[SC112] Fredo Gambino v. LVMPD

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Big OG Handerson

Barangoló
2019. 01. 11.
137
80
V4 karakter
🚫
LV karakter
Fredo_Gambino
V2 karakter
🚫
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Fredo Gambino ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1999.08.27 ~

Bejelentett lakcím:
~ Desert Willow Street 26, Nevada ~

Telefonszám:
~ +38-76-159-7779 ~



Fellebbezés részletei

Az ügy iktatószáma(DCxxx):
~ Ismeretlen ~

Az ügy témája:
~ Indoklás nélküli bírság valamint ismeretlen ok miatt körözésre tűzés. ~

A fellebbezés okának részletes leírása. Miért szeretné az ügy felülvizsgálatát?
~ A minap(2024-06-25 14:47) megállított egy Deputy Sheriff fokozatban lévő bizonyos Milton Graves nevű, 1196 jelvényszámú Sheriff aki jelezte felém tisztelettel hogy a mai nap folyamán fáradjak be a rendőrségre egy tisztázatlan cserbenhagyásos körözés indokával. Amint alkalmam adott rá fel is kerestem a rendőrállomást ahol azonban senkit nem találtam, de szerencsére találkoztam Milton Graves Deputy Sheriffel aki el is kezte az ügy lebonyolítását. Ami viszont szemet szúrt hogy egyből a kiosztani szánt bírság összegével valamint a jogosítványom bevonásának a szándékával kezdte az ügyintézést. A fellebezésem megírásáig, büntetésem kiosztása valamint jogosítványom bevonása után (2024.06.25 15:41)-ig nem tudom megmondani hogy a körözés alatt lévő incindes hol és kivel történt de a bírság már a kezemben valamint a jogosíványom már bevonva. Milton Graves Sheriff elárulta nekem hogy a körözést 2024.06.23 22:22-kor tette nyílvánossá a Metropolitan Policetól Nyla Gibson rendfokozatával és jelvényszámával nem vagyok tisztában. Szeretném kérni a tisztelt bíróságot az ügy felülvizsgálatára valamint szeretném kérni a Metropolitan Police-t hogy fejtsék ki hogy pontosan mi miatt kaptam én a szankciónálást. ~



~ Kelt: 2024.06.25 ~
Fredo Gambino
 
  • Tetszik
Reactions: vice

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
298
165
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Szép napot, köszöntök mindenkit!
Milton Graves vagyok a San Andreas Sheriff's Department-től. Rendfokozatom Deputy Sheriff, jelvényszámom 1196.
Én kezdtem meg az intézkedést Fredo Gambino-val szemben, akivel szemben a penal code alapján jártam el a Metropolitan Police körözésének megfelelően.
Intézkedés után a körözést deaktiváltam, jogosítványát bevontam, illetve a 140.000$ értékű csekket kiállítottam és átadtam.
140.000$ - cserbenhagyásos közúti baleset okozása, közúti fényjelző készülék/tábla figyelmen kívül hagyása és gondatlan vezetés.
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Sense és Szecsöl

Shefi

Újonc
2023. 01. 08.
8
7
24
Akasztó
LV karakter
Nyla Gibson
Tisztelt ügyészség!
Nyla Gibson vagyok a Las Venturas Metropolitan Police Department tisztje, rendfokozatom Police Officer III, jelvényszámom 1204.
Az említett estén valóban kikerült egy cserbenhagyásos közúti baleset okozás címmel a körözés. Fort Carson térségében történt ugyanis a baleset, mely által bejelentés érkezett, így kimentünk. A sértett (kit megnevezni nem szeretnék) elmondta, hogy milyen fajta, színű jármű volt, a rendszám megjegyzésre került, ennek okán beazonosíthattuk a járművet. A sértett aznap este még elmondta az egységünknek, hogy körülbelül $60.000 értékű kár keletkezett részére, viszont a gondatlan sofőr csak tovább hajtott Las Barrancas irányába.
Ezen információk tudatában került aktiválásra a körözés 06/23/2024-én.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Fredo Gambino!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC112] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon - öt naptári napon belül -fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Amennyiben ezen határidőt elmulasztja és késedelmét sem igazolja, az ítélet jogerőre emelkedik. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A kereseti kérelmet megszüntetem, a felperes kérdésére választ kapott a Metro Police és a Sheriff's Department hivatalától. Ezúton kérem Mr. Gambinot hogy ilyen esetben tájékozódjon a pénzbüntetést kiszabó hivatalnál, mielőtt feljelentést tenne vagy fellebbezne.


Ezúton köszönöm a nyomozó hatóság szerveinek a nyilatkozatait!

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: vice
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.