Scott w McCarthy ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csabosz

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
45
37
22
V4 karakter
Antonio Da Luccio
V2 karakter
Bryan Al Capone
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Scott w McCarthy >

Ötleted:
< -Telefonnál mikor elő vesszük be lehetne hozni azt hogy a kezében legye a telefon és nézze -Rádiózásnál karakter hajoljon a válához,kezéfel megfogja akár a vállát mint ha megnyomna rajta egy gombot. -Új munka:Raktári munkás:Ez egy olyan munka lehetne amiben egy raktárost kéne eljátszani dobozokat kéne pakolni kézzel/targoncával szinttől függően pl 1-40es szintig kézzel 40+tól targoncával. -Skapte parkba lehetne letteni hangszórókat alapból hogy legyen ott zene aztán lehetne ott rp-ket tolni. -Helikopter szereltető mellé esetleg le lehetne helyezni egy atm-et ha totálkárosan oda getelnek akkor legyen lehetőség pénzt kivenni ha nincs nálunk. Házban lévő letehető itemek bővítése egy pókerasztallal pl ha minden berendezhetős intibe lehetne saját pókerasztalt vásárolni, akár PP-ből is. Ezzel bekerülne egy új bútor, és lehetőség nyílna zártkörű, saját póker party-t tartani otthon a barátokkal/ismerősökkel. Mivel így nem lenne osztó, az asztal például kinevezhetne egy embert osztónak, neki minden kör után rá kellene nyomnia egy "keverés" gombra. -Tankolás rendszer javítása: Rövid ötletem, hogy újra legyen alkotva a töltőállomásos tankolás "rendszer", elég kiábrándító, hogy miután végeztem kifizetem és nincs benne a benzin. -SMS: Lehetne behozni egy olyat hogy van egy külön olvasatlan sms- és akkor nem lehetne össze kavarodni az üzenetekben,néha mikor hirdetek sokan írnak és nem tudom melyikre válaszoltam és melyikre nem. -Üzemanyag ötlet: Arra gondoltam, hogy az összes autót be lehetne tenni az autókerbe (ami a szerveren megtalálható) és ott meg lehetne nézni, hogy az autó milyen üzemanyaggal működik. Így elkerülve a félreértéseket, hogy melyik milyen üzemanyaggal működik. Utána pedig tankoláskor, amikor megnyomod az E betűt, akkor kidob egy ablakot, hogy mit szeretnél tankolni. Ekkor mondjuk rá kéne kattintani a üzemanyag pisztolyra és leakasztja. Utána a hagyományos módszerrel tankolunk. Az üzemanyagárak mondjuk naponta változnának, amiben a chatboxban kapnánk értesítést. - >


Megjegyzés:
< Itt hagytam pár ötletet hátha tetszik valamelyik. >
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló!

Telefon: Az kivitelezhető szerintem, hogy fogja a kezében a telefont, mivel láttam más S.G.S-es szerveren is, de nem hiszem hogy megtudják csinálni, hogy nézze is azt a karakter.

Rádió: Ez elég kreatív ötlet, amit én is szívesen látnék, viszont ebben se vagyok biztos hogy megtudják oldani. Aztán ki tudja.

Új munka: Ezt teljesen el tudnám képzelni a szerveren, úgy gondolom semmi akadálya. Bár azért ezt rendesen össze kellene rakni.

Skate Park: Ez teljesen felesleges. El tudok képzelni ott rp-ket, de egyáltalán nem lesz kihasználva.

Helikopter: Ennek sincsen akadálya, egyértelműen hasznos lenne.

Itemek: Ez számomra semleges. De mellékesen, szerintem felesleges.

Tankolás: Igen-igen, ezzel én is találkoztam. Volt hogy 200.000 forintért tankoltam a feléről és semmi.

SMS: Ez is teljesen hasznos, és nem látom hátrányát.

Üzemanyag: Ennek max akkor látnám értelmét, ha mondjuk lenne dízel és benzin, és egymástól függetlenül változna az áruk. Nyilván az árban lévő eltérésjelentős mennyiségű kéne legyen, másképp felesleges a rendszer.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Nevada és Csabosz

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Helikopter szerelőnél eddig is volt ATM, a tankolással kapcsolatban el tudnám képzelni, hogy lehet benzint lopni ha nem fizeted ki. A saját intiben lévő kaszinózást pedig végépp nem támogatom, jelenleg is két kaszinó működik a városban, az éppen elég.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Telefon fasza lenne, csak lehessen közbe mozogni.
Rádiót szerintem hanyagolni kéne, mert a rendvédelmen kívül túl sokan használják, és pl egy sicario nem a vállán hordja a rádiót. (Mert az EGYETLEN hely ahol RP-s a rádió illegál téren az a kartell RP!!!)
Munka is jöhet, csak ne orbitális fizetéssel, hogy az árak az egekig emelkedjenek.
Ott a Hi-Fi, meg az autó. Abból is lehet hallgatni a zenét.
Kinek van IRL a házába pókerasztal? Gondolkozz.
Az üzemanyagot meg hagyjuk csak békén.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Az első kettő kicsit hajaz a gta 5 re... viszont a többivel nincs gond, skate parkban zene nem hiszem hogy annyira lét fontosságú lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Fetenc16

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
telefon elfogadva
rádiózásra nem találtunk animot
Raktári munka nem lesz
Póker asztalt direkt nem lehet venni.
tankolás javítva lesz
sms felíva, megnézzuk a jelenelgi telefon rendszerrel mennyire megvalósítható
autók nem lesznek autó kerben
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.