[SC111] John Mcgerry v. Safin Cassius

djsziksza

Újonc
2023. 07. 17.
4
3
LV karakter
John McGerry
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ John McGerry ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1990. 01. 23 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Main St. 61/b ~

Telefonszám:
~ - ~



Alperes adatai

Név:
~ Safin Cassius ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy, 1190 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024. 06. 06. | 19:40 - 20:20 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ A biztos úr igazoltatott a mai napon este. Akkor tértem ki a szerelőtelepről, és egy STOP táblát állítása szerint figyelmen kívül hagytam. Igyekeztem az okmányirodába, mert egy műszaki volt csak nálam, és nem volt forgalmi. Ezért kaptam egy 75.000$-os bírságot, illetve közölte, hogy nem mentesít az sem, hogy friss a műszaki. Ezt tudomásul vettem, majd elmentem a városházára, és kiváltottam az okmányt. Mire kiértem már pattant ki az Úr a szolgálati autóból, és közölte, hogy fordulj háttal neki. Kérdeztem mire fel, mire hivatkozik, semmi választ nem kaptam. Majd közölte kétszeres felszólítás után, hogy parancsmegtagadás, és elrántotta a sokkolóját. Mondtam, hogy teljesítem amit kér, de cserébe válaszoljon az én kérdéseimre is. Természetesen nem így történt. Közölte, hogy parancsmegtagadás, illetve hatósági személy félrevezetése az ellenem felhozott vád. Kérdeztem tőle, hogy mire alapozza ezeket a vádakat, majd mire egyet pislogtam már kattant a karperec a kezemen. Kértem, hogy mutasson papírt, ami alapján cselekszik, egy felhatalmazást a bírótól, vagy ügyésztől, de nem tudott mit mutatni. Ellenkezésem ellenére is átkutatott, majd besegített a szolgálati járműbe. Bevitt a kapitányságra, majd ami után harmadjára megkérdeztem tőle, hogy mondjon nekem valami kézzel foghatót, közölte, hogy én a szemébe hazudozok, és a többi rágalom. Ezek után közölte velem a száraz tényeket, hogy 90 hónap börtönt kapok, illetve 100.000$-os büntetést. Tisztelettel szeretném az összeget visszaigényelni, ha már ezt az elvesztegetett 90 hónapot nem tudja más, máshogy visszaadni. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ 150.000$ ~

Bizonyítékok:
~ Nincs. ~



~ Kelt: 2024. 06. 06. 20:55 ~
John Mcgerry
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: JBeni és Tuya

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. John Mcgerry!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC111] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Ezúton szólítom fel a San Andreas Sheriff's Department hivatalát, hogy jelöljön ki képviselőt aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába három naptári napon belül! ((@Mafla @TuTu))

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: djsziksza