Bírálatra vár Scaredly Shouzzen - Manuel (helyette)

koko2

Újonc
2024. 08. 25.
1
0
V4 karakter
Michel Jonson
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Scaredly Shouzzen

A ban időpontja:
2023.06.28

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Manuel

A ban oka:
Telefon Voice helytelen használata #PK

Amiért szeretnéd az unbant:
röviden annyi volt a szitu hogy össze keveredtem egy discordos csapattal és az egyik személy mondta hogy hívjuk fel egymást és telefonon keresztül szóljunk be egy olyan embernek aki az ég világon nem ártott nekünk semmit, az nap elég rossz napom volt és fáradt is voltam, ezért úgy gondoltam hogy miért is ne,akkor nem voltam tisztában azzal hogy ezért szanció,kitiltás jár, pár hete jött akkor be a v4 a szerverre. Az ez előtti unban kérelmeimben azért nem írtam ezt bele, mert feleslegesnek tartottam, nem másokra akarom hárítani a saját hibáimat is, bevallom hibáztam. (Ezt ha utólag vissza csinálhatnám “bármit” megtennék azért hogy vissza csináljam, innen is elnézést kérnék attól az embertől akihez oda mentünk, és nem közösségbe való szavakat mondtunk neki indoktalanul és a játék élményét rontottuk.) Az esetből tanultam, és ígérem, hogy a jövőben sokkal körültekintőbb leszek, hogy hasonló helyzet ne forduljon elő. Szeretném hangsúlyozni, hogy nagyra értékelem a Seemta közösségét és az itt szerzett élményeimet. Remélem, hogy újra lehetőségem lesz részt venni a közösségi életben, és bizonyíthatom, hogy a korábbi hibám egy egyszeri, meggondolatlan eset volt.

Megjegyzés:
Előre is köszönöm hogy időt szántál az ub-kérelem elolvasására.