Sebastian Borislaw Jelentkező lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Appollo

Újonc
2022. 03. 19.
46
20
18
Debrecen
V4 karakter
Omar Dipp
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS​

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |
Teljes név: Sebastian Borislaw
Születési hely, idő: BlueBerry 1996.08.12
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: JasonDipp0822@gamil.com 192276.
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos-ba vagyok bejelentve.
Legmagasabb végzettsége: Dillimore Gimnázium/ Magas fokú érettségi.
Eddigi munkahelyei: Hobbiként horgászat és Benzinszállító.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Sebastian Borislaw-nak hívnak. 27 éves vagyok Tanulmányaimat a Los Santosi Gimnáziumba végeztem el, letettem a magas fokú érettségit is és kiemelkedő eredményekkel és tapasztalattatokkal végeztem. Párhónapja ott hagytam a Rendőrséget, némi anyagi helyzetek miatt, de ez már helyre állt és úgy döntöttem hogy vissza szeretnék szerelkezni a Rendőrséghez, mivel egy nagyon jó csapatott ismertem meg ott és pár jó embert is megtudtam ismerni. Elég magas Rang fokozatba hagytam ott a Rendőrséget. Szeretnék újra a csapat tagja lenni, és újra azt csinálni amit eddig is csináltam a Rendőrségnél, és hogy tovább tanuljam az újabb dolgokat amit befejeztem, és még hozzá elég jó eredményekkel végeztem.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Kristóf-nak lehet engem szólítani
Mennyi idős vagy: 17 éves vagy
Legmagasabb iskolai végzettséged: Még csak most végzem el a középiskolát a Gépészet szakot, Jövőre fogom letenni az érettségimet.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 37041
Csatolj egy képet az UCP-ről: Válasz helye
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért:
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért:
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy magabiztos és egy elszánt embert tudnék RP-zni, Egy elég komoly hangulatú rendőr és munkát komolyan vevő személy akit nagyon nehezen lehet megnevettetni. 100%-ig kitart maga és a kollégái mellet. Szívesen segítő kész, jól tartaná a kollégáival a kapcsolatot, úgy mint eddig. Egybe tartaná a csapatot minden helyzetbe, erősen tud figyelni arra amit éppen csinál.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel már voltam PD-s még a nyáron léptem ki, és egy elég jó Statisztikával zártam.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Még a Nyáron léptem ki a Rendőrségtől, suli és meló miatt hagytam ott a Rendőrséget, de már nincs ennyi teher rajtam ezért vissza szeretnék szerelkezni/ jelentkezni a Rendőrsébe.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Sebastian Borislaw!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.11.20 19:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.11.20 19:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Őrmesteri vizsgára készülj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.