Sebastian Corleone -----> Jelentkezése S.G.H-nak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 05.
31
8
V4 karakter
---Dimitry Af Barossa---
LV karakter
---Saywla Maqe Joslam---
V2 karakter
---Conrado Escajeda Jaquez---
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Szebasztiánnak hívnak. Debrecenben születtem. 17 éves vagyok. Jó a probléma megoldó készségem, illetve jól tudok csapatban dolgozni. Jelenleg a Rendészettel foglalkozom, de gitározni is tudok, amit 3 évesen kezdtem.(Persze, ezzel nem magam szeretném fényezni!)]

Mióta játszol a szerveren?

[Körülbelül 5 hónapja játszom a SeeMTA V2 szerverén!(Persze nagyobb kihagyásokkal.)]

Eddigi elért dolgok:

[Szerelő frakciót, jó élményeket amik bennem maradtak, és persze barátokat.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretek segíteni másokon, illetve szeretnék minél több mindenkit megismerni. Másrészt pedig az adminok munkáját szeretném megkönnyíteni.]

Miért téged válasszunk?

[Ahogy fent is említettem, jó a probléma megoldó készségem. Jól tudok csapatban dolgozni. Bő a türelmem, illetve ha szídnak, akkor kulturáltan ember módjára válaszolok.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren töltött időm 100%-át.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta minimum 5-6 órát.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megmondom neki, hogy "Szia! Én nem tudok javítani, mivel adminsegéd vagyok. Keress fel egy Admint nyomós idokkal! Ha viszont nincs bizonyítékod, akkor a "/call" segítségével "222-222", vagy "444-444" számon tudod őket értesíteni.(Persze, ezek pénzbe fognak kerülni)."]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Bemutatnám neki a szerveren található kettő szerelőtelepet, a See City Car Service-t, és a Fix and Drive Mechanic shop-ot.
Megmondanám neki, hogy "Kettő sor létezik, a "lassú sáv", ami a normális sáv, és a "gyorssáv" ami fizetősebb ,mivel itt 500.000ft-ot kell fizetni a szereltetésért.Utána mikor beengedik a telepre, akkor kövesse a szerelőt aki beengedte, mert ő mutatja meg neki, hogy melyik "boxba" álljon be.Utána megmondanám neki, hogy autótipusoktól/autókategóriáktól, és az autó állapotától függően másfajta árak vannak a szereltetésekért.Ha pedig le van robbanva, akkor a /call 222-222 | /call 444-444 parancsal tud vontatót hívni a helyszínére, de ezek is pénzbe fognak kerülni.Ha végzett volna a szereltetéssel, akkor megmondanám neki, hogy kövesse a szerelőt."]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. legfontosabb pont a Városháza, hisz ott tud munkát vállalni!
2. legfontosabb pont az a Szerelőtelep, hisz ott tudja megjavítani a törött járművét, a térképen pedig egy csavarkulcs jelzi őket!
3. legfontosabb pont az az Autósiskola, hisz ott tudja lerakni a jogosítványt, hogyha félre állítsa a Rendvédelem, akkor ne büntessék meg!]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ez az RP szituációtól is függ, illetve az elérhető S.G.H-k számától is! Ha egy teljes betanítás kellene neki, akkor OOC mondanám a srácoknak, hogy "Akár később folytathatjuk, vagy folytassák nelkülem az RP-t".]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólnék a hirdetést feltevő személynek, hogy "NONRP-sen hirdetett", ha mégsem hagyná ezt abba, akkor egy adminhoz fordulnék akár TS-en, vagy akár a szerveren.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem. + Eddigi jailjaim --> Link[Kép]]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem. + Eddigi bannjaim --> Link[Kép]]
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.