Scott O'Ryan jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szigoruatest

Újonc
2021. 01. 22.
20
3
V2 karakter
Scott O'ryan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Csabi-nak és 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-01-07///7 nap, 18 óra és 49 perc (11209 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/u3Osn5s ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Persze,mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5-6-7 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Csabi vagyok 14 éves hamarosan töltöm a 15-öt.Pécsen élek a családommal,van kettő báttyám és egy öcsem.Freestyle rollerezek 1,5éve.Nem rég eltört a lábam kb 3-4 hete vették le a gipszet.A Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskolába járok.Hegesztőnek szeretnék tanulni.Szeretek zenét halgatni.Barátságos,jófej,vicces srác vagyok.Van egy cicám. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Scott O'Ryan ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierroi Hospiatal 2000-09-14. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Sanf Fierroi Autószerelő Főiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Régóta figyelem ezt a csapatot és nagyon meg tetszett a munkáságuk,és hát én autó szerelői főiskolába jártam ezért is szeretnék ebe a csapatba tartozni.Akkor még szeretnék egy összetartó csapatba tartozni és szeretem a csapat munkát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Scott O'Ryan
Scott O'Ryan vagyok egy átlagos srác nem rég jártam ki a San Fierroi Autószerelői Főiskolát.Nagyon szeretem oda járni.Engem főként az autó szerelés érdekel leginkább.Anyám neve:Charli Wandam.A San Fierroi Hospital ban nyitotam ki elöször a szemem.Egyszer 1 évre otthagytam a középsulit mert ugy ált a családunk anyagi helyzette hogy el kellet menjek dolgozni itt san fierroban találtam is munkát a Wang Cars nál dolgoztam autó eladó ként nem fizettet rosszul de mikor már áltunk ugy anyagilag hogy meg voltunk akkor vissza mentem befejezni az iskolát,amit nem bántam meg.Még mikor gyerek voltam már akkor is autószerelő szeretem volna lenni vagy legalábbis az autókal szeretem volna foglalkozni. ~

Aláírás:
Scott O'Ryan
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.