Scott W McCarthy-jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csabosz

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
45
37
22
V4 karakter
Antonio Da Luccio
V2 karakter
Bryan Al Capone
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Deák Csaba vagyok 18 éves. Pest megyében élek egy kis városban,bányaművelőnek tanulok jelenleg végzős vagyok. Szüleimmel élek egyenlőre ameddig nem kezdek el dolgozni és kicsit biztosítani tudom az életemet aztán szeretnék különmenni,és belevágni a nagy életbe. Szabadidőmben a szerveren játszok barátokkal illetve kocsikázni szoktunk csak most keresztbe tett ez a covid. Egy pár hónapot fociztam illetve boxoltam majdnem 1-évet aztán most tervezem elkezdeni újra a küzdősportot,barátságos,megértő ember vagyok és segítőkész,röviden ennyi amit tudni kell rólam.]

Mióta játszol a szerveren?

[2016-09-27 19:41:07]

Eddigi elért dolgok:

[See City taxi- Leader
TEK:Őrmester
NAV:őrmester
OMSZ-Ápoló

OKF-Főtörzsőrmester (ez a jelenlegi)
151943+játszott perc a szerveren
Ismeretség a szerveren
Sok RP-tapasztalat]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretek segíteni másoknak,és tudom hogy milyen az amikor először fellépsz a szerverre és sokat kérdeznél,erre én örömmel tudok válaszolni mivel elég tapasztalatot szereztem hogy tudjak segíteni másoknak,és sokat tudok aktív lenni napi 8-10óra de van amikor 5-6óra a gyakorlat végett.]

Miért téged válasszunk?

[Megbízható,nyugodt ember vagyok ezért kulturáltan,megfelelő stillussal tudok válaszolni az embereknek, Nagyon sokat tudok aktív lenni a szerveren.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Sokat amikor csak elérhető vagyok a szerveren jelenleg OKF-es vagyok de ha jön egy kérdés időt tudok szánni a megválaszolására.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[9-10+ de viszont mikor gyakorlatom van 5-6+óra.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megkérném hogy fogadja el hogy nem getelem mivell nem lehet,illetve nem is tudnám mivel adminsegéd vagyok. Aztán ha fölösleges pm-et írna megkérnék egy admint hogy kickelje. őt.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Megmutatnám neki hogy van kettő szerelőtelep az SCCS illetve a FIX&Drive majd aztán elmondanám neki hogy a térképen hol találja őket.. Elmagyarázom neki hogy van a szerelőtelep és hogy ott megtudja javítani hiszen azért van az a frakció,aztán ha kezdő megmutatnám neki hogy melyik a lassú sáv majd elmondanám neki hogy van nyitvatartási idő és a nyitvatartási időn kívül jön akkor dupla árat számolnak fel,illetve bemutatnám neki a gyors sávot és elmondanám neki hogy itt fix 700.000ft-a szereltetés nyitva tartáson kívül is és elmondanám neki hogy akik a gyors sávban állnak azokat előre veszik.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt tudja az iratokat kiváltani,majd felvenni a munkát amit utánna egy zöld ikon jelez hogy hol tudja felvenni a munkajárművet.
Autós iskola: Itt tudja megcsinálni egy jogosítványt mivel ez kell egy RP-szerverre mert ha nincsen a rendőrök megbüntetik őt.
Korház: Ha nincs fent mentős itt tudja meggyógyítani magát ha bemegy ott a zöld CP-be majd megnyomja az E-betűt viszont elmondanám neki hogy ez pénzbe kerül.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Nos mivel OKF-es vagyok megkérném a tagokat hogy várjanak 1-percet ameddig válaszolok pm-re aztán folytatnánk az rp-t ahol abba hagytuk. Viszont ha nagyonb rp-közben vagyok akkor természetes mikor véget ér az RP-adnék neki vàlaszt,viszont ha kissebb RP-van közben tudnék válaszolni.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelzem RP-őr vagy admin felé hogy NON RP-s hírdetést adtak fel.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen,sajnos az elején nem nagyon vettem komolyan aztán megkaptam az UB-t és komolyan veszem az RP-t viszont a fixkártyás utolsó jail az átverés volt mert ic-barátom adta el nekem és mondta hogy vegyem ki a csomagtartóból aztán kiderült hogy nem az ő tulajdona volt,azonnal töltöttem fel PP-t majd vissza szolgáltattam a szerelőládát. Illetve az utolsó pár RP-folytatás az kifagyás miatt történt. + https://imgur.com/a/4YijtnY]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Igen + https://imgur.com/a/HZsFMuY]
 
Utoljára szerkesztve:

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
Szia!
Bár az UCP-d nem a legszebb (bár ahogy látom, 1 éve volt utóljára jailed ) , ettől független a lapod nem lett rossz, én adnék neked egy esélyt!
Sok sikert! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Csabosz

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Bannolt játékost nem engednék sghnak. Viszont melletted szól hogy 3 éve volt a bannod. Komolyodtál azóta. Hajrá.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.