Sean Deeks jelentkezése a Las Venturas Taxi-hoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bigmac

Írnok deák
2019. 01. 10.
633
3 523
V4 karakter
luigi palmiro
LV karakter
dwight gallagher
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Pintér Ákos
Hány éves vagy?
15 éves
Hány játszott perced van?
7 nap, 20 óra és 22 perc (11302 perc)
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Még soha
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem voltam még frakció tagja a szerveren
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Tiszta UCP,pár barát,igényesen összerakott Mitsubishi Galant
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hétközben napi 5-6 órát,hétvégente napi 8-9 órát is akár
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen mindkettővel
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Jó a beszédkészségem és a helyesírásom is,barátságos természetű vagyok,könnyen kijövök nagyrészt mindenkivel.Nem vagyok egy túlságosan izgulós típus.V3-on több mint 68 ezer játszott percel rendelkezem,így mondhatom,van egy kevés tapasztalatom.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Tehát Pintér Ákosnak hívnak,15 éves vagyok.Idén kezdtem a középiskolát autószerelő szakon.Hobbiként kosarazni szoktam,vagy a szerveren játszani.Már kiskorom óta odavagyok az autókért éppen ezért jelentkeznék a frakcióba.Nem áll túlságosan messze tőlem ez a vezetős téma.Osztálytársaimmal és úgy kb mindenkivel jól kijövök.Legfőbb célom a szerveren,a mostani tiszta UCP-m megtartása lehetőleg minél tovább.Jelenleg a célom 50 ezer perc tiszta UCP-vel,remélem sikerül a 100 ezer-ig is eljutnom.Mint említettem egész helyesen és emellett viszonylag gyorsan is írok,ami egy pozitív dolog szerintem.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Sean Deeks
Jelentkező születési helye, ideje:

1996.04.06 Los Santos
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Amanda Deeks
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?

Pár évvel ezelőtt kezdtem el futárként dolgozni,akkor szerettem meg igazán a vezetést és az autókkal kapcsolatos munkákat.Szeretek emberekkel foglalkozni és fuvarozni.A városba 3 éve költöztem,azóta teljesen kiismertem az egészet.Jók a tájékozódási képességeim és a memóriám,így az A-ból B-be való eljutás nekem igen csak egyszerű.
Miért pont önt vegyük fel?

Mint az előző kérdésnél leírtam,szeretek emberekkel és autókkal foglalkozni.Ismerem a várost,jók a reflexeim ezáltal képes vagyok kikerülni a legtöbb balesetet.Pontos vagyok, nem szoktam késni sehonnan,mindíg a precízségre és a gyors munkára törekszem.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Egy ilyen munkánál nagyon fontos,hisz meg kell bíznunk egymásban és segíteni egymást.Kisebb tanácsokkal és tippekkel láthatjuk el kollégáinkat amik sosem jönnek rosszul.A jó társaság nagyon fontos ahhoz,hogy az ember jó munkát tudjon végezni.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

3 éve egy jobb munka reményében költöztem a városba.Volt már több munkám is,de valahogyan egyiket sem szerettem annyira mint az eddigit.Futár voltam egy éven keresztül és nagyon szerettem.Nagyon élveztem a vezetés élményét,egyszerűen sosem tudtam megunni.Minden napom azzal kezdődött,hogy lemostam a kis dobozos autómat,felvettem a csomagokat és már indultam is az aznapi munkámat elvégezni.Miután végeztem,este még beültem a saját autómba,hogy körbejárjam a várost és találkozzak a barátaimmal.Velük rendszeresen jártam autós túrákra és találkozókra,sőt még most is.A lényegre térve sajnos egy apró baki miatt el lettem bocsátva a futárszolgálattól,ezért keresek egy olyan munkát ami hasonlít az előzőhöz.Önöknél találtam meg azt amire nekem szükségem van.Remélem sikerül a felvétel és róhatom az utakat a szép sárga taximban.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név: Sean Deeks
Születési év/hely: 1996.04.06
Iskolai végzettségei: Általános Iskola,Középiskola
Beszélt nyelvek: Magyar,Angol
Jogosítvány típusa: B,BE,D1


Aláírás: Sean Deeks

Kelt.: 2019.05.21
 
Utoljára szerkesztve:

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép lap lett!
 
  • Imádom
Reactions: bigmac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.