Seat leon mod változtatás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
444
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Ha minden ilyen autót beraknának, alsó hangon minden 6+ millióba kerülne. Olcsó kocsi meg alig lenne a sok szupersport és felsőkategória mellett.

Tetszik az autó, jó a mod is, viszont szerintem nem kell hozzányúlni az olcsóbb kocsikhoz.
 
  • Tetszik
Reactions: Shawcross

Albibi

Barangoló
Támogató
2022. 12. 08.
127
46
V4 karakter
Harry Graham
LV karakter
Harry Lewis
Ha minden ilyen autót beraknának, alsó hangon minden 6+ millióba kerülne. Olcsó kocsi meg alig lenne a sok szupersport és felsőkategória mellett.

Tetszik az autó, jó a mod is, viszont szerintem nem kell hozzányúlni az olcsóbb kocsikhoz.
Szerintem nem lenne gond, ha az olcsóbb kocsikhoz "hozzá nyúlnánk" lehet felső kategóriás modot raktam be igen, de valamiz kellene változtatni, pl. ahogyan ötletnek gondoltam a Seaton is és még vannak olcsóbb kocsik, amelyek már sajnos kicsit uncsi...Második példa az Audi 80 az már tényleg a legalja, az helyet "közel közép" kategóriás kocsi jöhetne már be. Legalább is szerintem. A Bobcat-et is hozzá tenném, hogy valami érdekesebb legyen pl. Valami kis kamion féleség, teljesen más és érdekesebb lenne a feeling is 😅Arra is találtam modot, ha szeretnéd/szeretnétek beszúrom egy témába azt is.😃
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
304
332
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Nyolcvanas helyett egy Négyes kombi audi el férne,nyilván a 2000-2005 ig terjedő skálán.
A Seatra pedig, régen volt bent is200 az miért is volt rossz minek kellett vissza a seat?
 
  • Tetszik
Reactions: Targinjo

Trevon

karcok a felhőkön
2019. 04. 02.
501
2 107
V4 karakter
Donnie Montagne
LV karakter
Yasam Zorlu
Legyen Mazda, persze, nem ezzel van a baj. Én ott kezdeném, ami kicsit ízlés dolga, de kicsit nem, mert bizony vannak magától értetődő helyzetek: nagyon csúnyának tűnik ez a mod a GTAInside-on posztolt képernyőkép alapján. (Kicsit csodálkozom, hogy eddig ezt senki nem említette meg.) Aztán persze lehet, hogy csak a feltöltött kép konvertálása csúnya, és a játékban szép lenne, én nem tesztelgetek most. Mindenesetre nem tűnik az egész igényesnek.

Menjünk tovább, mert itt van a nagyobb gond: a helyesírási hibákkal küzdő GTA Inside-leírásból kiderül, hogy ezt a modifikációt igazából egy IKEY07 nevű felhasználó készítette, a feltöltő Ov Abhijeet csak helyenként változtatta az eredeti modot. Guess what – az eredeti mod pedig a varázslatos Juiced 2: Hot Import Nights c. videójátékból lett konvertálva. Ezzel így több gondom is van: egyrészt ennélfogva a jogtiszta felhasználása kétséges, másrészt ezek a konvertált járművek gyakran vizuálisan kellemetlenek, mert aligha illenek bele a 2004-es játék kinézetébe.
 
  • Tetszik
Reactions: Danikaaaa

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Kommenteket olvasva kérdésem lenne, hogy a Mazda RX-8 mióta felső kategóriás autó? Igaziból is baromi olcsó autóról beszélünk. Egyébként én támogatom ezt a cserét, viszont jobban örülnék valami MTA szervereken szokatlanabb autónak, mint pl. G Astra, esetleg civil H, vagy hogy Skodából se csak 1 legyen, jöhetne egy Fabia
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Ladából meg legyen maseratti, hogyne. Azért a seát leon és a mazda közt elég nagy különbség van, nem hinném, hogy ez bekerülne, én se támogatom és valóban csúnya mod.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem a Seat maradjon seat, csak egy kis ráncfelvarrás kellene neki, vagy lecserélni a sokkal szebb vonalakkal rendelkező 2010-es években gfyárott modellre. Amikor lecserélték én kifejezetten szomorú voltam, mert a régi Seat mod sokkal szebb volt ennél, de az RX-8 szerintem nem lenne egy kedvenc autó, IRL is köztudottan rossz konstrukció, mind megbízhatóság és rozsdásodás terén, nem sokan kedvelik a többi RX szeréiás autóhoz nézve.
 

Delano

Barangoló
2022. 05. 04.
129
200
V4 karakter
Delano Nat
Mondjuk,én adnák egy lexus isf t a seat leon helyére.
 

Suha

Újonc
2021. 10. 03.
66
174
V4 karakter
Kilián Tibor
LV karakter
Khalfani Suhailah
Ladából meg legyen maseratti, hogyne. Azért a seát leon és a mazda közt elég nagy különbség van, nem hinném, hogy ez bekerülne, én se támogatom és valóban csúnya mod.
nagyon nem jo a hasonlatod, egy rx8 epp hogy egy kicsivel dragabb mint egy leon. de amugy szerintem sem ez kene, hanem az is200 vissza, az nagyon korrekt verda volt.
 

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
nem olvastam végig hogy miket írtak, de 1x már kicserélték a Seat Leon-t és vissza is cserélték, sok újdonsággal szal mostanság nem hinném hogy kicserélik
 
  • Tetszik
Reactions: Stricimobil2100

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.