Scott Szebasztian -- Trivelle Burnett [Nightmare]

Sebastian1313

Újonc
2023. 10. 04.
18
35
22
Los Santos
V4 karakter
Scott_Szebasztian
V2 karakter
X
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Scott Szebasztian

Panaszra tett személy InGame neve:
Trivelle Burnett

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Előzőleg kiraboltam kértem indítsa be a kocsit végig rajta tartottam a fegyvert ő megpróbált menekülni ezért fejbe lőttem,eztán respawn kártyát használt és ugye onnantól nem is kellene ismerjük egymást fuvarba elvitt volna zacishoz de ez helyett bezárta az autót majd bevitt a garázsába kértem nyissa ki rá rántotttam a fegyvert hogy nyissa ki nem is foglalkozott velem bevitt a garázsába ott is rá fpgtam a fegyvert nem érdekelte majd bezárta a garázs ajtót hogy ne tdjak sehova kimenni gondolom eleve az volt a célja hogy le lép fejbe akartam lőni hogy ne zárja be de addigra mire fejbe lőttem pont be bírta zárni nem volt se admin se senki ezért nem írhattam reportot nem kérhettem segítséget senkitől ezért születik meg most ez a PK ha a rablás miatt PK-t rak szivesen válaszolok és én is kifejtem az én szemszögem. van videóm a mostani esetről amit csatolni is fogok tudom hibás vagyok hogy fejbe lőttem de mit tehettem volna? nem akartam hogy bezárjon oda és rontsa a játék élményemet ezzel mert ő bosszút akart állni az előzőleges rablásért.de az adminok válaszát szivesen meghallgatom és elfogadom bármi legyen is de szerintem ez nagyon nem volt RP-s sőt a közelébe sem volt ooc minősített is párszor.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Tudom én is hibáztam annyiban hogy a végén fejbe lőttem de kétségbe estem mert admin nem volt fent és nem akartam hogy bezárjon a garázsába és aztán le lépjen ezt sajnálom is és tudom hogy hibáztam.
 
  • Szomorú
Reactions: Néma és Vaz

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
109
59
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
Szép reggelt! A panaszkönyvet én fogom bírálni, várom az érintett fél válaszát 24 órán belül.

Valamint szükségem lenne az előzményekről készült bizonyítékot (ha van), valamint az ehhez tartozó logot.
 
  • Tetszik
Reactions: Néma

Sebastian1313

Újonc
2023. 10. 04.
18
35
22
Los Santos
V4 karakter
Scott_Szebasztian
V2 karakter
X
Szép reggelt! A panaszkönyvet én fogom bírálni, várom az érintett fél válaszát 24 órán belül.

Valamint szükségem lenne az előzményekről készült bizonyítékot (ha van), valamint az ehhez tartozó logot.
A rablásról videóval tudok szolgálni 1080p60-ban látszik az ic chat és az ooc is. de természetesen ha nagyon szükséges a logot is ki keresem és beküldöm ezután,Annyi hozzáfűzni valóm lenne a fejlövéshez hogy ott még nem zárult le részemről az RP ami látszik is nem indokolatlan lövés volt mert felszólitottam de mivel élhetett a lehetőséggel hogy elhajtson így fejbe lőttem nehogy a rendőrségre menjen vagy pedig rám hozza a rendvédelmi szerveket okkal lőttem fejbe a részemről erről ennyi.
https://armin.kim/seepaste/xo4M Az én véleményem az hogy PG történt ezek mellett ooc minősítés is történt ha azt nézzük bosszút akart rajtam állni full Nonrp-sen tehát ez is egy fajta RK-nak minősül mivel nem is kellett volna ismerjen engem és mind ezek tetejébe még más játék élményét is rontotta mert bezárt egy garázsba és azóta is arra várok hogy valaki el geteljen vagy fel lépjen és ki nyissa de nem ő halál időt sem várta meg le lépett hogy tuti *kibasszon* velem ahogy azt tervezte is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: Néma