Scott képszerkesztési igénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scott

if (me.Drink == "Coffee") { me.IsCoding = true; }
2019. 01. 10.
421
1 284
Budapest
V4 karakter
Cayetano_Albuquerque
LV karakter
Corey_Morton

K_pszerkeszt__-_2020_logo.png




< Neved >

Scott

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

1920x1080 (px)

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

A Californian Syndicate frakció részére szeretnék egy képet, Fórum topic elejére (méretezést width attribútummal opcionálisan állítom). Elképzelés szerint, egy 3-5 fő körüli csoportot ábrázoló képet szeretnék, amerikaiakat, lehetőleg kevert rasszúak (afro-amerikai, ill. fehér) legyenek, elegáns kinézettel (akár öltöny), pozíciót, stb.. rátok bízom, amit találtok, az egész elé szeretnék egy amerikai zászlót, variált színekkel (fehér csíkok ->törlés (átlátszó), piros csíkok -> fekete, csillagok ->fekete, kék téglalap -> törlés(átlátszó)), csökkentett opacitással, hogy a csoportkép enyhén-közepesen látszódjon mögötte, illetve (rátok bízom milyen elrendezéssel, design-al, betűtípussal) egy Californian Syndicate feliratot az egészre.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

N/A

< Megjegyzés >

Ha bármilyen kérdés merülne fel, mert nem fejtettem ki megfelelően valamilyen részletet, a topic alatt / privát üzenetben kérdezzetek nyugodtan, abszolút nem tudom, hogy elegendő-e az információ.
 
  • Tetszik
Reactions: Ricco

Darell

Zöldfülű
2019. 01. 10.
186
1 090
LV karakter
Darell Humphrey
Megcsináltam a srácnak privátban, ő engedélyével írok ide, hogy a kép amit csináltam megfelelt neki. A topic zárható!
(Dupla HSZ elkerülése végett nem írt)
 
  • Tetszik
Reactions: makszi és Scott

Maxii

i heard you were looking for me ☀️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 09.
823
1 579
21
Szentendre
soundcloud.com
V4 karakter
Maximilian de Martel 🌴
LV karakter
Ashley Flores
Ebben az esetben köszönjük szépen a képet ??
 
  • Imádom
Reactions: Scott
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.