudott a nyugdíjból élni, de ez a pénz nem volt elegendő arra, hogy kettőnket fenttartson. Így aztán el kellet mennem munkát keresni, amikór hallottam hogy felvételt tart a Fix&Drive Service. El is mentem és fel is vettek, de sajnos 2hónap után kirúgtak. Utána elmentem, a Los Santosi Club-ba pultosnak. Itt 4-5 hónapig voltam, aztán felmondtam, mert nem fizettek eleget, és nem is volt elég a számlák tisztázására. Aztán itt vagyunk, most, hogy megint jelentkezem a Fix&Drive Service-be.


Aláírás:
Sebastiano Castellano
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.