[SC116] Rasim Bayraktar - IRS

kixter

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
232
365
16
V4 karakter
nil rivera
LV karakter
rasim bayraktar
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Rasim Bayraktar. ~

Születési hely, idő:
~ Antalya, 1996.04.13. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Last Dime Motel 7. ~

Telefonszám:
~ +3876-207-5767~



Fellebbezés részletei

Az ügy iktatószáma(DCxxx):
~ DC ~

Az ügy témája:
~ Jogtalan adóbehajtás, testisértéssel való fenyegetés. ~

A fellebbezés okának részletes leírása. Miért szeretné az ügy felülvizsgálatát?
~ Mai este folyamán éppen a bányámban dolgoztam majd ránk ront kettő IRS-es ember fegyverekkel, hogy feküdjünk a földre. Azt az indokot hajtogatják nekem, hogy én nekem adótartozásom van a cégem ami után amit soha meg sem alapítottam elsősorban. Nem, hogy még tartozásokat halmozzak fel rá, persze. Azt mondják az ő rendszerükben én vagyok a tulaj, erről se egy papírt semmit nem tudtak felmutatni, teljesen nonszensz dolog. FÉLMILLIÓ DOLLÁROS csekket szabtak ki rám egy olyan cég tartozása miatt amihez soha, az egész életem során nem volt semmi közöm. Az intézkedés során az egyik Special Agent még testi sértéssel is megfenyegetett, hogy ha tovább fogok reklamálni beveri a képemet meg olyan stílust engedett meg magának, hogy nyugodtan befoghatom a pofám at stb. ~




~ Kelt: 2024.07.17. ~
RASIM BAYRAKTAR
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Rasim Bayraktar!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC116] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Ezúton szólítom fel az Internal Revenue Service hivatalát, hogy jelöljön ki egy képviselőt aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába három naptári napon belül! ((@Gracia))

Továbbá elrendelem a Treasury Inspector General for Tax Administration belső vizsgálati osztály nyomozását az ügyben. ((@olbaP))

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: kixter és Gracia

olbaP

Újonc
2022. 06. 19.
68
97
LV karakter
Mateo Hudson


Treasury Inspector General for Tax Administration


Tisztelt Bíróság!

Értesítjük, hogy a Treasury Inspector General for Tax Administration (a továbbiakban: TIGTA) osztálya megkapta és megkezdte az ügy feldolgozását, mely hetvenkét órát is igénybe vehet!


Joel Torben
Chief Internal Auditor
Internal Revenue Service - Treasury Inspector General for Tax Administration
 
  • Tetszik
Reactions: kixter és Sense

Gracia

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
334
31
V4 karakter
Ferro Luchese
LV karakter
Jack Cavataio


Internal Revenue Service - Crime Investigation

Intézkedésért felelős személy neve és beosztása: Zack Henderson [#7389]
Intézkedésben részt vevő személyek beosztása: Jasper Barton [#1013]
Intézkedés megnevezése: ADÓBEHAJTÁS
Intézkedés időpontja: 2024.07.17 21:55
Intézkedés helyszíne: El Quabrados
Intézkedésben érintett, további személyek: Rasim Bayraktar

Történt-e károkozás az intézkedés során? Amennyiben igen melyik fél részére és mekkora összegben?
Nem

Személyi sérülés történt-e az intézkedés során? Amennyiben igen nevezze meg a sérült személyt és az esetleges sérüléseit!
Nem

Intézkedés leírása: Rasim Bayraktar a Nobuyoshi Insurance LLC. tulajdonosa. Az említett vállalkozás az utóbbi időben 500.000$ tartozást halmozott fel. A rendszer a mai napon többször is jelzést adott rá, amint alakult egy egység az elfogáshoz, az említett személy bányájához néztünk el. Ahol a tulajdonában álló gépjármű parkolt. Két ügynök hatolt be a bányába, a kint lévő számítógép jelezte a csille helyzetét. A csille helyzetén volt két személy, az egyik a körözött személyünk volt. A ruházat átvizsgálás során, nem találtam nála illegálisnak minősülő tárgyat. A hivatalba szállítottuk a bányából, jogai ismertetése után. Az adótartozást bírság formájában fogja rendezni a vállalkozás tulajdonosa.

Megjegyzés (nem kötelező): -

Pénzbírság, szabadságvesztés: 500.000$ bírság. [Kettő részlet]



Jack Cavataio
Deputy Assistant Special Agent in Charge
Internal Revenue Service - Crime Investigation
 
  • Tetszik
Reactions: kixter