[SC113] Wesley Barbara v. Deputy 1195, Deputy 1052

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
528
3 802
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Wesley Barbara ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, 1977. 01. 01 ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ +38-76-443-5444 ~



Alperes adatai

Név:
~ N/A ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ 1195, 1051 ~

Születési hely, idő:
~ N/A ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ N/A ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024. 07. 05. - 18-19 óra küröl Bone County ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Járókelők, jelenlévő Deputy-k ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 200.000 USD ~

A történtek részletes leírása:
~ Az eset alatt Deputy 1195 intézkedés alá vont, mivel áthajtottam egy STOP táblán megállás nélkül. Az intézkedés alatt kialakult komplikációk végett Supervisort kértem a helyszínre. Supervisor nem érkezett ki, helyette Deputy 1052 hajtott a helyszínre egy kis idő elteltével. Kiemelném, hogy a kérés ellenére Supervisor NEM jött a helyszínre. Az intézkedés alatt Deputy 1052 próbálta átvenni az irányítást Deputy 1195-től, de a továbbiakban sem ő (Deputy 1195) sem a társa (Deputy 1052) nem tett eleget a kérésemnek és nem gondoskodtak, hogy a helyszínre egy Supervisor érkezzen. Deputy 1052 a Penal Code fejtegetésébe kezdett és megállapította, hogy csak akkor élhetek a hallgatási jogommal, ha őrizet alatt vagyok, tehát előtte minden feltett kérdésre kötelező vagyok válaszolni. Ha ezt nem teszem meg az a rendőri munka akadályozása.(?). A továbbiakban Deputy 1052 egyre indulatosabb lett, nem engedett helyet továbbra sem annak a kérésnek, hogy Supervisort akarok, ellenben felszólított, hogy "Tegye hátra a kezeit!" aminek én eleget is tettem. Utánna többször is megismételte a kérését (ANNAK ELLENÉRE, HOGY A KEZEM AZ Ő KÉRÉSÉNEK MEGFELELŐEN A HÁTAM MÖGÖTT VOLT) majd egyszerűen lesokkolt és a társa a földre tiport (Később mint kiderült ő ezt a rendőri munka akadályozásának látta, annak ellenére is, hogy ELEGET TETTEM A KÉRÉSÉNEK). Még a helyszínen, Deputy 1195 megbilincselt és átmotozott, nem közölte, hogy őrizet alatt lennék. Ezt kizárólag a Sheriff's Department állomásán tette meg, TÖBBSSZÖRÖS KÉRÉSEMRE. A fentebb említett állomáson elkobzásra került 20 gramm marihuana, ami szintén jogsértő, hiszen San Andreas államon belül 5 gramm legálisan birtokolható, így a maximum elvehető mennyiség 15 grammban merül ki. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Szeretném az ügyben több jogomat is sértő Deputy 1195 és Deputy 1052 azonnali felfüggesztését kérvényezni határozatlan időre, az ügy kivizsgálatáig. Szeretném ha a t. Legfelső Bíróság az ügy alatt ért féjdalmak, kórházi költségekért cserébe egy 200.000 dolláros összeg kifizetésére kötelezze az ügyben érintett SASD-t, valamint a pereskedés minden költségét szintén az SASD térítse vissza. ~

Bizonyítékok:
~ Kamerák(?) ~



~ Kelt: 2024.07.05 ~
Barbara
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mrs. Wesley Barbara!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC113] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Ezúton szólítom fel a San Andreas Sheriff's Department hivatalát, hogy jelöljön ki képviselőt aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába három naptári napon belül! ((@Mafla @TuTu))

Továbbá arra kérem Mrs. Barbara, hogy az összes birtokában lévő tárgyi bizonyítékot csatoljon! (Kórházi költségekről csekk, ambuláns lap, bírság etc...) @tottorini

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard