Sean Joe jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Sean Joe.
Születési hely, dátum:
Carson Cit Nevada 1990.05.01
Lakcím:
las Venturas The emerald Isle 2.
Telefonszám:
+38-76-365-9474
E-mail cím:
jjoe33@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Automehathronikai szerelő, Autófényező, Állattenyésztő-gazda,
A jogosítvány száma:
286690XE
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2023.10.13.

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
IGEN/NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
IGEN/NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
----



OOC információk

Neved:
Márton.
Életkorod:
16.
AccountID:
1510.
Játszott perc:
41.736.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még LV-n.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
---
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Miután nemrég visszatértem, már akkor cél volt elkezdeni valamit egy frakcióban, és úgy gondoltam, hogy itt további tapasztalatokat tudok szerezni. Mivel abbahagytam a V4-et, de már ott is szerettem volna kipróbálni magam parkolás felügyelőként, így itt már meg szeretném ezt a célt valósítani. Szerintem ki jelenthetem , hogy hosszabb távra jönnék.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Egy aktív karrierépítés a frakción belül. Jelenleg egy középmezőnyben lévő rang elérése. Ha bent lennék a frakcióban, és tapasztalódnék akkor szerint több tervem lenne.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Saját elmondásom szerint, nem ismerem a jelentkezőket, nem is érdekel kik azok. Mindig magammal szoktam foglalkozni, vagy másképp mondva a saját házam körül sepregetek. Van tapasztalatom RP iránt, 2017-ben kezdtem, szerintem ki jelenthetem, hogy attól függetlenül, hogy most volt egy kis kihagyásom LV-n azelőtt mindig is aktívan játszottam itt, és itt is van a legtöbb emlékem/tapasztalatom, nem mellesleg nekem az LV adja meg azt a feelinget amit élvezni tudom a See-t. Türelmes vagyok, és segítőkész. Rám lehet bízni feladatokat, és szerintem az alap bizalmat énis megérdemlem, amivel soha nem élek vissza.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 2 óra. Minimum.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Rossz: Pasla, Ideges(( ezt olyan érelemben kell érteni, hogy van amikor már felidegesít valami akkor már nem bírom ki, és ki kell adni valamibe)). Türelmetlen ((Alap példa, eszünk az asztalnál ebédkor megeszem a saját ételem, majd állok is fel megyek a dolgomra, vagy jobbik esetben megállok az asztal mellett, de egy helyben sokáig nem tudok üllni/várni.)) Túlvállaló. Olykor többször kell nekem elmondani valamit. Kb fél órát ülltem ezen a negatív dolgon de tényleg nemtudok többet írni. Pozitív: Türelmes,tiszteletudó, segítőkész, megértő, precíz.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Mártonnak hívnak, 16 éves vagyok, Debrecen Mellett élek. Az elmúlt 6 évben míg végigkísért a See, egy regényt tudnék írni az életemről eddig. Sok helyen jártam, hála istennek, milliónyi emlékem van barátokkal, és emberekkel. 16 éves léttemre, sokan a komoly fiatalok közé "sorolnak". Magam is bevallom manapság nagyon kéves korombeli emberrel találom meg a közös dolgokat. Szerencsére pár igaz nem sok de akad belőlük. Mivel sportolok tudom mi az alázat, és becsületes munka. Eddig az életemben elég sok helyen járhattam, sport, család, és angol nyelvtudásom miatt. Horvátország, Olaszország, Ausztria, Törökország, Szlovénia. Ezeket az országokat 2021-től kezdtem járni, egészen jelenlegi nyarunkig, de remélem , hogy "messze még a vég". Az életcélom, hogy a sportal elérjek egy magas szintre, és a válogatott játékosa lehessek egy nap. A munkára tekintettel pedig az, hogy egy sikeres körülbelül 10-15 fős vállalkozást építsek fel, aminek a munkaköre az építészet lenne, gondolok itt legfőképpen épületgépszetre, magasépítőmérnökire, és villanszerelésre. Ezeket a dolgokat az évek során lassan szépen szintről szintre szeretném felíépíteni, akárcsak a sportot is. Remélem sikerült megtudni valamit rólam ezekből a sorokból! További szép Napot kívánok!
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:

Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Woffi és Snoopi

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 744
LV karakter
tomo vomo
badge-packer11.png
Tisztelt Sean Joe!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Várunk esténként 19:00-tól TS-en.


Üdvözlettel,
Kip Hart

General Manager
 
  • Fire
Reactions: Woffi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.