Sean Velazquez Moderátornak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rájli

flakon a baratom
2019. 05. 18.
70
130
Tyrol 🇦🇹
V4 karakter
Sjef Schweiger†
V2 karakter
Gjöhl Nordin †

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Sean Velazquez -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- Három éve. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Amint a géphez ülök, egyből tudnám teljesíteni a feladataimat.-

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- Négy-Hat órát. -

Miért téged válasszunk?
- Egyéb indokom nincsen hogy miért engem válasszatok, mindenki ember és mindenki véthet hibákat, ezen kívül próbálnák mindig arra törekedni hogy jól végezzem a feladataimat. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Próbálnám segíteni a dolgukat ahogyan csak tudom. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Van ismeretségem a Moderátor Teamben, szeretném segíteni a feladatokat és szeretnék egy jó közösséghez is tartozni. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Legelsőnek behúznám a szobába, majd megkérdezném hogy játszik a szerveren, ha igent mond akkor kérdeznék tőle alapvető kérdéseket, és ha erre nem tud választ adni akkor megpróbálnám mindenhogyan elmagyarázni hogy hogyan is működik a Teamspeak ha nagyjából ez sikerült akkor behúznám a Tanuló szobába hogy nézze át az egyéb szabályokat ami a TS-re hivatkozik.. -

ÍIrd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
-Tilos a Trollkodás, Tilos a Káromkodás, Tilos a VPN használata.-

Ismeretséged a teamen belül?
- Van, három embert ismerek a teamen belül. -

Referenciáid?
- Voltam már más szervereken Moderátor. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Legelsőnek elmagyaráznám hogy miért. Másodjára figyelmeztetném és ha továbbra se értené meg akkor Kickben részesíteném.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Balázsnak hívnak, jelenleg 16éves vagyok. Több mint hét éve már kint lakom Ausztriába, kedvenc hobbim télen az a Síelés, és nyáron pedig a motorozás, barátokkal töltött idő a szabadban. Régebben jártam foci edzésekre, viszont idén már nem járok többé. Jelenleg dolgozni járok, és majdnem minden este az időm nagy részét MTA-ra fordítom. Röviden ennyit kell rólam tudni. -
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesített a felvétel lapján, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2022.12.17. 20:45

(Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Rájli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.