Scott O'Malley

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nyomo

Újonc
2019. 09. 07.
34
36
w6Ne5V1.png


ACADEMY APPLICATION​



I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (IC)
I.I VEZETÉKNÉV: - Omalley
I.II KÖZÉPSŐ NÉV: -
I.III KERESZTNÉV: - Scott
I.IV SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Washington District of Colombia, 1985/07/20
I.V SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: - 55292346
V. TELEFONSZÁM: 38-76-234-321-892
VI. ÁLLAMPOLGÁRSÁG: - United States of America

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (IC)
Előző munkahelyei,

II.I CÉG NEVE: Saint Rossi Clinic and Training Hospital -
II.II BETÖLTÖTT TITULUS: - Resident
II.III MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2012/08/11 - 2017/05/23

Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

[X] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (IC)
[ X ] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ X ] Rendelkezem egyetemi diplomával.

MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK : M.D. ( Medical Diploma)

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (IC)
IV.I [X]Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
IV.II [-] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!

KIFEJTÉS: -

IV.III [X] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal?
IV.IV [-] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!

KIFEJTÉS: -

IV.V [- ] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!

KIFEJTÉS: -

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OOC)
V.I ÉLETKOR: - Jelenleg 13. évemet töltöm.
V.II NEVED/BECENVED: - Marcinak hívnak.
V.III MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN?: - Marcinak hívnak, 13 éves vagyok, budapesti. Mindig is rajongtam a színészkedésért, valószínűleg ezért szeretem annyira a roleplayt. Mindig próbálok egy kicsit beleadni magamból a karakterembe, ezért nincs olyan karakterem ami 100%-ban olyan lenne mint egy másik. Orvosi pályára szeretnék menni, GMD után valószínűleg Oxiológiai szakorvosnak. Mivel mentőorvos áll hozzám a legközelebb, ezért is jöhetett, hogy jelentkezzek az MS-be. Voltam már bent F3-ban, Medic rangon egy sikeres vizsga után a SASD közvetítésével, viszont viszonyom a SASD-al megszűnt így jött, hogy jelentkezzek. Sokszor voltam már MS frakciókban, van tapasztalatom a dolgokban.
V.IV MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI?: - Ahogy fent is mondtam, Mentőorvos kívánok lenni és az ilyen témák már egy ideje vonzanak. Jó időtöltésnek vélem, illetve véleményem szerint sokat tudnék tanulni, ami most igen fontos nekem. Van még egy indok, amíg SASDban voltam volt olyan helyzet ahol egyszerűen nem jött a mentő mikor igen fontos lett volna és ezen is szeretnék segíteni. Mármint azon, hogy legyen elég egység.
V.V MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN?: - Nos én egy (többnyire) fiatal orvosi diplomával rendelkező férfit alakítanék, aki most fejezte be rezidensi éveit egy klinikán, ahonnan az LVMS-hez jönne jobb munkaviszonyok és fizetés reményében. Eléggé tüzes, de a egy a célja, mindenkinek rassztól, vallástól, politikai nézetektől függetlenül segítsen.
V.VI MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN?: - 3 éve regisztráltam az akkori V2-re, majd egy nagyobb kihagyás után másik szerver közösséghez mentem, de mint láthatjátok visszatértem.
V.VII VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA?: Igen voltam. Van tapasztalatom mind amerikai mind magyar EÜ terén, bár a magyar kicsit többségben van, ezért is szeretnék jönni.
 
  • Imádom
Reactions: aChester
N

Nast

BH4pJAS.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a Las Venturas Medical Services vezetősége elutasította.

Indoklás: A lap leadásakor nem volt TGF, írd újra, ha a TGF NYITVA lesz.
Sok sikert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.