SCCS jelentkezési Lap (Markel Michael)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davidka2134

Újonc
2023. 03. 13.
7
0
V4 karakter
Markel Michael
V2 karakter
Markel Michael
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Markel Michael
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 10081
IC SZINT: 15

KOROD: 14éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen rendelkezem
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen rendelkezem

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV
TÁVOZÁSAID OKA: Nem volt időm a frakcióra és így ki rugtak
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam még sajnos
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED:
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP:
3-4óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Orosházi Dávid-nak hívnak 14éves vagyok általános iskolába járok szeretek focizni kosarazni és gépezni szeretek a barátaimmal a szabadban sétálni és hülyülni
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? ki szeretném magam itt probálni kiváncsi vagyok milyen a szerelő élet a szerveren és már régebben irtam egy lapot csak akkor a nav-ba vettek fel de én inkább ide szerettem volna jönni mert mindig is ki akartam probálni a szerelő munkát

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Előre is köszönöm a választ


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.

antoon válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.[v2] Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Davidka2134

Újonc
2023. 03. 13.
7
0
V4 karakter
Markel Michael
V2 karakter
Markel Michael
mostanában több időm van mint akkor volt mert akkor már nem nagyon játszottam a szerveren de mostanába ujra elkezdett érdekelni és most szeretnék egy befogado frakciohoz tartozni
 

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
logoweb3.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.05.16 18:30. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Telephelyvezető Helyettes
Carlos Butterworth​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.