Scott Christhoper jelentkési lapja a See City Car Service köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolika0202

Újonc
2019. 05. 23.
50
16
Szeged
V2 karakter
Chris Monroe
IG Neved:
~ Scott Christhoper ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ fél éve 24050 percem van jelenleg. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 23 ~

Milyen idős vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam,nav:kiléptem ( ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 1hete ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert egy jó frakció, és egy jó a közösség tagja szeretnék lenni, és új embereket akarok megismerni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem TS3-al, és mikrofonnal is. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 6,7 órát ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~Nem voltam még bannolva, de igyekszem hogy ne is legyek. https://imgur.com/xoliN3M ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Kicsit sok de figyelni fogok rá szomorú https://scontent.fbud1-1.fna.fbcdn....=d83015846b45d29e8f7877f5fb4636fd&oe=5DF10B8A Szerintem mindenki megérdemel egy esélyt.~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Varga Zoltánnak hívnak 14 életévemet töltöm jelenleg és szeretem a focit.Sokat szoktam játszani bennem van a csapatszellem,küzdő vagyok.Imádom a kocsikat és az MTA-t.RP-zni szerintem jól tudok és szeretek is.Sokat szoktam MTA-ba vezetni és kipróbálnám a Szerelő életet.Kiváncsi vagyok milyen lehet lehajtani egy Szerelést.,munkatársaimmal.Hallgatnék a munkatásaimra és kérésre hajtanék végre feladatokat szívesen egyből és gyorsan.Rám lehet terhelni birom a munkát és a feladatokat,mármint nem lenne baj több feladat egyszerre sem.Helyesen fogalmazok és nagyon érett gondolkodásom is van.Kreatív vagyok ,tisztában vagyok a SSCS szabályzatával és szerintem minden feltétel megfelel,de persze ezt ti döntitek el.TS 3-om van és mikrofonom is.Szeretek rollerezni és jól is tudok,extém szinten szoktunk rollerezni haverjaimmal.Ha elfogadjátok megsegítetek egy álmom elérésében,remélem egyszer én is szerelő lehetek.Köszönettel Scott Christopher ~ ~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.