Sebastian Floyd Jelentkezési lapja az SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Sebastian Floyd ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-12-01 19:22:58-kor regisztráltam, közel 10ezer percem van sajnos! ~

Hányas szintű vagy?
~ 14 ~

Hány éves vagy?
~ 17 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ OMSZ-ben voltam sokaig, Elértem a mentőorvos és az LMSZ Igazgató-t aztan leadtam mert inaktív lettem! ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Nagyon unalmas frakció nélkül, valamint érdekesnek tartom a munkájukat és élőben is ezt tanulom! ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Sajnos mikrofonnal nem mert, a gépemben a jack dugó elromlott ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 5-6 mostantól ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Félre értésből, de igen! https://imgur.com/a/xzc2GjB ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam, tudom hogy sok ennyi percnél, de csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy 5hónapja volt az utolsó! https://imgur.com/a/xUqotd2 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok , bárki aki olvassa! Marci 17éves Zalaegerszegi srác vagyok aki autószerelő környezetben "nőtt" fel! Autószerelőnek tanulok itt Zalaegszegen a Munkácsy Mihály Szakközépiskolában, 2éves korom óta motorozok ez a hobbim. 3.5ös az össz átlagom, számomra tökéletesnek tűnik úgy, hogy nem tanulok nagyon semmit hiszen a barátnőm és a hobbim az életem :D . Szüleim elváltak, de biztos stabil háttérrel rendelkezem, hálaisten! Kitartó és maximalista embernek ítélnek meg az emberek, szeretek sokat butáskodni, pl viccesen "beszólogatni" remélem ez nem gond, bár ez is én vagyok! Nem nagyon meg a fogalmazás és nem tudom, hogy mi bennem az érdekes, de ha valami eszembe jut akkor még szerkesztem! További szép napot/estét és Kellemes husvéti ünnepeket kívánom! Köszönöm, hogy elolvastátok!~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.