Sean Jason jelenkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ropika

Zöldfülű
2020. 07. 28.
171
196
V2 karakter
Atif Tolr
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Sean Jason

2. Születés helye, dátuma
Los Santos National Hospital,2002.08.01

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Palm street 15.

4. Telefonszáma
685103

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
army már nem emlékszek ,nav őrmesteri vizsgán nem mentem át , okf idő hiány, taxi nem volt sók hívás , sscs idő hiány ,fix már nem emlékszem ,

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
army már nem emlékszek mért szereltem le, nav őrmesteri vizsgán nem mentem át.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Gyermek korom óta igen kíváncsi természet vagyok. Ebből kifolyólag az átlagosnál nagyobb képzelőerővel és kreativitással rendelkezem, ami véleményem szerint egy jó nyomozó legfontosabb tulajdonságai között szerepel.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Tisztelettudó, jószívű és igazságos vagyok. Gyorsan alkalmazkodok. Csapatban és egyénileg is kiválóan teljesítek. Feladatatimat teljes erőbedobással végzem el. Feletteseimmel szemben megadom a tiszteletet és megfogadom jó tanácsukat. Kritikákat nagyon jól fogadom.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
15

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020-03-31 20:33:45

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
77046 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
ARMY 1-2 hét őrmesterig jutottam, Nav 1 hét Hallgató ig jutottam , OKF 2-3 hét őrmester , Taxi 1 hét sofőr 1,sscs 1 hét 1-2 szint, Irish 2 hét 3 szint, Cartel 2-3 hét 3 szint ,fix 1-2 hét 2-3 szint.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Régóta érdekel az NNI, szívesen kipróbálnám magamat itt is. Hosszú időre tervezek maradni de legfőképp egy össze tartó csapat tagja szeretnék lenni és jó rp szituációkban szeretnék részt venni .

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Jozsinak hivnak, 15 éves vagyok Hajdúböszörményben élek. Szeretek mozogni mint például biciklizni. Naponta akár több kört is megteszek a városban biciklivel. Ezek mellett szeretem az állatok mint például a kutyákat,papagájokat, és a tengeri malacokat amikből vannak is. Még az autók iránt is érdeklődök. A kedvenc autóm amit az életemben el szeretnék érni az a MK4-es Toyota Supra , Mercedes Benz C63s amg. A See Mta V2-n kívül szeretek még World Of Thanks nevű játékkal játszani és sorozatok nézni. Pozitívum még rólam hogy barátkózos vagyok és könnyen beilleszkedek bárhova bármilyen csapatba.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
Imgur: The magic of the Internet

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Imgur: The magic of the Internet
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
642
733
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.