Scooter Campbell - Laura Cox, Betty Cox, Lydia Cox, Connor Bowman. [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csudi

Barangoló
2021. 03. 31.
123
472
LV karakter
scooter campbell
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Scooter Campbell >

Panaszra tett játékos neve:
<
Laura Cox, Betty Cox, Lydia Cox, Connor Bowman. >

Panasz oka:
<
Frakcióhergelés, feltételezhetően MG, RK. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/07n4pp https://pastebin.com/T12qB0W6 >

Megjegyzés:
<
Szervusztok. Szeretném tisztázni az ügyet. Betty Cox-al és még valamelyik Cox hölggyel volt a napokban egy ügyünk. Aiden_Reynolds frakciótagot kirabolták a hajóján, majd megölték. Mi erről rádiózást kaptunk, elkezdtünk a két nő után menni, bosszúállás végett. Helikopterrel asszisztált minket egyik frakciótársunk, ezáltal sikerült rátalálnunk az említett két hölgyre. Betty Cox animba került, a társa viszont meghalt, vízbe fulladt. Bettytől elvette a frakciótag a nála található szigeti ládákat, szám szerint kettőt, azt hiszem. Ezért feltételezem, hogy a mai napon bosszúvágy miatt köröztek Fort Carsonban, hogy ránk találjanak. (Elméletemet igazolja, hogy négyen voltak az autóban, ezek közül ketten minimum fegyverrel voltak. Az egyik, Connor Bowman level 2. létére, gondolom karakterdev nélkül is TEC9-el volt, szóval gondolom szervezett akcióról beszélünk, ezért gondolom RK-nak.) Megtaláltak minket a HQ előtt, beálltak a bejárónkra. Bobby_Crawford frakciótag IC szólt, hogy menjenek odébb, mire odaértem megkezdődött a beszólogatás, hergelés. Mindezzel nem lenne gond, mi folytattuk volna az IC-t. Móresre szerettem volna őket tanítani (tekintettel arra, hogy két kezdő player is tartózkodott az autóban a lövöldözést teljes mértékben el akartam volna kerülni.), ezért beszálltam Bobby-val Buck_Dillard autójába, és követni kezdtük őket. Le akartuk őket tolni az útról a Jeep-el, hogy retorziókat alkalmazzunk a minket ért beszólogatások véget, de Laura Cox kiszállt az autóból, és egyből fegyvert rántott, és lőni kezdett ránk. A panaszkönyvvel a célom az eset tisztázása, és az indítékuk megértése. Én arra tudok gyanakodni, hogy amikor elvettük a két ládát tőlük, azért szerveztek ellenünk egy bosszúakciót, (EDIT: Miután elvettük a ládát, a két nő meghalt.) nyilván ezért voltak (minimum) ketten TEC-9-el. A panaszkönyvhöz hozzászólhat még Bobby_Crawford és Buck_Dillard, mivel az ügy részesei voltak. Bizonyítékként csatoltam logot, videót az esetről. Köszi szépen.
EDIT 2:
-Tilos kocsiból való kiszállás közben azonnal elővenni a fegyvert.
↳ Ezzel megszakítod az animációt és előnyre teszel szert.
Laura Cox ezt jól láthatóan megszegi.
>
 
Utoljára szerkesztve:

badzsics

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
683
2 918
19
Budapest
LV karakter
rowan morrow
Betty Cox-al és még valamelyik Cox hölggyel volt a napokban egy ügyünk. Aiden_Reynolds frakciótagot kirabolták a hajóján, majd megölték. Mi erről rádiózást kaptunk, elkezdtünk a két nő után menni, bosszúállás végett. Helikopterrel asszisztált minket egyik frakciótársunk, ezáltal sikerült rátalálnunk az említett két hölgyre. Betty Cox animba került, a társa viszont meghalt, vízbe fulladt. Bettytől elvette a frakciótag a nála található szigeti ládákat, szám szerint kettőt, azt hiszem.

Azt még hozzá tenném bizonyítékként, hogy adminügy is alakult ki ebből a szituációból, ahol a mi javunkra döntött az illetékes adminisztrátor.
 
Utoljára szerkesztve:

Andym

Újonc
2024. 07. 10.
1
0
V4 karakter
Andy S Hill
LV karakter
Betty Cox
Itt a log mi is volt pontosan a mi részünkről és majd az utána követő velük való interakciónkról. https://pastebin.com/7ePww3RG , mást nem fűznénk hozzá. Várjuk a bírálatot.
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
627
825
LV karakter
Zack Burns
Connor Bowman még nincs meg LvL 4, szóval nem is vihetéttek rabolni.
Nem igazán értem, ha emberrablásra készültök, egy nem forgalmas helyen, hogy lesz lövöldözés belőle Fort Carson közepén?
@CsudiLV A Videó már nincs fenn rakjátok ki újra.
Ha esetleg szeretnétek ts-n átbeszélni az ügyet, keressen fel minkettő fél.
 
  • Menő
Reactions: Snoopi

csudi

Barangoló
2021. 03. 31.
123
472
LV karakter
scooter campbell
Connor Bowman még nincs meg LvL 4, szóval nem is vihetéttek rabolni.
Nem igazán értem, ha emberrablásra készültök, egy nem forgalmas helyen, hogy lesz lövöldözés belőle Fort Carson közepén?
@CsudiLV A Videó már nincs fenn rakjátok ki újra.
Ha esetleg szeretnétek ts-n átbeszélni az ügyet, keressen fel minkettő fél.
Az egyik Cox hölgy is az incidenskor lvl 4. volt, nem tudom, ez számít-e. A teamspeak nekem nem jó, nem jó a füllhalgatóm. Discord nekem megfelelő.
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
627
825
LV karakter
Zack Burns
Connor Bowman fog szankcióban részesülni 4-es szint alatti rablás miatt.
A többi dologban nem igazán találtam semmi kifogásolhatót, egy ic vita után, ők elmentek és ti utánnuk mentetek. aztán a második pit után elkezdtek lőni, ezzel semmi probléma mivel önvédelem volt, egy csapat felfegyverkezett ember nem fogja végignézni, ahogy megölitek őket vagy elraboljátok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.