Sean Elena Jelentkezési lapja((Helyette))

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mszebihun321

Újonc
2020. 05. 01.
29
7
V4 karakter
Sebastian Silverman
LV karakter
Riley Stone
V2 karakter
Sebastian Silverman
image.png


A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.



In Character rész



1. Teljes neve

Sean Elena



2. Születés helye, dátuma

Los Santos, 1972.03.23.



3. Bejelentett lakcíme

Los Santos, Marina tér 106.



4. Telefonszáma

685320



5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya

Rendészeti Egyetem



6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása

Egy ideig szerelő voltam a helyi szervízben , viszont én rendvédelemben tanultam így gondoltam csak ott szeretnék tevékenykedni ennek ellenére még egy vendéglátós helyet egy pultban megpróbáltam viszont mint említettem a rendvédelemhez húz a szívem! Ezért megpróbáltam magamat a NAV-nál viszont nem vált be az időm miatt de most már van több így gondoltam be nyújtom a jelentkezési lapomat ide !



7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?

Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?

Szolgáltam, nem volt időm ez a Nemzeti Adó és Vámhivatal volt. nem sokáig sajnos, de megtetszett így gondoltam itt meg próbálkozok!



8. Miért szeretne nyomozó lenni?

Hát ezen már régóta gondolkozok ha lehet azt mondani pár hónapja. Ennyi idő alatt kialakult benne az hogy én a rendvédelemhez szeretnék tartozni nagyon mégpedig azért mivel nagyon szeretem a rendet még a kocsijaim parkolását is szépen tartom ezért gondoltam hogy én egy rendvédelmet melynek ez a dolga hogy, ki illegálisan él vagy valami rosszat tesz tudjak segíteni a városomnak és a csapat munka is nagyon sokat számít melyet itt tudok hogy jó és szeretnék ide tartozni.



9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?

Mivel eléggé megbízható embernek tartom magam. Nagyon jó a hozzá értésem és állásom az ilyes féle munka felé mivel Egyetemet végeztem el. És szeretném a várost előre húzni.







Out of Character rész



1. Hogy hívnak, hány éves vagy?

Fercsinek hívnak 15 éves vagyok!



2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?

2020 óta.



3. Mennyi játszott perced van a szerveren?

16110+



4. Milyen frakciókban voltál korábban?

Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?



SCCS:Admin jail miatt kitettek. 1-2 hét,

TAXI: nem keresett jól 2x2hét ,

NAV: kezdő voltam és nem tetszett viszont most nagyon élném a rendvédelmet pár hét,

LCN: nem tetszett az illegál 1hét




5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?

Nos azért mert nagyon megtetszett a rendvédelem! hallottam, hogy a csapat nagyon jó ezért gondoltam hogy szeretnék még jobban ide jönni. A célom meg a legnagyobb rang a frakcióban!



6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?

Mindennel rendelkezek!



7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.

Sziasztok! Fercsi vagyok mint említettem 15 éves ezért még csak sajnos általános iskolás jövőre informatikai szakra fogok menni/ tovább tanulni. Suli után dolgozni szoktam egy szállodában Cserkeszőlőn ez egy kis falu ((Sanyitól ismerős lehet)) itt vagyok sokat viszont mikor van egy kis szabad időm akkor eltöltöm itt a szerveren az időmet a barátaimmal kikapcsolunk és RP-zünk egy jót. Későbbiekben a szálloda iparban szeretnék tevékenyekedni.



8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?

Igen!



9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

https://imgur.com/a/VSA6Xkz



10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.

https://imgur.com/a/1X80Eyn
 
Utoljára szerkesztve:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
642
733
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.