[SC114] Frank Davenson v. Deputy 1182

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GW11TE

Újonc
2024. 07. 05.
1
0
V4 karakter
Frank Davenson
LV karakter
Frank Davenson
V2 karakter
---
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Frank Davenson ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1986.01.24 ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincsen ~

Telefonszám:
~ +38 76 265 1685 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ismeretlen ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy 1182, Sheriff's Dept ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 20:30, Jessie ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Nagyapám ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ A rendőr személy elküldött a helyszínről azzal az indokkal hogy ne szóljak bele a nagyapám dolgaiba,énn alrébb is mentem egy ilyen 10-20 métert elketdtem beszélni egy másik uriemberrel. Ami után ők végeztek mindenki szana széjjel vált nem tudtam miről volt szó. Én ezek után oda mentem bemutattam nekik erre közülük az egyik elkezdett verni a rendőr orra elött és annyit látok hogy a bizonyos személy engem tartóztat le. ~


Bizonyítékok:
~ Nincsen ~



~ Kelt: 21:25 ~
Aláírás
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Frank Davenson!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC114] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Aláírás, megfelelő tárgyi bizonyíték hiányában elutasítom a kereseti kérelmet. A szemtanút nem nevezte meg, továbbá nyilatkozatában beismeri, hogy zavarta a rendőri intézkedést. A letartóztatásának volt jogalapja.


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.