Sean Erik jelentkezése NNI-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Sean Erik

2. Születés helye, dátuma
SeeCity Kórház, 1996.05.20

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos El Corona6/A.

4. Telefonszáma
138048

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi Szakközépiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
OKF: felmondtam ORFK: Kirúgtak sajnos 2 helytelen őrmesteri vizsga. NAV: felmondtam TEK: kirúgtak sok idő hiánya miatt OMSZ: Felmondtam SCCS: Felmondtam.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Voltam TEK-nél idő hiánya miatt kirúgtak. NAV: felmondtam magmatól ORFK: 2 helytelen őrmesteri vizsgán kirúgtak.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Az eddigi rendvédelmi pályafutásom alatt nagyon megkedveltem az egész rendvédelem ún. működési rendszerét, avagy elvét, magát, a rendvédelem feladatát. Az alatt a közel fél év alatt, amit a Terrorelhárítási Központban szolgáltam, rájöttem olyan dolgokra, amiket eddig nem is gondoltam volna. Példának mondanám a rendvédelem - illegál közötti kapcsolatot. Eleinte nagyon "durva" volt lelőni a másik embert, de egy kis idő elteltével rájöttem, hogy pontosan miért is tettem meg.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Tisztelettudó, jószívű és igazságos vagyok. Gyorsan alkalmazkodok. Csapatban és egyénileg is kiválóan teljesítek. Feladatatimat teljes erőbedobással végzem el. Feletteseimmel szemben megadom a tiszteletet és megfogadom jó tanácsukat. Kritikákat nagyon jól fogadom ha építő jellegel mondják.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Misi 14 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2021-01-01 16:38 perckor regisztráltam be.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
31363

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
válasz

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
ORFK,NAV,TEK,OKF,OMSZ,CDS,Irish, SCCS. ORFK: 2 helytelen őrmesteri vizsga. NAV: leadtam. TEK: Saját magam leadtam. OKF: Leadtam. OMSZ: Leadtam CDS: Feloszlott Irish: CK.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Persze.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Egy kisvárosból származó 14 éves Álltalános iskolás vagyok. Most járok az utolsó évben. Nagyon ambiciózus vagyok, rengeteg tervem és célom van, amelyek megvalósításán folyamatosan dolgozom. Extrovertált vagyok, szeretek társaságban lenni, eljárni bulizni, szórakozni. Imádom a sportokat. Rendszeresen edzek egyébként, odafigyelek az egészséges életmódra és táplálkozásra. Szeretek még sorozatozni és játszani, de próbálom megtalálni az egészséges arányokat, hogy ne vigyek túlzásba semmit. Fontosnak tartom megemlíteni hogy természetesen vannak nekem is negatív tulajdonságaim, az egyik legnagyobb a türelmetlenség, a másik pedig a hirtelen haragúság

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Persze.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/HrrgHxw

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/7oS0JGr https://imgur.com/a/4kXmNe1
 
Utoljára szerkesztve:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.