Scott Thyson "Zsiga" nevű Adminra való panasztétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ScottThyson1

Újonc
2019. 01. 26.
28
17
V2 karakter
Scott Thyson
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Scott Thyson

Panaszolt fél admin neve:
Zsiga

Panasz pontos megfogalmazása:
Ahol horgászni szoktam barátommal ( forgalmas helyen ) a határon túl, a híd mellett 1 kukánál, 4 ember le DM-elt engem + OOC stílusuk is igen gyatra + FUN, semmi oka nem volt neki. Erre Zsiga semmit nem lépett,inkább védte a tetteseket, semmi nem történt... Ezután kb 2-3 órával ugyan azon a helyen, ahol horgászni szoktam én próbáltam rabolni egy másik játékost gondolván ha őket nem rakta jailba,engem se fog. Ennek ellenére lelőttem az áldozatot, mert megtagadta az rp-t és hátatfordított nekem ( kezdő volt ). Nos Zsiga jött a helyszínre és berakott 420 percre mondván: DM+FUN+NON. Ezt én nem nagyon értettem, mivel az áldozat végig IC-ben írt. és kértem enyhítést,gondolva magamban hogy egy ilyen adminnal nem érdemes szóba állni se, ki tudja mi lesz belőle. Az enyhítést úgy kértem,hogy mondtam Zsigának pm-be hogy az áldozat kezdő,tudatlan,megtagadta az RP-t és végig IC-be írt nekem minden jelentéktelen dologról. Nos ezek után egy ilyen admin,aki már többször is így bánt velem ( nem ez volt az első ) nem is értem hogy egy ilyen admin egyáltatán hogy lehet Admin!? Erre rá mondta nekem hogy keressem meg később, na jó 20 perc múlva megkeressem meg 2-3 óra múlva, erre én kérdeztem hogy miért? Ő meg azt válaszolta, hogy "mert én azt mondtam.Nos ez történt 2019 02.03-án. Ezután 2019 02.04-én volt az,hogy telefonáltam 1 horgászhelyen, valami kocsit akartam venni,már nem emlékszem milyet.Ekkor beállított 3 NAV-os és megbilincseltek,úgy motoztak meg hogy fent se volt a kezem,ők mondták hogy keverem IC-OC -t.na és jött Zsiga, mondom de jó, ez megint be fog rakni börtönbe... be is rakott ilyen indokokkal: Rp megtagadás, PG... Nagyon örülök hogy egy Ilyen Admin szolgál, aki ennyi gondot okoz.

Bizonyítékok:

ezt a console-ból másoltam ki, mert egy ilyen Admin elutasítaná a "log"-ot.:
[Küldött PM]: Zsiga (62): szia, mostmár felkereshetlek és esetleg kérhetek enyhítést?
[Segítség]: Zsiga (62): Nem.
[Küldött PM]: Zsiga (62): miért?
[Segítség]: Zsiga (62): mert én azt mondtam.
[Segítség]: Zsiga (62): keress meg 2-3 óra múlva.


Megjegyzés:
Egy ilyen Admin aki ennyi gondot okoz más lelki és nyugalmi játékában,ne legyen Admin.

Panaszhoz hozzászólhat:
VÁLASZ HELYE
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Zsiga válaszát.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Na üdv. Azt elfelejtetted mondani hogy 2-n majdnem animba vertetek egy srácot a 4 közül és ezért ölt meg. Majd utána te ott akartál rabolni valakivel de nem tudtad a nevét se és még meg is ölted a srácot akit kiakartatok rabolni, indokolatlanul. Ezért kaptad tőlem a jailt és mivel nem tudtad megmondani kivel raboltál ezért még nem is adtam többet. Majd bombáztál pm-kel hogy adjak enyhítést én mondtam hogy később keress meg. Majd 19:20 fele kaptál tőlem egy enyhítést. Főleg úgy hogy a mai napon is a Navosok igazoltattak téged Délinél és azt rpzted hogy a halak a nyakadba vannak majd kidobtad és még pk-val is fenyegetőztél. Ezért megint beraktalak. Sőt nekem azt mondtad hogy ketten raboltatok, most meg a pk-dban azt mondod hogy egyedül akartál kirabolni egy kezdőt, szóval végeredménybe még hazudtál is nekem. Szóval nem is értem a pk-dat.
[2019-02-03 17:58:47] [Output] : [Fogadott PM]: Scott Thyson (319): volt itt 1 ember, és elment mikor lelüttem
[2019-02-03 18:00:41] [Output] : Scott Thyson: (( a teljes nevét nem tudom ))
Forgalmas helyen nem rabolsz, DM és ilyen indokkal kaptál jailt nem DM+FUN+NonRP
és ilyen indokkal kaptál ma: PK-val való fenyegetőzés, NonRP, OOC minősítés
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
egyedül akartál kirabolni egy kezdőt

• A rablásnál minimum két rabló személy legyen jelen.
Kezdő játékost kirabolni tilos, továbbá kezdő játékos nem vehet részt rablásban (Kezdő játékosnak számít aki 4-es vagy annál alacsonyabb szinttel rendelkezik).

Zsiga téged pedig várlak egy elbeszélgetésre, a stílus miatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.